Sprawdź, ile możesz zarobić dzięki kampaniom Google Ads

Czy inwestycja w Google Ads się opłaca? Czy możesz wydawać mniej na kampanie? Czy Twoja agencja efektywnie zarządza budżetem reklamowym? Czy możesz zarabiać więcej?

W 2022 roku zrealizowaliśmy kampanie za 26,5 milionów złotych dla 540 firm ze 123 branż. Na bazie naszych doświadczeń stworzyliśmy bezpłatne narzędzie, dzięki któremu obliczysz co zyskasz dzięki inwestycji w Google Ads.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora korzyści?

  • Sprawdzisz, czy kampanie Google Ads się opłacają.
  • Poznasz szacowany zwrot z inwestycji, czyli wskaźnik ROAS.
  • Jeśli pracujesz z agencją marketingową, dowiesz się, czy Twój budżet jest wydawany optymalnie.

Q&A

Skorzystanie z kalkulatora nie oznacza, że musisz podjąć z nami współpracę. To bezpłatne narzędzie, którego możesz użyć bez zobowiązań.

Zwrot z inwestycji, inaczej ROAS, to wskaźnik, który określa, ile zyskasz na każdej wydanej na reklamę złotówce. Im skuteczniej działa Twoja reklama, tym wyższy ROAS.

Zwrot z inwestycji oblicza się, dzieląc przychody z reklam przez ich koszty. Uzyskany wynik mnoży się razy 100 procent.

Nie. Kalkulator korzyści prezentuje wyniki prognozowane.

Wypełnij formularz i dowiedz się, ile możesz zarobić.

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Artefakt sp. z o.o. sp. k. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 5; 53-332 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania.

    *Na miesięczną wartość inwestycji w reklamę składają się: budżet na „kliknięcia” przez Twoich potencjalnych klientów oraz prowizja dla agencji, która skonfiguruje i zrealizuje kampanię reklamową dla Twojej firmy w Internecie.