Agencja SEO/SEM » O firmie

O nas

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie właścicielom stron internetowych skutecznej i efektywnej promocji w Internecie.

Szczególnie skupiamy się na pozycjonowaniu i kampaniach w wyszukiwarce Google. Ale także projektujemy serwisy internetowe, prowadzimy działania z zakresu Social Media Marketingu i e-PR, przeprowadzamy audyty i oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu marketingu internetowego. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google.

Zakres działalności

Agencja Artefakt działa od 2006 roku i każdego roku powiększa grono swoich zadowolonych klientów. Podstawowe obszary działalności to:

 • Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach
 • Prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem linków sponsorowanych Google AdWords
 • Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych
 • Usługi analityczne związane z promocją internetową
 • Promocja w social mediach oraz marketing szeptany
 • Audyty użyteczności stron internetowych i pozycjonowania

Ludzie

Artefakt świadczy swoje usługi wykorzystując szerokie doświadczenie zespołu specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Artefakt zatrudnia ponad 100 osób, które wiedzą jakie działania należy przeprowadzić, aby serwis internetowy generował znaczące ilości nowych zamówień, sprzedaż czy też popularyzował markę. Nasz zespół służy pomocą, wyjaśniając wszelkie wątpliwości
i umożliwiając klientom wybór usług najlepiej dopasowanych do ich potrzeb.

Specjaliści w Artefakt mogą pochwalić się ponad dwudziestoma certyfikatami z usług Google – dotyczą one zarówno różnych rodzajów kampanii reklamowych AdWords, jak i znajomości narzędzia Google Analytics. Poza tym pracownicy Artefakt stale uczestniczą w szkoleniach poszerzających ich kompetencje – zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Osiągnięcia

 • Magazyn Forbes docenił nasz dynamiczny wzrost przyznając Diament Forbesa 2014.
 • W badaniach prowadzonych przez Millward Brown i publikowanych w magazynie Media Marketing Polska regularnie otrzymujemy bardzo wysokie noty m.in. w takich kategoriach jak „Widać bezpośredni związek pomiędzy działaniami agencji i wysokością sprzedaży” czy „Oferuje strategiczne i długofalowe rozwiązania”.
 • Obsługujemy ponad 1000 klientów. Duża część z nich zdecydowała się na skorzystanie z kilku naszych usług jednocześnie.
 • Nasza agencja od 2010 roku jest Partnerem Google, a w 2016 roku otrzymała prestiżowy status Partnera Premium. Oznacza to, że prowadzone przez nas kampanie AdWords wyróżniają się wysoką jakością.
 • Znaleźliśmy się wśród 200 firm z Europy, Środkowego Wschodu i Afryki należących do finalistów konkursu Google Partners Awards. Zdobyliśmy również pierwszą nagrodę w konkursie Google Ready to Rock.
 • Nasi eksperci występują jako prelegenci na konferencjach branżowych dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat pozycjonowania i kampanii AdWords.

Dane rejestrowe

Artefakt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 5

NIP: 8992749307
Regon: 022291931
KRS: 0000486593

Numer rachunku bankowego:
65 1240 6292 1111 0010 5508 0845

This will close in 0 seconds