Usługi marketingu internetowego

Agencja SEO/SEM » Inne usługi

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w ramach e-marketingu

Pozycjonowanie serwisów, prowadzenie kampanii Ads oraz social media marketing składają się na główne działania, które na co dzień podejmujemy, aby wspierać rozwój współpracujących z nami firm. To jednak nie całość dostępnej oferty. Naszym Klientom proponujemy również szereg innych, kompleksowych usług przygotowanych z myślą o realizacji celów biznesowych.

Pomagamy lepiej zrozumieć użytkowników odwiedzających strony internetowe, usprawniamy działanie serwisów, tworzymy przejrzyste i funkcjonalne witryny. Wspomagamy budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa w internecie, a także potrafimy sprawić, aby utrzymywanie dobrych relacji z klientami stało się prostsze niż kiedykolwiek.

W osiąganiu wymiernych rezultatów w biznesie istotną rolę odgrywa wykorzystanie rzetelnych danych. Nie inaczej jest w przypadku szeroko pojmowanej działalności online. I tu z pomocą przychodzi analityka internetowa. Proces ten polega na zbieraniu i interpretacji danych na temat ruchu oraz aktywności użytkowników na stronach internetowych, a także na poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań optymalizacyjnych, które przyczynią się do zwiększenia współczynnika konwersji.

Współpraca w zakresie analityki webowej umożliwi Ci lepsze zrozumienie klientów (np. poprzez poznanie danych demograficznych, rodzaju przeglądanej treści) i ich potrzeb na podstawie obserwacji zachowań użytkowników. Dostępne parametry pozwolą również m.in. określić ruch w witrynie internetowej (sesje, odsłony, współczynnik odrzuceń), ocenić skuteczność prowadzonych kampanii (kliknięcia w reklamy) oraz usprawnić działanie strony internetowej.

Nasi specjaliści badają i analizują statystyki serwisów przy pomocy popularnego narzędzia Google Analytics, które umożliwia przeprowadzenie aż 200 typów pomiarów danych. Wypracowaną wiedzą dzielą się z Klientem, opracowując jednorazowe lub cykliczne raporty.

analityka internetowa
Zoptymalizuj działania online dzięki analityce internetowej!

Audytowanie stron internetowych

Audyt SEO to nieodzowny element dbania o skuteczną obecność w internecie. Nasza firma doskonale rozumie, że skuteczna strona internetowa to taka, która nie tylko spełnia oczekiwania użytkowników, ale także sprosta wymaganiom stawianym przez wyszukiwarki internetowe. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi audytu SEO, by pomóc naszym klientom osiągnąć maksymalną widoczność online.

Podczas naszych audytów skupiamy się nie tylko na aspektach technicznych, ale także na treści i doświadczeniu użytkownika. Zależy nam, aby strona była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również funkcjonalna i łatwa w nawigacji. Nasza ekipa specjalistów zadba o optymalizację treści pod kątem kluczowych fraz, co z kolei wpłynie na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.

projektowanie stron

Nasz audyt SEO skupia się na kompleksowym podejściu do struktury i funkcji Twojej strony internetowej. Zespół specjalistów, który się nim zajmuje, angażuje się w cały proces, aby zapewnić, że Twoja witryna nie tylko przyciąga uwagę, ale również efektywnie współdziała z algorytmami wyszukiwarek, zwiększając jej widoczność online.

Nasz proces audytu SEO obejmuje kilka kluczowych etapów:

 • Analiza struktury strony
 • Optymalizacja kodu strony
 • Responsywność witryny
 • Opracowanie planu contentowego
 • Elementy zatrzymujące użytkowników

Działamy z myślą o długofalowym efekcie, nie tylko poprawiając widoczność online, ale także zapewniając, że Twoja strona spełnia oczekiwania użytkowników i wyszukiwarek. Z nami audyt SEO staje się kluczowym elementem sukcesu Twojej obecności w sieci.

Potrzebujesz sprawdzić prawidłowość funkcjonowania strony www?
Współpraca partnerów biznesowych może zaowocować nowymi kanałami dotarcia do odbiorców, umocnieniem lojalności dotychczasowych klientów, a w efekcie – wzrostem przychodów. Wzajemne wsparcie merytoryczne i wymiana doświadczeń pozwoli poszerzyć zakres świadczonych usług, co pozytywnie wpłynie na rozwój działalności.

Zachęcamy firmy obsługujące klientów B2B do nawiązania współpracy z Artefaktem w ramach programu partnerskiego. Poszukujemy freelancerów, domów mediowych, agencji marketingowych i PR, a także firmy projektujące strony internetowe. Realizujemy outsourcing SEO w dwóch modelach – współpraca jawna (podpisujemy umowę z klientami) i współpraca „white label” (oferujemy usługę na zasadach podwykonawstwa).

współpraca
Chcesz zarabiać na polecaniu naszych usług?
Wiemy, jak ważny jest pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa również w wirtualnym świecie, dlatego proponujemy usługę zarządzania reputacją w wyszukiwarkach internetowych. Oferujemy pozycjonowanie wizerunkowe, w skrócie SERM (z ang. Search Engine Reputation Management), polegające na promowaniu w wynikach wyszukiwania korzystnych informacji o firmie, m.in. na temat marki, jakości oferowanych produktów lub usług.
wizerunek w sieci

Podejmujemy działania mające na celu kształtowanie wiarygodności firmy, sięgając po metody i narzędzia, które na co dzień wykorzystujemy w procesie pozycjonowania. W ramach SEO wizerunkowego m.in. monitorujemy komentarze, pozycjonujemy wartościowe opinie, przygotowujemy artykuły promocyjne i prowadzimy kampanie Ads. Zapobiegamy również wyświetlaniu negatywnych opinii w TOP10, zgłaszając do administratora niepochlebne informacje publikowane najczęściej przez anonimowych użytkowników.

Potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu reputacją online?
W dzisiejszych czasach treści na stronach www są jednym z najważniejszych elementów marketingu – pomagają osiągać wyższe pozycje w wyszukiwarce, przekonują użytkowników do dokonania zakupu, edukują oraz kształtują wizerunek eksperta w wielu branżach. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym klientom audyt oraz przygotowanie wartościowych treści na strony internetowe.

W zakres naszych usług wchodzą:

 • dobór słów kluczowych pod optymalizację treści
 • weryfikacja unikalności tekstów
 • audyt i optymalizacja contentu
 • systematyczne tworzenie artykułów na bloga
 • przygotowanie opisów produktów i usług
 • rozbudowa i optymalizacja treści pod kątem SEO

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie i dobieramy odpowiednie do potrzeb narzędzia i formy content marketingu. Jesteśmy w stanie doradzić, jak dostosować treść na stronie pod wyszukiwarki i użytkowników.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów przy tworzeniu wartościowych treści!

Dołącz do Klientów doskonale widocznych w internecie
– wybierz Artefakt!

Skorzystaj z kompleksowej obsługi, a my sprawimy, że Twoja firma stanie się jeszcze bardziej widoczna w internecie. Polecamy szereg rozwiązań, które ułatwią dotarcie do potencjalnych klientów, zwiększą konwersje i pomogą zrealizować inne cele biznesowe.