Perfect

Nasz klient

Firma Perfect to lokalna firma przeprowadzkowa zajmująca się głównie okazjonalnymi przeprowadzkami osób prywatnych i firm oraz świadcząca usługi specjalistyczne takie jak transport pianin.

Perfect strona internetowa
Perfect witryna

Pozycjonowanie

Proces pozycjonowania serwisu perfect-przeprowadzki.pl rozpoczęliśmy od „zera”. Serwis został zarejestrowany w lutym 2015 roku, czyli na miesiąc przed rozpoczęciem współpracy z naszą firmą. Serwis nie posiadał żadnych linków ani wcześniejszej historii, która mogłaby pomóc (lub zaszkodzić) w dalszym procesie pozycjonowania.

Pierwszy etap prac SEO polegał na optymalizacji nowopowstałej witryny oraz nakreśleniu kierunków rozwoju dla serwisu. Ponieważ na wrocławskim rynku istniała już od lat silna konkurencja w internecie w branży przeprowadzek, wykonaliśmy analizę serwisów konkurencji (i fraz kluczowych), dzięki czemu możliwe było zdobycie większego zasięgu oraz ruchu.

Perfect wyniki witryny

Już po 2 miesiącach od rozpoczęcia współpracy widoczne były efekty w postaci obecności wielu fraz kluczowych na granicy TOP10, a po 6 miesiącach udało się wprowadzić serwis do TOP10 na wszystkie pozycjonowane frazy.

Perfect widoczność w sieci

Dzięki dodatkowej optymalizacji wizytówki na mapach Google uzyskano dodatkową widoczność w wynikach wyszukiwania. Dla poprawy efektów SEO przekierowano także tematycznie powiązaną domenę dla „postarzenia serwisu”. Systematyczny rozwój serwisu pod kątem contetntu zaowocował zwiększeniem puli fraz kluczowych, na jakie serwis jest widoczny w wynikach wyszukiwania, a także napływem nowych klientów.

wyniki Archicom

Efekty

W chwili obecnej firma Perfect jest czołową firmą przeprowadzkową na wrocławskim rynku transportowym.

This will close in 0 seconds