Pozycjonowanie stron Wrocław z agencją SEO

Pozycjonowanie stron www we Wrocławiu
Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Wrocław z agencją SEO

Artefakt to agencja SEO z Wrocławia należąca do najbardziej doświadczonych firm świadczących usługi z zakresu marketingu internetowego. Zespół wykwalifikowanych specjalistów z powodzeniem zwiększa widoczność serwisów internetowych w organicznych wynikach wyszukiwania, korzystając z najefektywniejszych metod – pozycjonowania i optymalizacji stron www, analityki biznesowej, a także content marketingu. Podejmujemy się współpracy z wrocławskimi przedsiębiorcami, markami o zasięgu ogólnopolskim oraz organizacjami działającymi w środowisku międzynarodowym.

Szukasz profesjonalnej agencji SEO z Wrocławia?
Właśnie znalazłeś!

Artefakt agencja SEO z Wrocławia – oferta pozycjonowania

Nasza oferta z zakresu zwiększania popularności serwisów internetowych w wynikach wyszukiwania obejmuje takie usługi jak:

 • Pozycjonowanie stron internetowych – wybieramy frazy, które pomogą właścicielowi serwisu osiągać zakładane cele biznesowe, a następnie pozycjonujemy stronę na wybrane słowa kluczowe,
 • Pozycjonowanie e-sklepów – poprawiamy karty produktów, eliminujemy duplikaty treści, dobieramy frazy, pozwalające dotrzeć do wybranych grup klientów,
 • Pozycjonowanie lokalne – zwiększamy widoczność lokalnych przedsiębiorców, optymalizując witryny internetowe oraz wizytówki Google Moja Firma,
 • Audyt i konsulting SEO – wnikliwie analizujemy witrynę pod kątem jej dopasowania do wyszukiwarek internetowych, a następnie doradzamy, jak systematycznie poprawiać pozycję w wynikach wyszukiwania,
 • Optymalizacja współczynnika konwersji – korzystając z narzędzi analitycznych oraz wiedzy o zachowaniach użytkowników, zalecamy, jak ułatwić indeksowanie strony przez roboty wyszukiwarki i zachęcić internautów do generowania konwersji.

Pozycjonowanie stron we Wrocławiu – jak promować działalność lokalną w internecie?

Pozycjonowanie lokalne to usługa skierowana dla przedsiębiorców prowadzących działalność o charakterze regionalnym. Istotą strategii local SEO jest docieranie z ofertą do klientów poszukujących usług lub produktów w ściśle określonej lokalizacji, w której znajduje się siedziba, oddział lub placówka danej firmy. Skuteczna promocja prowadzona przez agencję SEO opiera się przede wszystkim na pozycjonowaniu strony firmowej na frazy lokalne oraz założeniu i optymalizacji wizytówki Google Moja Firma.

Zwiększając widoczność lokalnych przedsiębiorstw w organicznych wynikach wyszukiwania, rezygnujemy z ogólnych słów kluczowych na rzecz słów kluczowych z lokalizacjami. I tak np. w przypadku pozycjonowania zakładu fryzjerskiego we Wrocławiu, dokonujemy doboru fraz typu:

 • Fryzjer Wrocław – 14 800 wyszukań miesięcznie,
 • Wrocław fryzjer – 1 600 wyszukań miesięcznie,
 • Salon fryzjerski Wrocław – 1 600 wyszukań miesięcznie,
 • Fryzjer Wrocław Krzyki – 590 wyszukań miesięcznie,
 • Zakład fryzjerski Wrocław – 210 wyszukań miesięcznie.

Następnie przeprowadzamy audyt serwisu – eliminujemy błędy w kodzie strony, przygotowujemy wartościowe treści, optymalizujemy znaczniki Title i Description, osadzamy wizytówkę Google Moja Firma, aby ułatwić klientom dotarcie do firmy i jednocześnie wspomóc pozycjonowanie w mapach. Zalecamy również dostosowanie witryny do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych, aby w ten sposób pozyskiwać użytkowników poszukujących lokalnych działalności za pomocą smartfonów lub tabletów.

Nasz agencja SEO posiada bogate doświadczenie w pozycjonowaniu stron firm z Wrocławia. Chętnie współpracujemy z przedsiębiorcami działającymi na obszarze stolicy Dolnego Śląska, aby podnieść konkurencyjność naszego regionu. Z przyjemnością odwiedzamy klientów lub zapraszamy ich do biura, aby omówić realizację kolejnych działań SEO.

Wypromujemy Twój biznes w internecie

Zaufaj agencji SEO/SEM z Wrocławia!

Jesteśmy kreatywni, innowacyjni i zawsze poszukujemy nowatorskich rozwiązań na skuteczne zwiększenie widoczności stron internetowych wrocławskich przedsiębiorstw. Wykwalifikowani specjaliści SEO posiadają bogatą wiedzę z zakresu optymalizacji serwisów internetowych, rozbudowanych sklepów internetowych, prostych stron wizytówkowych typu one page. Codziennie pracujemy nad tym, aby pozycjonowanie stron pozwoliło naszym klientom na:

 • Pozyskanie nowych użytkowników,
 • Zwiększenie współczynnika konwersji,
 • Uzyskanie większych przychodów ze sprzedaży,
 • Realizację celów biznesowych,
 • Budowanie reputacji i dobrego wizerunku.

Każda strona internetowa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego proponujemy spersonalizowane warunki współpracy, a wycenę przeprowadzamy w oparciu o m.in. konkurencyjność i liczbę wyszukiwań fraz, wiek domeny, potrzeby i oczekiwania klienta dotyczące efektów pozycjonowania. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty. Jesteśmy gotowi podjąć się poprawy pozycji Państwa serwisu w organicznych wynikach wyszukiwania!

Zapytaj o indywidualną ofertę dla Twojej strony internetowej