Agencja SEO/SEM » Program partnerski

PROGRAM PARTNERSKI

Rozszerz swoje portfolio i zarabiaj!

Postaw na:

 • regularny zysk
 • nowe drogi rozwoju biznesu
 • partnera z 18-letnim stażem w branży
 • jedną z najlepszych agencji SEO na rynku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poznaj zasady dołączenia do programu.

 • Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

POZNAJ NASZ PROGRAM PARTNERSKI

Co zyskasz dołączając do programu partnerskiego? Przede wszystkim stałe wpływy za każdego klienta, którego nam polecisz! Do tego rozbudujesz portfolio usług, dzięki któremu poszerzysz swoje możliwości biznesowe.

Dlaczego my?
Jesteśmy na rynku już 18 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie i przecieraliśmy szlaki w wielu branżach. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu, a nasi partnerzy mogą pochwalić się nie tylko profesjonalną obsługą z naszej strony, ale też regularnymi, konkurencyjnymi wpływami!

Naszą współpracę opieramy na modelu jawnym.

CO ZYSKUJESZ JAKO NASZ PARTNER?

 • Dodatkowy dochód w formie cyklicznych prowizji od każdej faktury opłaconej przez klienta – minimum 10%.
 • Dedykowanego Partner Success Managera.
 • Wsparcie doświadczonej firmy we wrażaniu oferty SEO – merytoryczne i techniczne.
 • Profesjonalną promocję SEO w Twoim portfolio.
 • Dostęp do Panelu Partnera, w którym możesz na bieżąco śledzić wszystkie działania, jakie wykonujemy dla Twoich klientów.

Jacek Ciechanowski
Partnership Team Manager

zapraszam do kontaktu

jacek.ciechanowski@artefakt.pl
tel. 883 777 943

PROSTA DROGA DO KORZYŚCI

W jaki sposób możesz przystąpić do programu? To proste!

CZY TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE?

Tak! I już powiemy Ci dlaczego.

Stworzyliśmy go z myślą o wszystkich sektorach biznesu i przemysłu. Mamy doświadczenie w promowaniu niemal każdej branży.

Szczególną wartość współpraca z nami przyniesie:

 • agencjom interaktywnym i domom mediowym,
 • firmom świadczącym usługi projektowania stron internetowych,
 • grafikom,
 • firmom poligraficznym i drukarniom.

CO ZYSKASZ W RAMACH PARTNERSTWA?

Działamy od 2005 roku. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów. Obsługujemy ponad 1000 firm. Nasze kompetencje w zakresie kampanii linków sponsorowanych potwierdza status Partnera Google, a profesjonalizm w zakresie pozycjonowania stron internetowych docenili redaktorzy Magazynu Internet, uznając Artefakt za jedną z najlepszych polskich firm SEO.

Wielokrotnie wygrywaliśmy konkursy organizowane przez Google.

Bardzo wysokie oceny klientów w badaniach Millward Brown

Magazyn Forbes docenił nasz dynamiczny wzrost przyznając Diament Forbesa

ZAUFALI NAM

„Najważniejszymi wartościami jakimi kieruję się podczas każdej współpracy są: profesjonalizm i wysoka jakość usług. Obie te wartości niezmiennie towarzyszą nam podczas prawie 3 letniej, stałej współpracy z Agencją Artefakt. Dodatkowym atutem jest rzecz bardzo mocno zaniedbana w ostatnich czasach w branży IT, mianowicie lojalność w biznesie. Te rzeczy oddziałują na bezproblemową i efektywną współpracę, dzięki czemu z czystym sumieniem polecam firmę Artefakt jako partnera biznesowego.”

Sebastian Kurzawa – właściciel firmy GorillaWeb

Proformat to agencja interaktywna, która specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych. Współpracujemy z Artefaktem już od 7 lat. Bardzo cenimy sobie dobrą atmosferę oraz profesjonalne podejście do pracy. Zrealizowaliśmy wspólnie ponad 150 projektów. Dzięki bliskiemu kontaktowi i wymianie doświadczeń tworzymy strony zoptymalizowane pod SEO, które dają pozycjonerom duże pole do popisu oraz pozwalają uzyskiwać wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Mateusz Żółkiewicz właściciel firmy Proformat