Poznań - Szkolenia SEO, pozycjonowanie kursy - Artefakt

Szkolenie SEO w Poznaniu

Terminy naszych kursów SEO w Poznaniu

10.04.2019 – Zapisz się

Chcesz zdobyć kompleksową wiedzę z zakresu pozycjonowania? Dążysz do tego, aby Twoja strona internetowa stała się w pełni SEO-friendly? Zapisz się na kurs SEO w Poznaniu, prowadzony przez naszych doświadczonych specjalistów. W agencji Artefakt od 12 lat szkolimy klientów indywidualnych oraz biznesowych z marketingu internetowego, zwiększając ich szanse na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Kursy SEO w Poznaniu – do kogo kierujemy szkolenie z pozycjonowania?

Przedsiębiorcy, poszukujący nowych kanałów rozwoju dla sprzedaży produktów i usług, właściciele stron internetowych, chcący zwiększyć rozpoznawalność swoich serwisów w sieci, specjaliści ds. marketingu, którzy współpracują na co dzień z agencjami SEO – to główne grupy, do których kierujemy nasze szkolenia. Pozycjonowanie stanowi jednak dziedzinę przydatną w wielu branżach, dlatego nie zamykamy drzwi przed osobami pragnącymi poszerzyć swoje kompetencje. Uczestnikiem naszego kursu może zostać każdy!

Nasze szkolenie SEO w Poznaniu daje szansę na zdobycie cennej wiedzy i poznanie intuicyjnych narzędzi, które pomogą zwiększyć widoczność serwisu internetowego w internecie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie omawiane kwestie były przejrzyste i zrozumiałe. Podejmowane tematy tłumaczymy na konkretnych przykładach, przywołując case studies z wieloletniej praktyki.

Podczas części teoretycznej szkolenia z pozycjonowania prowadzący przybliżają zagadnienia związane m.in. z:

  • optymalizacją witryny pod wyszukiwarkę,
  • zaletami i wadami pozycjonowania,
  • czynnikami rankingowymi off-site i on-site,
  • optymalizacją materiałów graficznych,
  • content marketingiem i SEO copywritingiem,
  • budowaniem profilu linków.

W trakcie 8-godzinnego kursu pozycjonowania i optymalizacji uczestnicy biorą również udział w części warsztatowej (z tego względu prosimy o zabranie własnych laptopów). Pod czujnym okiem prowadzącego krok po kroku uczą się korzystać z programu do analizy widoczności serwisu.

Kursy SEO w Poznaniu

Pozycjonowanie stron – kurs i dodatkowe elementy

Co proponujemy w ramach szkolenia z trenerem? Materiały dydaktyczne, przerwy na kawę, obiad, 14-dniowy bezpłatny dostęp do aplikacji Senuto, a także certyfikat potwierdzający udział w kursie. Nie zwlekaj i zapisz się na kurs w jednym z miast w Polsce! Osobom, które zdecydują się na szkolenie pozycjonowanie z pewnością zacznie jawić się jako wartościowy element strategii e-marketingowej. Zapraszamy!

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Podobało mi się najbardziej praktyczne podejście do tematu, ujęcie całej najpotrzebniejszej wiedzy w „pigułce”, dobre przygotowanie merytoryczne prowadzących oraz sympatyczna atmosfera na szkoleniu”

„Fajne, merytoryczne podejście do szkolenia i wyczerpujący plan.”

„Bardzo dużo praktycznych informacji skondensowane w jednym dniu i ciekawe ćwiczenia praktyczne.”