Szkolenie SEO Kraków

szkolenia seo kraków
Agencja SEO/SEM » Kraków

Terminy naszych szkoleń SEO w Krakowie

E-commerce to dynamicznie rozwijająca się branża, w której sukces w dużej mierze uzależniony jest od widoczności firmy w internecie. Kurs pozycjonowania serwisów internetowych organizowany specjalnie dla Ciebie w Krakowie przybliży Ci tajniki skutecznej optymalizacji witryny, dzięki której możliwe staje się zdobycie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. To z kolei rodzi szansę na dotarcie do szerokiej grupy klientów, zainteresowanie ich swoją ofertą i przekonanie do dokonania konwersji.

Program szkolenia pozycjonowanie stron – Kraków 2019

Osiąganie dobrego miejsca w rankingu Google wymaga znajomości bardzo wielu czynników mających wpływ na ocenę witryny przez algorytmy wyszukiwarki. Mając na uwadze najnowsze trendy w zakresie marketingu internetowego, kursy SEO prowadzone przez naszych doświadczonych specjalistów obejmują takie tematy jak:

  • Mechanizm działania wyszukiwarek internetowych, rodzaje i wygląd wyników wyszukiwania,
  • Wybór domeny, hostingu, systemu CMS korzystnych z punktu widzenia biznesowego i procesu pozycjonowania,
  • Realizację skutecznej strategii content marketingowej i prowadzenie działań z zakresu SEO copywritingu,
  • Optymalizację serwisu on-site krok po kroku uwzględniającą dobór słów kluczowych, znaczniki Title, przekierowania 301, linkowanie wewnętrzne,
  • Prowadzenie bezpiecznej strategii linkowania koncentrującej się na tworzeniu zróżnicowanego profilu linków przychodzących, wyszukiwaniu miejsc, z których warto pozyskiwać backlinki,
  • Zagrożenia, problemy i spamerskie działania, które przeszkadzają w realizacji procesu zwiększania widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania.
szkolenie SEO Mateusz Łabiński

Szkolenie z pozycjonowania w Krakowie na poziomie podstawowym rekomendujemy właścicielom stron internetowych chcących zgłębić tajniki SEO, marketerom nadzorującym pracę agencji SEO, a także osobom pragnącym zwiększyć swoje umiejętności oraz wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Nasze szkolenie pozycjonowanie prezentuje jako kompleksowy proces, a uczestnicy mogą liczyć na praktyczne wskazówki dotyczące optymalizacji serwisów internetowych.

Zapisz się na kurs SEO i poznaj metody promocji strony w wyszukiwarce!

Najefektywniejszymi technikami przyswajania wiedzy są warsztaty, które prowadzimy w ramach organizowanego w Krakowie szkolenia z pozycjonowania. Podczas ćwiczeń i na podstawie licznych przykładów pokazujemy sprawdzone sposoby na wypozycjonowanie serwisu w wyszukiwarce. Zapisując się na szkolenie SEO, otrzymujesz dwa dni intensywnej nauki, przerwy kawowe, lunch, materiały szkoleniowe i doświadczonych prowadzących, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy do zapisów na pozycjonowanie stron – kurs podstawowy i rozszerzony! Widzimy się w Krakowie!

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne w Krakowie. Przykłady fraz:

Fraza Śr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Kraków 80
Szkolenie SEO Kraków 70
Kurs SEO Kraków 40
Kursy SEO Kraków 40
szkolenia content marketing joanna bagrij

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Dużo praktycznej wiedzy, którą można sprawdzić w części warsztatowej szkolenia. Prowadzący otwarci na pytania uczestników!”

„Zagadnienia pozycjonowania zaprezentowane w przystępnej formie, dużo przykładów, case’ów, narzędzi, z których może skorzystać właściciel strony www.”

„Szkolenie na wysokim poziomie. Dużo wiedzy, atmosfera sprzyja nauce!”