Kiedy warto korzystać z SEM?

Kiedy warto korzystać z SEM?

czas czytania: 12

min

Dowiedz się, jak SEM działa w praktyce, jakie przynosi korzyści i kiedy warto w niego zainwestować. Jeśli marzysz o szybkim wzroście widoczności online i skutecznych kampaniach marketingowych, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Jak działa algorytm Facebooka?

Czy wiesz, jak działa algorytm Facebooka?

czas czytania: 12

min

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego jedne posty na Facebooku zyskują setki polubień, a inne giną w czeluściach feeda? Tajemnicą sukcesu jest algorytm Facebooka – niewidzialny mistrz ceremonii, który decyduje, co zobaczysz na swojej tablicy.

Sposoby na przeciwdziałanie spadkom ruchu na stronie

Mój ruch na stronie spadł – co robić?

czas czytania: 14

min

Sprawdź, dlaczego inwestowanie w wartościowe treści jest jednym z najważniejszych elementów najskuteczniejszych strategii marketingu i dlaczego przyniesie Ci realne rezultaty: lepszą widoczność, większą lojalność klientów i wzrost konwersji.

Dlaczego warto tworzyć wartościowe treści SEO?

Dlaczego warto tworzyć wartościowe treści dla marketingu cyfrowego?

czas czytania: 11

min

Sprawdź, dlaczego inwestowanie w wartościowe treści jest jednym z najważniejszych elementów najskuteczniejszych strategii marketingu i dlaczego przyniesie Ci realne rezultaty: lepszą widoczność, większą lojalność klientów i wzrost konwersji.

Wprowadzanie nowego produktu na rynek

Jak wprowadzić nowy produkt na rynek?

czas czytania: 12

min

Planujesz wprowadzenie nowego produktu na rynek, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź najlepsze strategie i osiągnij sukces!

Real time marketing

Real time marketing

czas czytania: 5

min

Real time marketing to strategia wykorzystywana przez firmy, które potrafią bardzo szybko reagować na najnowsze wydarzenia. Nowa kampania dopasowywana jest do najnowszych trendów, dzięki czemu jest skuteczna i trafia w gusta klientów.

User experience

User experience – co to jest i dlaczego jest takie ważne?

czas czytania: 5

min

Czy użytkownik na Twojej stronie jest zadowolony z obsługi? Czy konwertuje i wraca na stronę? Odkryj pięć podstaw dobrze zaprojektowanego User Experience.

Remarketing

Remarketing – co to takiego i jak go skutecznie wykorzystać?

czas czytania: 5

min

Remarketing pozwala na dotarcie do użytkowników, którzy uprzednio odwiedzili naszą stronę internetową. Czy ta metoda jest skuteczna? W jaki sposób ją wykorzystać, aby zwiększyć przychody ze sprzedaży?

Reklama behawioralna

Reklama behawioralna – jak działa i czy warto z niej korzystać?

czas czytania: 5

min

Google pracuje nad zwiększeniem skuteczności reklam AdWords. Obecnie kampanie kierowane są do odbiorców, którzy mogą być zainteresowani treścią reklam. Ten rodzaj strategii to reklamy behawioralne.

Link building w SEO

Link building – istotny element strategii budowania widoczności marki

czas czytania: 5

min

Każdy właściciel serwisu zabiega o to, aby linki do jego serwisu pojawiały się na jak największej liczbie cieszących się zaufaniem domen. Profil odnośników powinien być zróżnicowany. Prowadząc strategię link – building należy pamiętać o Pingwinie, który tylko czyha na nasz błąd.

Kampanie reklamowe budujące zaangażowanie

Kampanie budujące zaangażowanie – jak skutecznie reklamować się online?

czas czytania: 5

min

Jeśli planujesz promocję nowo wprowadzonego produktu, chcesz poprawić wizerunek bądź wzmocnić świadomość marki, warto przyjrzeć się nowości, którą oferuje nam Google Adwords. Wykorzystanie reklam budujących zaangażowanie to doskonały sposób na przykucie uwagi odbiorcy i nawiązanie z nim interakcji.

mierzenie ruchu na stronie internetowej

Jak mierzyć i szacować ruch na stronie internetowej?

czas czytania: 5

min

Skuteczność działań z zakresu marketingu internetowego można mierzyć za pomocą ruchu użytkowników na stronie. W tym celu bardzo często wykorzystywane jest narzędzie Google Analytics. Aplikacja jest darmowa i dostępna dla wszystkich właścicieli serwisów.

strategia marketingowa

Strategia marketingowa podstawą działań reklamowych

czas czytania: 5

min

Reklama w mass mediach, wykorzystanie social mediów, linki sponsorowane w wyszukiwarce Google, dedykowane rozwiązania wykorzystujące nowe technologie. W marketingu zintegrowanym, którego każdy element powinien układać się w całość, potrzeba odpowiedniej strategii. Dobór narzędzi komunikacji marketingowej przez marketera to niezwykle odpowiedzialne zadanie.

Algorytm Pingwin w wyszukiwarce Google

Wychodzenie z filtra – jak zdjąć kary od Google?

czas czytania: 5

min

Obranie niewłaściwej strategii SEO może skutkować nałożeniem kary ręcznej na naszą witrynę. Adres URL może nawet zniknąć z wyników wyszukiwania, na czym w konsekwencji ucierpi wynik finansowy przedsiębiorstwa. Jak poradzić sobie ze zdjęciem filtra?

Google

Kampania Google Ads krok po kroku

czas czytania: 5

min

Dobrze skonfigurowane reklamy Google Ads pomogą rozwinąć biznes i wyróżnić się na tle konkurentów widniejących w wynikach wyszukiwania. Przedstawiamy 6 podstawowych wskazówek, jak wystartować z pierwszą kampanią.

atrybut rel canonical

Link kanoniczny – jak go stosować?

czas czytania: 5

min

Zduplikowana treść nie sprzyja osiąganiu wysokim pozycjom w wynikach wyszukiwania. Bardzo często w serwisie tworzone są wyszukiwarki, które mogą wpływać na indeksowanie kopii tych samych stron. Aby tego uniknąć stosuje się tag canonical.

logo firmy okładka

Jakie znaczenie ma logo w Twojej firmie?

czas czytania: 7

min

Identyfikacja wizualna firmy to podstawa budowania relacji z klientami. Logo marki odgrywa tutaj szczególną rolę. Wyjaśniamy, jak stworzyć logotyp, który pomoże Ci zaistnieć w świadomości Twoich odbiorców!

customer service okładka

Customer Service – czym jest i na czym polega?

czas czytania: 8

min

Obsługa klienta to podstawa budowania długotrwałych relacji z odbiorcami – niezależnie od branży. Dowiedz się, jak usprawnić Customer Service w Twojej firmie i w pełni wykorzystać potencjał obecnej i potencjalnej bazy klientów.

marketing konwersacyjny

Marketing konwersacyjny

czas czytania: 8

min

Nowoczesne podejście do marketingu kręci się wokół nawiązywaniu trwałych i wzajemnie korzystnych relacji z klientami. Omawiamy temat marketingu konwersacyjnego, który na pierwszym miejscu stawia odbiorcę.

czy seo to reklama

Czy pozycjonowanie stron jest reklamą?

czas czytania: 6

min

Pozycjonowanie bez wątpienia stanowi doskonałe uzupełnienie (a w niektórych przypadkach także podstawę) skutecznej strategii marketingowej. Czy jednak działania SEO można nazwać reklamą? Przekonajmy się!

meta ads

Kampanie Meta Ads – o czym warto wiedzieć przed startem współpracy z agencją

czas czytania: 9

min

O czym warto pamiętać, planując kampanię Meta Ads? Podpowiadamy, w jaki sposób przygotować się do współpracy z profesjonalną agencją reklamową, która zadba o promocję Twojej oferty na Facebooku i Instagramie.

crawl budget okładka

Czym jest crawl budget i jak wpływa na indeksowanie Twojego serwisu?

czas czytania: 9

min

Indeksowanie to pierwszy krok do tego, by Twoja strona zaistniała w wynikach wyszukiwania Google. Roboty wyszukiwarki mają jednak swoje ograniczenia – dowiedz się, czym jest crawl budget i jak nim zarządzać!

SEO czy pozycjonowanie okładka

Czym jest SEO, a czym pozycjonowanie?

czas czytania: 14

min

Terminy „SEO” i „pozycjonowanie” są obecnie stosowane praktycznie wymiennie. Czy powinno tak być? Poznaj subtelne różnice między tymi określeniami i dowiedz się, jak wykorzystać oba obszaru w walce o najwyższe miejsca w Google!

google ads widzialni

Kampania Google Ads. Co musisz wiedzieć, przed rozpoczęciem współpracy z agencją reklamową?

czas czytania: 9

min

Google Ads to świetny sposób na zwiększenie konwersji – szczególnie, gdy zależy Ci na czasie. Dowiedz się, o czym warto pamiętać startując z własną kampanią PPC. Podpowiadamy również, na co zwrócić uwagę, rozpoczynając współpracę z agencją marketingową.