marketing konwersacyjny

Marketing konwersacyjny

czas czytania: 8

min

Nowoczesne podejście do marketingu kręci się wokół nawiązywaniu trwałych i wzajemnie korzystnych relacji z klientami. Omawiamy temat marketingu konwersacyjnego, który na pierwszym miejscu stawia odbiorcę.

czy seo to reklama

Czy pozycjonowanie stron jest reklamą?

czas czytania: 6

min

Pozycjonowanie bez wątpienia stanowi doskonałe uzupełnienie (a w niektórych przypadkach także podstawę) skutecznej strategii marketingowej. Czy jednak działania SEO można nazwać reklamą? Przekonajmy się!

meta ads

Kampanie Meta Ads – o czym warto wiedzieć przed startem współpracy z agencją

czas czytania: 9

min

O czym warto pamiętać, planując kampanię Meta Ads? Podpowiadamy, w jaki sposób przygotować się do współpracy z profesjonalną agencją reklamową, która zadba o promocję Twojej oferty na Facebooku i Instagramie.

crawl budget okładka

Czym jest crawl budget i jak wpływa na indeksowanie Twojego serwisu?

czas czytania: 9

min

Indeksowanie to pierwszy krok do tego, by Twoja strona zaistniała w wynikach wyszukiwania Google. Roboty wyszukiwarki mają jednak swoje ograniczenia – dowiedz się, czym jest crawl budget i jak nim zarządzać!

SEO czy pozycjonowanie okładka

Czym jest SEO, a czym pozycjonowanie?

czas czytania: 14

min

Terminy „SEO” i „pozycjonowanie” są obecnie stosowane praktycznie wymiennie. Czy powinno tak być? Poznaj subtelne różnice między tymi określeniami i dowiedz się, jak wykorzystać oba obszaru w walce o najwyższe miejsca w Google!

google ads widzialni

Kampania Google Ads. Co musisz wiedzieć, przed rozpoczęciem współpracy z agencją reklamową?

czas czytania: 9

min

Google Ads to świetny sposób na zwiększenie konwersji – szczególnie, gdy zależy Ci na czasie. Dowiedz się, o czym warto pamiętać startując z własną kampanią PPC. Podpowiadamy również, na co zwrócić uwagę, rozpoczynając współpracę z agencją marketingową.

narzędzia ai okładka

6 narzędzi AI przydatnych dla copywritera

czas czytania: 11

min

Rozwój modeli językowych opartych na uczeniu maszynowym nie mógł pozostać bez wpływu na pracę copywriterów – to oczywiste. Wsparcie AI może jednak stanowić szansę, a nie zagrożenie. Poznaj 6 przydatnych narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję!

atrybuty rel

Atrybut rel=”noopener”, ”noreferrer” a rel=”nofollow”

czas czytania: 9

min

Odkryj tajniki atrybutów rel: noopener, nofollow i noreferrer. Chronią twoją prywatność i zwiększają bezpieczeństwo Twojej witryny. Dowiedz się, kiedy je stosować, aby skutecznie zarządzać linkami.

seo wielokanałowe okładka

Pozycjonowanie wielokanałowe – czym jest i czy warto się na nie zdecydować? 

czas czytania: 9

min

Słowo klucz na dzisiaj – dywersyfikacja. Pozycjonowanie wielokanałowe zakłada jednoczesne wykorzystanie kilku różnych sposobów na dotarcie do użytkowników. Przekonajmy się, dlaczego takie podejście jest skuteczne oraz jak zbudować wokół niego własną strategię SEO.

consent okładka

Czy masz poprawnie wdrożony Consent Mode V2? Sprawdź to!

czas czytania: 11

min

Pobieranie zgód od użytkowników odwiedzających Twoją stronę internetową to obecnie wymóg prawny. Właściciele serwisów, na których nie została wdrożona najnowsza wersja systemu zarządzania zgodami, czyli Consent Mode V2, nie będą w stanie m.in. skorzystać z pełnego potencjału Google Analytics. Podpowiadamy, jak i kiedy warto dokonać aktualizacji.

passage google okładka

Passage indexing – czym jest i jak wykorzystać go w SEO?

czas czytania: 8

min

Bezpośrednie odpowiedzi wyświetlane na pozycji 0 w wynikach wyszukiwania Google to ogromne ułatwienie dla użytkowników, ale też szansa dla właścicieli serwisów internetowych. Przekonaj się, jak wykorzystać passage indexing w optymalizacji swojej strony.

krs_online_cover_photo

Co to jest KRS Online? 

czas czytania: 10

min

Choć kwestia grafik do social mediów nie wydaje się zbytnio skomplikowana, optymalizacja obrazów publikowanych na portalach społecznościowych wiąże się się z podążaniem za szeregiem wytycznych. Dowiedz się, jak przygotować treści graficzne, które będę generować większe zasięgi.

okładka grafika do social mediów

Jak stworzyć grafikę do social mediów

czas czytania: 10

min

Choć kwestia grafik do social mediów nie wydaje się zbytnio skomplikowana, optymalizacja obrazów publikowanych na portalach społecznościowych wiąże się się z podążaniem za szeregiem wytycznych. Dowiedz się, jak przygotować treści graficzne, które będę generować większe zasięgi.

thin content okładka

Thin content – czym jest i jak szkodzi SEO? 

czas czytania: 8

min

Dlaczego thin content nie jest obecnie najlepszym pomysłem w kontekście SEO? Słabe treści nie przynoszą praktycznie żadnych długotrwałych korzyści w procesie pozycjonowania. Dowiedz się, jak zoptymalizować zawartość strony i zyskać lepszą widoczność.

strategia seo

Sztuczna inteligencja w Google Translate

czas czytania: 5

min

Tłumaczenia z Google Translate stają się coraz bardziej precyzyjne oraz poprawne językowo. Wszystko za sprawą Neural Machine Translation. Na razie technologia będzie rozwijana dla ośmiu, najpopularniejszych języków. Jak na razie tłumaczenia w j. polskim nie zostaną dopracowane.

rodzaje reklamy okładka

Rodzaje reklamy w internecie – reklama jawna i niejawna 

czas czytania: 9

min

Czy Twoja strategia marketingowa jest dopasowana do specyfiki odbiorcy? Obierając ogólny kierunek działań promocyjnych firmy, warto mieć świadomość dostępnych opcji. Poznaj rodzaje reklam – jawnych i niejawnych – które pomogą Ci trafić do klientów!

jak zacząć okładka

Jak zacząć pozycjonować stronę? Poradnik 2024

czas czytania: 13

min

Jak zacząć działania związane z pozycjonowaniem? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśnia podstawowe prace i kroki, jakie podejmuje się w SEO przy stronach internetowych.

vseo okładka

VSEO – Video Search Engine Optimization

czas czytania: 9

min

Pozycjonowanie nie jest domeną wyłącznie treści pisanych. Publikując filmy w internecie, również możesz walczyć o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Dowiedz się, jak optymalnie zarządzać treścią video.

współczynnik retencji

Współczynnik retencji klienta – czym jest CRR i jak go zwiększyć?

czas czytania: 9

min

Pozyskiwanie klientów to istotna część prowadzenia każdego biznesu, lecz jak zadbać o osoby, które już zdecydowały się skorzystać z Twoich usług? Współczynnik retencji to przydatne narzędzie, które pozwoli Ci skuteczniej zarządzać bazą klientów.

e-marketing

Reklama kontekstowa w Google Display Network

czas czytania: 5

min

Reklama kontekstowa jest chętnie wykorzystywana przez reklamodawców. Na czym ona polega? Przekaz reklamowy jest dostosowywany do treści witryny, na której reklama będzie wyświetlana. Dzięki temu można trafić do osób zainteresowanych danymi produktami czy usługami.

ranking-czynniki

Najważniejsze czynniki rankingowe

czas czytania: 9

min

Google nie zdradza wszystkich czynników wpływających na pozycje stron, ale udziela wielu podpowiedzi. Sprawdźcie zestawienie wskaźników, które trzeba brać pod uwagę, zarządzając swoją witryną.

strategia pozycjonowania

Skuteczne pozycjonowanie. Jaką strategię SEO wybrać?

czas czytania: 5

min

Co tak naprawdę oznacza skuteczne pozycjonowanie stron? Czy to tylko posiadanie wysokich pozycji dla określonego zestawienia wyrażeń? A może zwiększenie ruchu na stronie poprzez pozycjonowanie dużej ilości wyrażeń – tzw. pozycjonowanie na długi ogon? W niniejszym artykule postaram się przedstawić kilka, mam nadzieję, przydatnych wskazówek, które pomogą Państwu w wyborze odpowiedniej strategii SEO.

audyt seo okładka

Jak zrobić audyt SEO dla strony internetowej. Poradnik z checklistą.

czas czytania: 15

min

Sprawdź strukturę URL, mapę witryny, pliki robots.txt, i zoptymalizuj szybkość ładowania strony. Oceniaj liczbę i jakość linków, analizuj dane z Google Analytics i Search Console. Optymalizuj witrynę, osiągaj lepsze pozycje i zwiększaj efektywność serwisu.

oferta pozycjonowania okładka

Co powinna zawierać oferta pozycjonowania? 

czas czytania: 11

min

Kompleksowa oferta na usługi SEO powinna zawierać szereg elementów, które razem składają się na skuteczne pozycjonowanie. Dowiedz się, jakie działania powinna obejmować dobra oferta!