Pozycjonowanie stron Zabrze z agencją SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Zabrze

Odpowiednia widoczność to jeden z najważniejszych aspektów skutecznej promocji marki. Dotyczy to zarówno reklamy na ulicznych billboardach, ulotkach czy na pojazdach, jak i marketingu internetowego. W czasach, gdy z sieci korzysta już ponad 30 milionów Polaków, branża e-commerce rośnie w siłę, a wyszukiwarka Google staje się podstawowym źródłem informacji, aktywność marek w przestrzeni online staje się kluczowym warunkiem ich funkcjonowania na rynku. Najlepszym sposobem na budowanie popularności firmy online, jest z kolei efektywne pozycjonowanie stron www.

Chcesz dotrzeć do klientów w internecie?
Zaufaj profesjonalistom SEO!

Usługi pozycjonowania dla firm z Zabrza

Wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym swoje biznesy na terenie Zabrza i okolic, oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, jako sprawdzoną formę reklamy w sieci. Zamieszkiwane przez ponad 170 000 mieszkańców miasto to jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co wpływa na wysoki stopień konkurencyjności w wielu branżach. W takich warunkach pozycjonowanie stron www nabiera szczególnego znaczenia, ułatwiając osiągnięcie przewagi nad biznesowymi rywalami z najbliższej okolicy lub regionu.

Pozycjonowanie Zabrze – oferta agencji Artefakt

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby górnośląskich przedsiębiorców, proponujemy bardzo bogatą gamę działań, obejmującą wszystkie najważniejsze formy efektywnego pozycjonowania marek w sieci. W zakresie usług SEO, które realizujemy, znajdują się:

 • pozycjonowanie lokalne – odpowiednie dla firm, których priorytetem jest budowanie swojej pozycji na miejscowym rynku. Strategia local SEO obejmuje działania ukierunkowane na słowa kluczowe odnoszące się bezpośrednio do danej lokalizacji, wykorzystując m.in. GPS, Mapy Google, czy środowisko Google Moja Firma,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych – obejmujące działania SEO dla branży e-commerce. Wysoka pozycja serwisu w organicznych wynikach wyszukiwania pozwala wyprzedzić konkurencję, sprzyja zdobywaniu nowych klientów oraz wpływa na zwiększenie sprzedaży,
 • long-tail SEO, czyli pozycjonowanie na tzw. długi ogon – bardzo przydatne w przypadku promocji rozbudowanych serwisów i platform sprzedażowych. Strategia ta pozwala pozycjonować stronę na bardzo dużą liczbę słów kluczowych, a także na złożone, precyzyjne zapytania, pochodzące w większości od użytkowników o ściśle określonych potrzebach konsumenckich,
 • pozycjonowanie wizerunkowe – stanowiące skuteczny sposób kreowania wizerunku marki w sieci. Wysoka pozycja w rankingu Google przekłada się na wzrost zaufania do firmy, co oprócz efektu sprzedażowego, gwarantuje również szereg korzyści wizerunkowych,
 • optymalizacja konwersji – forma skutecznego pozycjonowania adresowana do podmiotów nastawionych na osiąganie konkretnych celów: wyników sprzedaży, pozyskiwanie użytkowników, zwiększanie ruchu na stronie etc. Bardzo ważnymi elementami takiej strategii są m.in. analityka internetowa, testy poszczególnych rozwiązań oraz badanie zachowań użytkowników stron www.

Oferowane przez nas pozycjonowanie w Zabrzu zapewnia przedsiębiorcom oraz ich biznesom szereg korzyści – zarówno natychmiastowych, jak i długoterminowych. Do najważniejszych zalet pozycjonowania należą m.in.:

 • zwiększenie ruchu na stronie internetowej, przekładające się na wzrost współczynnika konwersji,
 • pomnażanie sprzedaży dzięki pozyskiwaniu nowych klientów,
 • audyt i optymalizacja witryny pod kątem SEO, UX wytycznych Google oraz preferencji użytkowników,
 • długoterminowe efekty kampanii, pozwalające na utrzymywanie wysokich pozycji przez cały okres współpracy,
 • wzrost zaufania do marki o wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania,
 • możliwość dotarcia do precyzyjnie określonych grup użytkowników,
 • wygodne modele płatności oraz łatwe budżetowanie kampanii.

Dla kogo jest lokalne pozycjonowanie stron w Zabrzu?

Przedsiębiorcom z Zabrza, prowadzącym działalność na obszarze miasta, jego części lub najbliższej okolicy, w szczególny sposób polecamy pozycjonowanie lokalne. Pozwala ono docierać do użytkowników z bliskiego otoczenia, będących główną grupą odbiorców oferowanych usług. Jednocześnie, frazy związane z konkretną lokalizacją zwykle nie są tak popularne, jak zapytania ogólnopolskie, co przekłada się na szybszy wzrost pozycji w wyszukiwarce oraz niższe koszty za pozycjonowanie strony internetowej w Zabrzu.

Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej usługi?

Artefakt – skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych!

Mimo iż siedziba naszej agencji mieści się we Wrocławiu, od lat z sukcesami wykonujemy usługi SEO dla firm z całego kraju. Bardzo ważnym obszarem, z którego pochodzi wielu naszych Klientów, jest Śląsk, a w szczególności Górnośląski Okręg Przemysłowy. Dzięki wykorzystanym technologiom efektywne pozycjonowanie stron internetowych z Zabrza może być wykonywane z dowolnego miejsca na świecie. Praktyka pokazuje, że znacznie ważniejsze niż lokalizacja agencji SEO są jej doświadczenie, umiejętności oraz wiedza ekspertów. Pod tym względem Artefakt od lat mieści się w ścisłej czołówce najlepszych firm w kraju, co czyni nas skutecznym, godnym zaufania partnerem.
Chcesz wypozycjonować swoją stronę w Google?