Wspieramy firmy w trudnym czasie: www.artefakt.pl/antidotum-na-kryzysAntidotum na kryzys

Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław

Pozycjonowanie stron www we Wrocławiu

Artefakt to agencja SEO z Wrocławia należąca do najbardziej doświadczonych firm świadczących usługi z zakresu marketingu internetowego. Zespół wykwalifikowanych specjalistów z powodzeniem zwiększa widoczność serwisów internetowych w organicznych wynikach wyszukiwania, korzystając z najefektywniejszych metod – pozycjonowania i optymalizacji stron, analityki biznesowej, a także content marketingu. Podejmujemy się współpracy z wrocławskimi przedsiębiorcami, markami o zasięgu ogólnopolskim oraz organizacjami działającymi w środowisku międzynarodowym.

Szukasz profesjonalnej agencji SEO z Wrocławia?
Właśnie znalazłeś!

Artefakt agencja SEO z Wrocławia – oferta pozycjonowania

Nasza oferta z zakresu zwiększania popularności serwisów internetowych w wynikach wyszukiwania obejmuje takie usługi jak:

 • Pozycjonowanie stron internetowych – wybieramy frazy, które pomogą właścicielowi serwisu osiągać zakładane cele biznesowe, a następnie pozycjonujemy stronę na wybrane słowa kluczowe,
 • Pozycjonowanie e-sklepów – poprawiamy karty produktów, eliminujemy duplikaty treści, dobieramy frazy, pozwalające dotrzeć do wybranych grup klientów,
 • Pozycjonowanie lokalne – zwiększamy widoczność lokalnych przedsiębiorców, optymalizując witryny internetowe oraz wizytówki Google Moja Firma,
 • Audyt i konsulting SEO – wnikliwie analizujemy witrynę pod kątem jej dopasowania do wyszukiwarek internetowych, a następnie doradzamy, jak systematycznie poprawiać pozycję w wynikach wyszukiwania,
 • Optymalizacja współczynnika konwersji – korzystając z narzędzi analitycznych oraz wiedzy o zachowaniach użytkowników, zalecamy, jak ułatwić indeksowanie strony przez roboty wyszukiwarki i zachęcić internautów do generowania konwersji.

Pozycjonowanie Wrocław – jak promować działalność lokalną w internecie?

Pozycjonowanie lokalne to usługa skierowana dla przedsiębiorców prowadzących działalność o charakterze regionalnym. Istotą strategii local SEO jest docieranie z ofertą do klientów poszukujących usług lub produktów w ściśle określonej lokalizacji, w której znajduje się siedziba, oddział lub placówka danej firmy. Skuteczna promocja opiera się przede wszystkim na pozycjonowaniu strony firmowej na frazy lokalne oraz założeniu i optymalizacji wizytówki Google Moja Firma.

Zwiększając widoczność lokalnych przedsiębiorstw w organicznych wynikach wyszukiwania, rezygnujemy z ogólnych słów kluczowych na rzecz słów kluczowych z lokalizacjami. I tak np. w przypadku pozycjonowania zakładu fryzjerskiego we Wrocławiu, dokonujemy doboru fraz typu:

 • Fryzjer Wrocław – 14 800 wyszukań miesięcznie,
 • Wrocław fryzjer – 1 600 wyszukań miesięcznie,
 • Salon fryzjerski Wrocław – 1 600 wyszukań miesięcznie,
 • Fryzjer Wrocław Krzyki – 590 wyszukań miesięcznie,
 • Zakład fryzjerski Wrocław – 210 wyszukań miesięcznie.

Następnie przeprowadzamy audyt serwisu – eliminujemy błędy w kodzie strony, przygotowujemy wartościowe treści, optymalizujemy znaczniki Title i Description, osadzamy wizytówkę Google Moja Firma, aby ułatwić klientom dotarcie do firmy i jednocześnie wspomóc pozycjonowanie w mapach. Zalecamy również dostosowanie witryny do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych, aby w ten sposób pozyskiwać użytkowników poszukujących lokalnych działalności za pomocą smartfonów lub tabletów.

Posiadamy bogate doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Wrocławia. Chętnie współpracujemy z przedsiębiorcami działającymi na obszarze stolicy Dolnego Śląska, aby podnieść konkurencyjność naszego regionu. Z przyjemnością odwiedzamy klientów lub zapraszamy ich do biura, aby omówić realizację kolejnych działań SEO.

Oferujemy także usługi lokalne:
Pozycjonowanie Legnica
Pozycjonowanie Jelenia góra
Pozycjonowanie Wałbrzych
Pozycjonowanie Lubin
Pozycjonowanie Głogów
Pozycjonowanie Bolesławiec
Pozycjonowanie Oleśnica
Pozycjonowanie Dzierżoniów
Pozycjonowanie Oława
Pozycjonowanie Zgorzelec
Pozycjonowanie Bielawa
Pozycjonowanie Kłodzko
Pozycjonowanie Polkowice
Pozycjonowanie Lubań
Pozycjonowanie Kamienna Góra
Pozycjonowanie Trzebnica
Pozycjonowanie Strzelin
Pozycjonowanie Twardogóra
Pozycjonowanie Karpacz

Wypromujemy Twój biznes w internecie

Zaufaj agencji SEO/SEM z Wrocławia!

Jesteśmy kreatywni, innowacyjni i zawsze poszukujemy nowatorskich rozwiązań na skuteczne zwiększenie widoczności stron internetowych wrocławskich przedsiębiorstw. Wykwalifikowani specjaliści SEO posiadają bogatą wiedzę z zakresu optymalizacji serwisów internetowych, rozbudowanych sklepów internetowych, prostych stron wizytówkowych typu one page. Codziennie pracujemy nad tym, aby pozycjonowanie pozwoliło naszym klientom na:

 • Pozyskanie nowych użytkowników,
 • Zwiększenie współczynnika konwersji,
 • Uzyskanie większych przychodów ze sprzedaży,
 • Realizację celów biznesowych,
 • Budowanie reputacji i dobrego wizerunku.

Każda strona internetowa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego proponujemy spersonalizowane warunki współpracy, a wycenę przeprowadzamy w oparciu o m.in. konkurencyjność i liczbę wyszukiwań fraz, wiek domeny, potrzeby i oczekiwania klienta dotyczące efektów pozycjonowania. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty. Jesteśmy gotowi podjąć się poprawy pozycji Państwa serwisu w organicznych wynikach wyszukiwania!

Zapytaj o indywidualną ofertę dla Twojej strony internetowej