Usługi marketingu internetowego

Strona główna » Inne usługi

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w ramach e-marketingu

Pozycjonowanie serwisów, prowadzenie kampanii AdWords oraz social media marketing składają się na główne działania, które na co dzień podejmujemy, aby wspierać rozwój współpracujących z nami firm. To jednak nie całość dostępnej oferty. Naszym Klientom proponujemy również szereg innych, kompleksowych usług przygotowanych z myślą o realizacji celów biznesowych.

Pomagamy lepiej zrozumieć użytkowników odwiedzających strony internetowe, usprawniamy działanie serwisów, tworzymy przejrzyste i funkcjonalne witryny. Wspomagamy budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa w internecie, a także potrafimy sprawić, aby utrzymywanie dobrych relacji z klientami stało się prostsze niż kiedykolwiek.

W osiąganiu wymiernych rezultatów w biznesie istotną rolę odgrywa wykorzystanie rzetelnych danych. Nie inaczej jest w przypadku szeroko pojmowanej działalności online. I tu z pomocą przychodzi analityka internetowa. Proces ten polega na zbieraniu i interpretacji danych na temat ruchu oraz aktywności użytkowników na stronach internetowych, a także na poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań optymalizacyjnych, które przyczynią się do zwiększenia współczynnika konwersji.

Współpraca w zakresie analityki webowej umożliwi Ci lepsze zrozumienie klientów (np. poprzez poznanie danych demograficznych, rodzaju przeglądanej treści) i ich potrzeb na podstawie obserwacji zachowań użytkowników. Dostępne parametry pozwolą również m.in. określić ruch w witrynie internetowej (sesje, odsłony, współczynnik odrzuceń), ocenić skuteczność prowadzonych kampanii (kliknięcia w reklamy) oraz usprawnić działanie strony internetowej.

Nasi specjaliści badają i analizują statystyki serwisów przy pomocy popularnego narzędzia Google Analytics, które umożliwia przeprowadzenie aż 200 typów pomiarów danych. Wypracowaną wiedzą dzielą się z Klientem, opracowując jednorazowe lub cykliczne raporty.

analityka internetowa
Zoptymalizuj działania online dzięki analityce internetowej!
Profesjonalna strona internetowa powinna przede wszystkim uwzględniać potrzeby użytkowników, a także brać pod uwagę wymagania stawiane przez wyszukiwarki. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym Klientom usługę przygotowania witryn atrakcyjnych wizualnie, a jednocześnie funkcjonalnych i zoptymalizowanych pod kątem SEO. Wszystko po to, aby poszerzyć grono odbiorców i ułatwić im dotarcie do wirtualnej wizytówki firmy w internecie.
projektowanie stron

Nasz zespół przeprowadza proces projektowania witryn internetowej, dbając o uporządkowaną strukturę serwisu na każdym etapie podejmowanych działań. Specjaliści planują, analizują, tworzą i wdrażają pliki z kodem strony, aby była jak najbardziej użyteczna dla odbiorców. W tym celu opracowują m.in. przejrzysty layout strony, intuicyjną nawigację, wersję dopasowaną do urządzeń mobilnych, a także wprowadzają elementy, które zatrzymają użytkowników na dłużej (np. przyciski call to action, formularze online).

Jak działamy?

 • opracowujemy makietę strony internetowej,
 • tworzymy projekt graficzny,
 • dbamy o responsywność witryny,
 • wybieramy intuicyjny CMS,
 • optymalizujemy serwis pod kątem wyszukiwarek.
Potrzebujesz estetycznej i funkcjonalnej strony www?
Współpraca partnerów biznesowych może zaowocować nowymi kanałami dotarcia do odbiorców, umocnieniem lojalności dotychczasowych klientów, a w efekcie – wzrostem przychodów. Wzajemne wsparcie merytoryczne i wymiana doświadczeń pozwoli poszerzyć zakres świadczonych usług, co pozytywnie wpłynie na rozwój działalności.

Zachęcamy firmy obsługujące klientów B2B do nawiązania współpracy z Artefaktem w ramach programu partnerskiego. Poszukujemy freelancerów, domów mediowych, agencji marketingowych i PR, a także firmy projektujące strony internetowe. Realizujemy outsourcing SEO w dwóch modelach – współpraca jawna (podpisujemy umowę z klientami) i współpraca „white label” (oferujemy usługę na zasadach podwykonawstwa).

współpraca
Chcesz zarabiać na polecaniu naszych usług?
Wiemy, jak ważny jest pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa również w wirtualnym świecie, dlatego proponujemy usługę zarządzania reputacją w wyszukiwarkach internetowych. Oferujemy pozycjonowanie wizerunkowe, w skrócie SERM (z ang. Search Engine Reputation Management), polegające na promowaniu w wynikach wyszukiwania korzystnych informacji o firmie, m.in. na temat marki, jakości oferowanych produktów lub usług.
wizerunek w sieci

Podejmujemy działania mające na celu kształtowanie wiarygodności firmy, sięgając po metody i narzędzia, które na co dzień wykorzystujemy w procesie pozycjonowania. W ramach SEO wizerunkowego m.in. monitorujemy komentarze, pozycjonujemy wartościowe opinie, przygotowujemy artykuły promocyjne i prowadzimy kampanie AdWords. Zapobiegamy również wyświetlaniu negatywnych opinii w TOP10, zgłaszając do administratora niepochlebne informacje publikowane najczęściej przez anonimowych użytkowników.

Potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu reputacją online?
W dzisiejszych czasach treści na stronach www są jednym z najważniejszych elementów marketingu – pomagają osiągać wyższe pozycje w wyszukiwarce, przekonują użytkowników do dokonania zakupu, edukują oraz kształtują wizerunek eksperta w wielu branżach. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym klientom audyt oraz przygotowanie wartościowych treści na strony internetowe.

W zakres naszych usług wchodzą:

 • dobór słów kluczowych pod optymalizację treści
 • weryfikacja unikalności tekstów
 • audyt i optymalizacja contentu
 • systematyczne tworzenie artykułów na bloga
 • przygotowanie opisów produktów i usług
 • rozbudowa i optymalizacja treści pod kątem SEO

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie i dobieramy odpowiednie do potrzeb narzędzia i formy content marketingu. Jesteśmy w stanie doradzić, jak dostosować treść na stronie pod wyszukiwarki i użytkowników.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów przy tworzeniu wartościowych treści!

Dołącz do Klientów doskonale widocznych w internecie
– wybierz Artefakt!

Skorzystaj z kompleksowej obsługi, a my sprawimy, że Twoja firma stanie się jeszcze bardziej widoczna w internecie. Polecamy szereg rozwiązań, które ułatwią dotarcie do potencjalnych klientów, zwiększą konwersje i pomogą zrealizować inne cele biznesowe.