Pozycjonowanie stron Zielona Góra z agencją SEO

Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Zielona Góra z agencją SEO

Profesjonalne pozycjonowanie stron Zielona Góra

Wyróżnienie się na tle konkurencji stanowi nie lada wyzwanie. Zielona Góra to miasto, które wciąż się rozrasta, a lokalni przedsiębiorcy poszerzają zakres usług, które można zrealizować na jego terenie lub w pobliżu. Zdobycie klientów oraz ich zaufania nie jest łatwe. Z pomocą przychodzi marketing internetowy, w tym pozycjonowanie stron.

Widoczność witryny w wynikach wyszukiwania Google przekłada się na zyski oraz rozwój firmy. Optymalizacja strony na podstawie wytycznych od Google wymaga sporej wiedzy oraz elastyczności. Skorzystaj z usług doświadczonej agencji SEO w Zielonej Górze. Nasi specjaliści pracują w różnych częściach Polski, co ułatwia im kontakt z klientami.

W biznesie czas jest jednym z najcenniejszych zasobów, dlatego szanujemy czas naszych klientów dostosowując formę kontaktu do preferencji.  Bartosz Makowski, nasz Account Manager, z przyjemnością zorganizuje dla Ciebie spotkanie biznesowe w Zielonej Górze bądź okolicach. Wyjdziesz z niego z poczuciem, że jesteśmy agencją SEO, której warto powierzyć opiekę nad stroną internetową. Nasz  przedstawi, na czym polega pozycjonowanie stron, profesjonalny audyt strony czy kompleksowa realizacja content marketingu.

Cennik pozycjonowania stron w Zielonej Górze zależy m.in. od branży oraz wielkości serwisu. Jako agencja SEO jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, a nasze usługi dopasowujemy do jego budżetu i oczekiwań.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Chcesz dotrzeć do klientów w internecie?
Zaufaj profesjonalistom SEO!

Umów się na spotkanie stacjonarne z naszym Account Manager’em!

zespół avatar (8)

Bartosz Makowski
728 430 422

Dlaczego warto inwestować w efektywne pozycjonowanie?

Wysoka pozycja firmowej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google skutkuje lepszą rozpoznawalnością oraz profesjonalnym wizerunkiem marki. Dzięki temu można wyróżnić się na tle nawet największej konkurencji. Jeśli więcej osób odwiedza stronę firmy, w znacznym stopniu przekłada się to na poszerzenie grona klientów. Zwiększeniu ulega również współczynnik konwersji, czyli więcej użytkowników może wykonywać pożądane działania na stronie. Co charakterystyczne dla takich działań marketingowych, są one całkowicie miarodajne. Można dokładnie wyliczyć, w jaki sposób pozycja strony w Google przyczyniła się do zakupu danych produktów i usług z oferty albo do zapisywania się klientów do newslettera.

Usługi SEO w Zielonej Górze – nasza oferta

Na efektywne pozycjonowanie stron składa się wiele różnych działań, które zostały uwzględnione w agencji SEO Artefakt. Najistotniejsze z nich to:

  • Dobór fraz kluczowych – przy zastosowaniu specjalnych narzędzi zespół SEO wyszczególnia słowa kluczowe, które powinny zostać uwzględnione w treści na stronie internetowej. Część z nich będzie widoczna dla każdego użytkownika odwiedzającego witrynę, a niektóre zostaną dodane na przykład w meta tagach, aby odczytywały je roboty Google.
  • Content marketing – dopracowaniu podlega każda treść widoczna na stronie, na przykład wizytówka firmy. Eliminacji podlegają duplikaty, które zastępowane są unikalnymi tekstami. W sklepach internetowych zostają poprawione kategorie oraz karty produktów. W razie potrzeby tworzony jest blog z użytecznymi dla odwiedzających witrynę artykułami.
  • Optymalizacja lokalna – wdrażane są działania zwiększające widoczność lokalnego przedsiębiorstwa. Oprócz optymalizacji w obrębie samej strony internetowej dodatkowo tworzona jest wizytówka Google Moja Firma.
  • Audyty i budowa strategii SEO – za pomocą zaawansowanych narzędzi do analizy statystyk przygotowywane są szczegółowe raporty wykazujące efektywność pozycjonowania SEO oraz konwersji. Na podstawie analizy statystyk opracowywana zostaje długofalowa strategia działania, a także ewentualne zmiany i udoskonalenia w dotychczasowej pracy.
  • Konsulting – agencja SEO doradza klientowi, w jaki sposób samodzielnie może ułatwić indeksowanie witryny robotom Google. Transparentność działania uniezależnia właściciela strony od stałej pracy z agencją, ponieważ może dodatkowo działać samodzielnie.

Zielona Góra – jak zadbać o pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne różni się pod względem niektórych działań od pozycjonowania strony na terenie całej Polski. W przypadku wielu branż, takich jak na przykład fryzjerstwo lub stomatologia, wyświetlanie strony w wynikach użytkownika z drugiego końca Polski nie ma sensu. Prawdopodobnie i tak nie skorzysta on z usług, które wymagają wielogodzinnego dojazdu. Istotne znaczenie ma zatem lokalizacja, w której obrębie prowadzona jest działalność gospodarcza i uwzględnienie jej również w strategii SEO. Z tego powodu stosowane są frazy kluczowe z tzw. długiego ogona (long tail) ściśle powiązane z nazwą miasta Zielona Góra. Dodatkowo należy zadbać o inne elementy mające szczególny wpływ na pozycjonowanie lokalne w obrębie tej miejscowości, takie jak wizytówki Google Moja Firma i lokalizacja działalności na Mapach Google.
Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej usługi?

Pozycjonowanie Zielona Góra – dlaczego warto wybrać usługi agencji SEO Artefakt?

Każda strona internetowa wymaga indywidualnego podejścia w opracowywaniu strategii SEO. Z tego powodu każdy klient agencji Artefakt może liczyć na spersonalizowane warunki współpracy, również pod kątem wyceny. Pod uwagę brane są liczne kryteria, takie jak konkurencyjność danej branży czy popularność związanych z nią fraz kluczowych. Nieszablonowy model pracy skutkuje najlepszymi efektami, które są możliwe do osiągnięcia w danym przypadku. Należy mieć na uwadze, że pozycjonowanie strony internetowej to nie jednorazowe działanie, tylko stała praca, w której często pojawiają się zmiany. Artefakt stosuje długoterminowe strategie, a dzięki regularnie przeprowadzanym audytom dynamicznie reaguje na konieczność wdrażania ewentualnych udoskonaleń SEO. Klienci agencji mają stały kontakt ze swoim dedykowanym specjalistą do spraw pozycjonowania, dzięki czemu zyskują rzetelny wgląd do aktualnych działań firmy.
Chcesz wypozycjonować swoją stronę w Google?