Pozycjonowanie stron Warszawa z agencją SEO

Pozycjonowanie stron www w Warszawie
Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Warszawa z agencją SEO

W Warszawie działa szereg agencji SEO proponujących zwiększenie widoczności witryn w sieci, analizę i optymalizację serwisów albo konsulting. Wybór firmy, która wyraźnie odznacza się na tle konkurencji i oferuje kompleksowe usługi pozycjonowania w Warszawie, może więc sprawić niemałą trudność. Warto jednak pamiętać, że przy tego typu usługach, lokalizacja siedziby przedsiębiorstwa nie musi, a nawet nie powinna, odgrywać kluczowej roli.

Szukasz profesjonalnej agencji SEO?
Właśnie znalazłeś!

Oferta na pozycjonowanie dla firm z Warszawy

Artefakt to wrocławska agencja marketingowa, w której zespół doświadczonych specjalistów codziennie realizuje zadania z zakresu SEO/SEM, aby zapewnić witrynom efektywną promocję w internecie. Współpracujemy z partnerami biznesowymi z całej Polski, również z Warszawy i okolic, pozostając z nimi w bezpośrednim kontakcie za pośrednictwem telefonu, wideokonferencji albo wiadomości mailowych. Jesteśmy również otwarci na spotkania w biurze klienta lub w naszej siedzibie we Wrocławiu.

W ramach procesu pozycjonowania podejmujemy takie działania jak:

 • Analiza keyword research – oceniamy potencjał fraz kluczowych i dobieramy te, które najlepiej opisują prowadzoną działalność biznesową i wpływają na wyższe pozycje witryn w wynikach wyszukiwania,
 • Kompleksowy audyt SEO – m.in. sprawdzamy błędy techniczne, badamy strukturę strony internetowej oraz oceniamy, czy serwis jest przyjazny dla urządzeń mobilnych,
 • Optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek – m.in. dostosowujemy kod strony, eliminujemy błędy, przyspieszamy page speed, upraszczamy nawigację,
 • Dbałość o treści na stronie internetowej – zalecamy naszym klientom rozbudowę istniejącego contentu lub sami opracowujemy angażujące teksty na podstrony serwisu, uwzględniając unikalność i wymogi określane przez Google.

Stolica Polski zapewnia dostęp do szerokiego grona konsumentów. Codziennie przyciąga rodzimych i zagranicznych turystów, a także osoby podróżujące w interesach, które na miejscu szukają rozmaitych produktów oraz usług. Od wielu lat pomagamy naszym klientom z województwa mazowieckiego zaistnieć w internecie. W tym celu rekomendujemy działania, które skupiają się na local SEO.

Pozycjonowanie na frazy ogólne w Warszawie nie przyniesie wymiernych rezultatów, a jedynie sprawi, że witryna zginie w gąszczu tysięcy podobnych wyników. Lokalne SEO pozwoli natomiast lepiej uwidocznić działalność firmy w wybranym regionie. Internauci szukający usług w większych miastach posługują się najczęściej hasłami typu: usługa + konkretna dzielnica, które umożliwią odnalezienie konkretnej rzeczy w najbliższej okolicy.

I tak np. klientom prowadzącym kwiaciarnie w Warszawie, zalecamy wybór następujących fraz:

 • Kwiaciarnia Warszawa – 9 900 wyszukiwań miesięcznie;
 • Kwiaciarnia Warszawa centrum – 1 000 wyszukiwań miesięcznie;
 • Kwiaty Warszawa – 720 wyszukiwań miesięcznie;
 • Kwiaciarnia Mokotów – 720 wyszukiwań miesięcznie.

Aby dokładniej sprecyzować profil prowadzonej działalności i ułatwić użytkownikom uzyskanie odpowiedzi na dokładniejsze zapytania, warto również zdecydować się na tzw. frazy „long tail”. Na przykład dla kwiaciarni realizującej zamówienia online w Warszawie można wybrać słowa kluczowe:

 • Kwiaciarnia internetowa Warszawa – 320 wyszukiwań miesięcznie;
 • Poczta kwiatowa Warszawa – 4 400 wyszukiwań miesięcznie.

Internauci coraz częściej poszukują pobliskich usługodawców bezpośrednio z poziomu Google Maps. Oprócz odpowiedniej optymalizacji serwisu pozycjonowanie lokalne dobrze jest wesprzeć szczegółową wizytówką w Google Moja Firma, która wyświetla się w mapach oraz w głównym widoku wyników wyszukiwania. Firmy mogą zaprezentować tam konkretne informacje: m.in. godziny otwarcia, numer telefonu, adres, a także opinie klientów.

Postaw na pozycjonowanie lokalne z Artefakt

Wypromuj firmę w sieci z Artefaktem – doświadczoną agencją SEO/SEM!

Warszawa jako wysokorozwinięte miasto stołeczne gwarantuje dobre warunki do rozwoju gospodarczego zarówno małym, średnim, jak i dużym przedsiębiorstwom. I choć konkurencja jest ogromna, przez co trudniej wyróżnić się również w internecie, warto sięgnąć po przemyślaną strategię SEO, która uwzględni typ prowadzonej działalności, lokalizację czy specyfikę rynku.

W Artefakcie na co dzień współpracujemy z przedstawicielami rozmaitych branż, dlatego wiemy, że każdy biznes wymaga innego podejścia do pozycjonowania. Dzięki doświadczeniu, wiedzy specjalistów oraz zastosowaniu innowacyjnych narzędzi jesteśmy w stanie dopasować usługę do indywidualnych potrzeb firmy.
Oprócz podstawowych działań z zakresu pozycjonowania, możemy zaproponować również:

 • Pozycjonowanie sklepów internetowych – specjaliści SEO dostosowują e-sklep do wymagań wyszukiwarek i pomagają pozyskać wartościowy ruch, który przełoży się na wzrost liczby transakcji.
 • Pozycjonowanie lokalne – pomagamy firmom uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na frazy z lokalizacją oraz zwiększyć widoczność w Mapach Google.
 • Pozycjonowanie na długi ogon – dobieramy frazy kluczowe z długiego ogona, pozwalające precyzyjniej określić działalność rozbudowanych serwisów i dużych sklepów internetowych.
 • Optymalizację współczynnika konwersji – oceniamy skuteczność prowadzonych działań, analizujemy ruch oraz zachowania użytkowników i wyciągamy wnioski, aby wesprzeć serwisy w zwiększaniu konwersji.

Chcesz wysunąć się na pierwszy plan na konkurencyjnym rynku w Warszawie? Nie zwlekaj – już dziś przedstaw nam swoje oczekiwania i pozwól działać!

Sprawdź, co możemy zaproponować Twojej firmie