Asystentka Zarządu

Dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce!

Od 15 lat prężnie działamy w branży SEO i PPC zapewniając właścicielom stron internetowych skuteczną i efektywną promocję w Internecie. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Od 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bauer Media Group.

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, w otoczeniu przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi zawsze chętnych do pomocy, w atmosferze fantastycznej relacji, która często przenosi się poza godziny pracy – dobrze trafiłeś/-aś!Stawiamy na komunikację, pracę w luźnej atmosferze (nie obowiązuje u nas żaden dress-code) i integrację.
Szanujemy czas naszych Pracowników i dbamy o work-life balance zarówno w pracy stacjonarnej jak i na home office.
U nas nie pracujesz po godzinach ani w weekendy 😊
Mimo obecnie trwającej pracy zdalnej oraz licznego zespołu dbamy o budowanie zaangażowania i ducha „team work”.

Formularz aplikacyjny

  • Akceptowalne rodzaje plików: rtf, odf, pdf, doc, docx, odt.
  • Akceptowalne rodzaje plików: rtf, odf, odt, rtf, pdf, doc, docx.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie pracy między 7.30 a 9.30, zakończenie pracy miedzy 15.30 a 17.30;
  • pracę w systemie stacjonarnym;
  • atrakcyjny pakiet benefitów: karty Multisport, kafeteryjny system benefitów MyBenefit, pracownicze grupowe ubezpieczenie na życie Generali oraz pakiety medyczne Medicover;
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu w całej grupie;
  • doskonałą lokalizację biura w centrum Wrocławia, a w nim w pełni wyposażoną kuchni, oraz pyszną świeżo paloną kawę i owoce w każdy wtorek;
  • integrację sportową – futsal, squash, badminton, udział w firmowych zawodach biegowych,
  • kwartalne imprezy oraz coroczne weekendowe wyjazdy integracyjne (do tego wrócimy po pandemii).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu;
  • tworzenie prezentacji i pism na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
  • odpowiedzialność za właściwy przepływ informacji;
  • koordynowanie współpracy Zarządu z poszczególnymi działami firmy i ich pracownikami;
  • kompleksowa organizacja podróży służbowych;
  • zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu oraz ich organizacja i realizacja;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i Zarządu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji.

Prześlij nam swoje CV, jeśli:

  • posiadasz udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie;
  • biegle obsługujesz Microsoft Excel, Microsoft Word, PowerPoint;
  • doskonale organizujesz pracę własną;
  • posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;
  • dbasz o standardy poufności informacji.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://www.artefakt.pl/o-nas
oraz w naszych kanałach społecznościowych

* Obecnie nadal pracujemy zdalnie i proces rekrutacyjny zostanie przeprowadzony również w takiej formie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatkami / Kandydatami.