Szkolenie SEO Kraków

szkolenia seo kraków

Terminy naszych szkoleń SEO w Krakowie

E-commerce to dynamicznie rozwijająca się branża, w której sukces w dużej mierze uzależniony jest od widoczności firmy w internecie. Kurs pozycjonowania serwisów internetowych organizowany specjalnie dla Ciebie w Krakowie przybliży Ci tajniki skutecznej optymalizacji witryny, dzięki której możliwe staje się zdobycie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. To z kolei rodzi szansę na dotarcie do szerokiej grupy klientów, zainteresowanie ich swoją ofertą i przekonanie do dokonania konwersji.

Program szkolenia pozycjonowanie stron – Kraków 2019

Osiąganie dobrego miejsca w rankingu Google wymaga znajomości bardzo wielu czynników mających wpływ na ocenę witryny przez algorytmy wyszukiwarki. Mając na uwadze najnowsze trendy w zakresie marketingu internetowego, kursy SEO prowadzone przez naszych doświadczonych specjalistów obejmują takie tematy jak:

  • Mechanizm działania wyszukiwarek internetowych, rodzaje i wygląd wyników wyszukiwania,
  • Wybór domeny, hostingu, systemu CMS korzystnych z punktu widzenia biznesowego i procesu pozycjonowania,
  • Realizację skutecznej strategii content marketingowej i prowadzenie działań z zakresu SEO copywritingu,
  • Optymalizację serwisu on-site krok po kroku uwzględniającą dobór słów kluczowych, znaczniki Title, przekierowania 301, linkowanie wewnętrzne,
  • Prowadzenie bezpiecznej strategii linkowania koncentrującej się na tworzeniu zróżnicowanego profilu linków przychodzących, wyszukiwaniu miejsc, z których warto pozyskiwać backlinki,
  • Zagrożenia, problemy i spamerskie działania, które przeszkadzają w realizacji procesu zwiększania widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania.
szkolenie SEO Mateusz Łabiński

Szkolenie z pozycjonowania w Krakowie na poziomie podstawowym rekomendujemy właścicielom stron internetowych chcących zgłębić tajniki SEO, marketerom nadzorującym pracę agencji SEO, a także osobom pragnącym zwiększyć swoje umiejętności oraz wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Nasze szkolenie pozycjonowanie prezentuje jako kompleksowy proces, a uczestnicy mogą liczyć na praktyczne wskazówki dotyczące optymalizacji serwisów internetowych.

Zapisz się na kurs SEO i poznaj metody promocji strony w wyszukiwarce!

Najefektywniejszymi technikami przyswajania wiedzy są warsztaty, które prowadzimy w ramach organizowanego w Krakowie szkolenia z pozycjonowania. Podczas ćwiczeń i na podstawie licznych przykładów pokazujemy sprawdzone sposoby na wypozycjonowanie serwisu w wyszukiwarce. Zapisując się na szkolenie SEO, otrzymujesz dwa dni intensywnej nauki, przerwy kawowe, lunch, materiały szkoleniowe i doświadczonych prowadzących, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy do zapisów na pozycjonowanie stron – kurs podstawowy i rozszerzony! Widzimy się w Krakowie!

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne w Krakowie. Przykłady fraz:

FrazaŚr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Kraków80
Szkolenie SEO Kraków70
Kurs SEO Kraków40
Kursy SEO Kraków40
szkolenia content marketing joanna bagrij

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Dużo praktycznej wiedzy, którą można sprawdzić w części warsztatowej szkolenia. Prowadzący otwarci na pytania uczestników!”

„Zagadnienia pozycjonowania zaprezentowane w przystępnej formie, dużo przykładów, case’ów, narzędzi, z których może skorzystać właściciel strony www.”

„Szkolenie na wysokim poziomie. Dużo wiedzy, atmosfera sprzyja nauce!”