Reklama na Facebooku

Facebook jest największym na świecie serwisem społecznościowym, oferującym reklamodawcom wiele form promocji stron, towarów czy usług. Użytkownicy spędzają średnio kilkanaście minut dziennie, udostępniając miliony informacji na swój temat. Dzięki temu reklama na Facebooku może być bardzo precyzyjnie kierowana. Dlatego warto zainwestować w promowanie strony na fb.

 

Media

Reklama Facebook - przykład 

Wizerunkowa kampania na Facebooku

Liczba użytkowników Facebooka przekroczyła 1,32 miliarda. W Polsce z Facebooka korzysta ponad 16 milionów osób. Dzięki temu możliwe jest stworzenie ogólnopolskiej, atrakcyjnej kampanii wizerunkowej. Reklamy na Facebooku mogą docierać do różnych odbiorców: o konkretnej płci, z określonych lokalizacji, w danym wieku, itp.

 

Kampania precyzyjnie kierowana

Facebook oferuje wiele możliwości kierowania reklam. Jeśli w gronie klientów znajdują się np. osoby z jednego miasta wykonujące konkretny zawód, nic nie stoi na przeszkodzie, by reklamy wyświetlały się tylko tej grupie docelowej. Dzięki rozbudowanym opcjom systemu Facebook Ads jesteśmy w stanie wysyłać komunikaty reklamowe do internautów znajdujących się w określonych sytuacjach życiowych, np. tuż przed narodzinami dziecka, zaraz po przeprowadzce, czy świeżo po zmianie pracy. Dzięki temu osoby najbardziej pasujące do profilu klientów firmy znajdziemy bardziej precyzyjnie. Dokładnie zmierzymy także konwersje z przeprowadzonych działań.

 

Kampania remarketingowa

Remarketing to zaawansowana opcja reklamy, polegająca na wyświetlaniu kreacji reklamowych użytkownikom, którzy odwiedzili stronę www firmy. Reklama na fb „przypomina” więc internautom o istnieniu firmy, usługi czy produktu, utrwalając wizerunek marki.

 

Facebook reklama - warto nam zaufać

Nasza praca polega na ciągłym ulepszaniu kampanii reklamowych. Optymalizujemy budżety, tworzymy i testujemy różnego rodzaju kreacje, zmieniamy targetowanie tak, by inwestycja w reklamy Facebook Ads była jak najbardziej opłacalna dla klientów. Na koniec każdej kampanii klienci otrzymują od nas szczegółowe raporty z podsumowaniem działań.

Archicom - facebook
Player.pl na facebooku
Facebook marketing - przykładowe kampanie na facebooku