Szkolenie SEO Łódź

Agencja SEO/SEM » Łódź

Poprzednie edycje naszych szkoleń SEO w Łodzi

27.11.2018 – Hotel Borowiecki

Jako agencja marketingu internetowego, od 12 lat dbamy o obecność witryn naszych klientów w wynikach wyszukiwania Google. Podczas codziennej pracy m.in. optymalizujemy serwisy internetowe, opracowujemy angażujące treści, mierzymy efekty, analizujemy zmieniające się trendy. Chcesz dowiedzieć się, jak realizować tego rodzaju działania na własną rękę? Chętnie dzielimy się naszą ekspercką wiedzą. Oferujemy szkolenie z pozycjonowania w Łodzi dla zainteresowanych osób.

Kurs pozycjonowania w Łodzi – dla kogo?

Na nasze szkolenie SEO zapraszamy:

  • przedsiębiorców z różnych branż, chcących wyróżnić swój biznes w sieci i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców,
  • specjalistów ds. marketingu i pracowników firm, którzy na co dzień odpowiadają za współpracę z zewnętrznymi agencjami SEO,
  • freelancerów pragnących poznać nowe narzędzia i sprawdzone rozwiązania,
  • każdego, kto chciałby poszerzyć swoje kompetencje.

Pozycjonowanie to złożony i długotrwały proces. Aby przynosił satysfakcjonujące wyniki, musi być realizowany z uwzględnieniem wymagań wyszukiwarek. Nasz kurs SEO wskaże uczestnikom podstawowe zasady, które są nieodzowne, by wypracować wartościowe pozycje w rankingu Google.

Kursy SEO Łódź

Pozycjonowanie stron – kurs krok po kroku

Podczas szkolenia z pozycjonowania w Łodzi, nasi specjaliści opowiedzą m.in. o: mechanizmie funkcjonowania wyszukiwarki internetowej, plusach i minusach realizowania działań SEO, wyborze właściwej domeny, podstawowych krokach optymalizacji witryny, a także zasadach efektywnego linkbuildingu. Przybliżą również zagadnienia związane z SEO copywritingiem i content marketingiem, zwracając uwagę na to, jak pisać i publikować treści w internecie.

Zdajemy sobie sprawę, że czysta teoria nie wystarczy, aby móc wcielić nowe umiejętności w życie. Z tego względu w trakcie szkolenia pozycjonowanie w Łodzi pokazujemy również od strony praktycznej. Uczestnicy mają okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których samodzielnie, choć pod czujnym okiem prowadzącego, przeprowadzają podstawowe kroki optymalizacji serwisu internetowego.

Kursy SEO organizujemy w Łodzi i innych miastach w Polsce. W cenie 8-godzinnego szkolenia gwarantujemy: certyfikat potwierdzający uczestnictwo, materiały dydaktyczne, przerwy na kawę i ciastko, obiad, a także 14-dniowy dostęp do narzędzia analitycznego.

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne w Łodzi. Przykłady fraz:

Fraza Śr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Łódź 50
Szkolenie SEO Łódź 60
Kurs SEO Łódź 40
Kursy SEO Łódź 30

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Plus za możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej na szkoleniu w trakcie warsztatów.”

„Podobała mi się praca na narzędziu Senuto oraz dobry stosunek ceny do jakości szkolenia.”

„Dużo merytorycznej wiedzy i przykładów jej zastosowania. Na pewno wykorzystam ją w firmie.”