Sprawdź, ile możesz zarobić dzięki kampaniom Google Ads

Czy inwestycja w Google Ads się opłaca? Czy możesz wydawać mniej na kampanie? Czy Twoja agencja efektywnie zarządza budżetem reklamowym? Czy możesz zarabiać więcej?

W 2022 roku zrealizowaliśmy kampanie za 26,5 milionów złotych dla 540 firm ze 123 branż. Na bazie naszych doświadczeń stworzyliśmy bezpłatne narzędzie, dzięki któremu obliczysz co zyskasz dzięki inwestycji w Google Ads.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora korzyści?

  • Sprawdzisz, czy kampanie Google Ads się opłacają.
  • Poznasz szacowany zwrot z inwestycji, czyli wskaźnik ROAS.
  • Jeśli pracujesz z agencją marketingową, dowiesz się, czy Twój budżet jest wydawany optymalnie.

Q&A

Skorzystanie z kalkulatora nie oznacza, że musisz podjąć z nami współpracę. To bezpłatne narzędzie, którego możesz użyć bez zobowiązań.

Zwrot z inwestycji, inaczej ROAS, to wskaźnik, który określa, ile zyskasz na każdej wydanej na reklamę złotówce. Im skuteczniej działa Twoja reklama, tym wyższy ROAS.

Zwrot z inwestycji oblicza się, dzieląc przychody z reklam przez ich koszty. Uzyskany wynik mnoży się razy 100 procent.

Nie. Kalkulator korzyści prezentuje wyniki prognozowane.

Wypełnij formularz i dowiedz się, ile możesz zarobić.

  • Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

    Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

    *Na miesięczną wartość inwestycji w reklamę składają się: budżet na „kliknięcia” przez Twoich potencjalnych klientów oraz prowizja dla agencji, która skonfiguruje i zrealizuje kampanię reklamową dla Twojej firmy w Internecie.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.