Dariusz Herbuś

Dariusz Herbuś-biogram

Absolwent Politechniki Wrocławskiej wydziału Informatyki i Zarządzania oraz Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej. Swoją przygodę z „Internetami” rozpoczął od tworzenia stron internetowych w czasach, kiedy zamiast seowców byli wyłącznie pozycjonerzy, optymalizacja keywords’ów zajmowała połowę czasu na SEO a linkowanie z qlweb’ów nie było niczym zdrożnym. SEO traktuje jako połączenie pasji z pracą zawodową –  uwielbia droczyć się z Google, testować nieszablonowe rozwiązania oraz szukać dziury w całym.

Doświadczenie w pozycjonowaniu zdobywał jako freelancer, tworząc i optymalizując dziesiątki serwisów www. Z Artefaktem związany od 2014 roku. Jako Specjalista SEO udało mu się skutecznie poprowadzić kilkaset projektów SEO. Był liderem zespołu, zastępcą kierownika, aby w 2019 roku przejąć dowodzenie nad jednym z najlepszych działów SEO w Polsce.

Realista, ale wyjątkowo optymistycznie nastawiony do świata i ludzi, fan dialogu, Wrocławia, biegania, Excela i „egipskiej szkoły squasha”. Po pracy lubi wyskoczyć na ścianę, pościgać się w błocie lub pograć w „paletki”.