Czytaj o Analityka

21.04.2017
Nadchodzą zmiany w panelu Google Analytics. Już niedługo po zalogowaniu pojawi się nowa strona główna, na której w kilka chwil zapoznamy się z najważniejszymi statystykami dotyczącymi ruchu na naszym serwisie.
27.03.2017
Ustawienie skrótów w Google Analytics pozwala za pomocą 3 kliknięć otworzyć najczęściej przeglądane raporty. A jeśli chcesz informacje o swojej witrynie otrzymywać na swoją pocztę, skonfiguruj opcję Zaplanowane e-maile.
08.03.2017
Studio danych Google to kolejne darmowe narzędzie, które już wkrótce polscy użytkownicy będą mieli możliwość przetestować. Aplikacja jest pomocna w tworzeniu raportów i wizualizacji danych.
29.12.2016
Linki tekstowe w artykułach opublikowanych w sieci nie pozwalają na bezpośrednie przejście do serwisu. Użytkownik ma kilka możliwości wejścia na stronę. W zależności od wybranego sposobu przejścia na stronę, Google Analytics inaczej zakwalifikuje źródło odwiedzin strony.
28.11.2016
Do optymalizacji konwersji mogą posłużyć Cele Inteligentne w Google Analytics. W tym celu należy zintegrować konto Analytics z kontem AdWords. W raporcie przedstawiona zostanie grupa użytkowników zainteresowana naszymi produktami. Do niej warto kierować reklamy!
18.11.2016
W raporcie Analityka wyszukiwania w Google Search Console pojawił się zaktualizowany filtr AMP. Właściciele serwisów będą mogli sprawdzić, jak strona AMP radzi sobie w tradycyjnych SERP oraz rich section. Filtr dostępny jest dla domen posiadających wersję AMP HTML.
14.11.2016
W Search Console wdrażany jest Infrastructure updates, który może wpłynąć na brak danych w niektórych raportach. Google informuje, że zestawienia w analityce wyszukiwania powinny generować się poprawnie - zmiany nie będą miały wpływu na ten raport.
12.10.2016
W ciągu następnych kilku miesięcy nastąpią zmiany w interfejsie Google Analytics. Kilka sekcji zostanie uporządkowanych, znikną niektóre funkcjonalności, wprowadzone zostaną także usprawnienia, by uprościć obsługę panelu. Jakich zmian możemy się spodziewać?
03.10.2016
Google wprowadza na rynek nowy, darmowy produkt pomagający w analizie danych - Google Optimize. Będzie to bezpłatna wersja programu Google Optimize 360, kierowanego do przedsiębiorców.
13.09.2016
W Google Search Console zaktualizowany został raport Problemy dotyczące bezpieczeństwa. Jeśli naszą witrynę zaatakuje haker, dowiemy się, z jakim rodzajem działań mamy do czynienia i jakie kroki podjąć, aby oczyścić domenę ze spamu.

Strony

Bezpłatna wycena