Szkolenie SEO Poznań

Pozycjonowanie stron www w Poznaniu
Agencja SEO/SEM » Poznań

Terminy naszych kursów SEO w Poznaniu

21-22 kwietnia 2020 – Szkolenia SEO Poznań

Chcesz zdobyć kompleksową wiedzę z zakresu pozycjonowania? Dążysz do tego, aby Twoja strona internetowa stała się w pełni SEO-friendly? Zapisz się na kurs SEO w Poznaniu, prowadzony przez naszych doświadczonych specjalistów. W agencji Artefakt od 12 lat szkolimy klientów indywidualnych oraz biznesowych z marketingu internetowego, zwiększając ich szanse na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Kursy SEO w Poznaniu – do kogo kierujemy szkolenie z pozycjonowania?

Przedsiębiorcy, poszukujący nowych kanałów rozwoju dla sprzedaży produktów i usług, właściciele stron internetowych, chcący zwiększyć rozpoznawalność swoich serwisów w sieci, specjaliści ds. marketingu, którzy współpracują na co dzień z agencjami SEO – to główne grupy, do których kierujemy nasze szkolenia. Pozycjonowanie stanowi jednak dziedzinę przydatną w wielu branżach, dlatego nie zamykamy drzwi przed osobami pragnącymi poszerzyć swoje kompetencje. Uczestnikiem naszego kursu może zostać każdy!

Nasze szkolenie SEO w Poznaniu daje szansę na zdobycie cennej wiedzy i poznanie intuicyjnych narzędzi, które pomogą zwiększyć widoczność serwisu internetowego w internecie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie omawiane kwestie były przejrzyste i zrozumiałe. Podejmowane tematy tłumaczymy na konkretnych przykładach, przywołując case studies z wieloletniej praktyki.

Podczas części teoretycznej szkolenia z pozycjonowania prowadzący przybliżają zagadnienia związane m.in. z:

  • optymalizacją witryny pod wyszukiwarkę,
  • zaletami i wadami pozycjonowania,
  • czynnikami rankingowymi off-site i on-site,
  • optymalizacją materiałów graficznych,
  • content marketingiem i SEO copywritingiem,
  • budowaniem profilu linków.

W trakcie 8-godzinnego kursu pozycjonowania i optymalizacji uczestnicy biorą również udział w części warsztatowej (z tego względu prosimy o zabranie własnych laptopów). Pod czujnym okiem prowadzącego krok po kroku uczą się korzystać z programu do analizy widoczności serwisu.

Kursy SEO w Poznaniu

Pozycjonowanie stron – kurs i dodatkowe elementy

Co proponujemy w ramach szkolenia z trenerem? Materiały dydaktyczne, przerwy na kawę, obiad, 14-dniowy bezpłatny dostęp do aplikacji Senuto, a także certyfikat potwierdzający udział w kursie. Nie zwlekaj i zapisz się na kurs w jednym z miast w Polsce! Osobom, które zdecydują się na szkolenie pozycjonowanie z pewnością zacznie jawić się jako wartościowy element strategii e-marketingowej. Zapraszamy!

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne w Poznaniu. Przykłady fraz:

Fraza Śr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Poznań 60
Szkolenie SEO Poznań 60
Kurs SEO Poznań 40
Kursy SEO Poznań 40

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Podobało mi się najbardziej praktyczne podejście do tematu, ujęcie całej najpotrzebniejszej wiedzy w „pigułce”, dobre przygotowanie merytoryczne prowadzących oraz sympatyczna atmosfera na szkoleniu”

„Fajne, merytoryczne podejście do szkolenia i wyczerpujący plan.”

„Bardzo dużo praktycznych informacji skondensowane w jednym dniu i ciekawe ćwiczenia praktyczne.”

This will close in 0 seconds