Wspieramy firmy w trudnym czasie: www.artefakt.pl/antidotum-na-kryzysAntidotum na kryzys

Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

Pozycjonowanie stron www w Warszawie

W Warszawie działa szereg agencji SEO proponujących zwiększenie widoczności witryn w sieci, analizę i optymalizację serwisów albo konsulting. Wybór firmy, która wyraźnie odznacza się na tle konkurencji i oferuje kompleksowe usługi pozycjonowania w Warszawie, może więc sprawić niemałą trudność. Warto jednak pamiętać, że przy tego typu usługach, lokalizacja siedziby przedsiębiorstwa nie musi, a nawet nie powinna, odgrywać kluczowej roli.

Szukasz profesjonalnej agencji SEO?
Właśnie znalazłeś!

Oferta na pozycjonowanie dla firm z Warszawy

Artefakt to wrocławska agencja marketingowa, w której zespół doświadczonych specjalistów codziennie realizuje zadania z zakresu SEO/SEM, aby zapewnić witrynom efektywną promocję w internecie. Współpracujemy z partnerami biznesowymi z całej Polski, również z Warszawy i okolic, pozostając z nimi w bezpośrednim kontakcie za pośrednictwem telefonu, wideokonferencji albo wiadomości mailowych. Jesteśmy również otwarci na spotkania w biurze klienta lub w naszej siedzibie we Wrocławiu.

W ramach procesu pozycjonowania podejmujemy takie działania jak:

 • Analiza keyword research – oceniamy potencjał fraz kluczowych i dobieramy te, które najlepiej opisują prowadzoną działalność biznesową i wpływają na wyższe pozycje witryn w wynikach wyszukiwania,
 • Kompleksowy audyt SEO – m.in. sprawdzamy błędy techniczne, badamy strukturę strony internetowej oraz oceniamy, czy serwis jest przyjazny dla urządzeń mobilnych,
 • Optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek – m.in. dostosowujemy kod strony, eliminujemy błędy, przyspieszamy page speed, upraszczamy nawigację,
 • Dbałość o treści na stronie internetowej – zalecamy naszym klientom rozbudowę istniejącego contentu lub sami opracowujemy angażujące teksty na podstrony serwisu, uwzględniając unikalność i wymogi określane przez Google.

Stolica Polski zapewnia dostęp do szerokiego grona konsumentów. Codziennie przyciąga rodzimych i zagranicznych turystów, a także osoby podróżujące w interesach, które na miejscu szukają rozmaitych produktów oraz usług. Od wielu lat pomagamy naszym klientom z województwa mazowieckiego zaistnieć w internecie. W tym celu rekomendujemy działania, które skupiają się na local SEO.

Pozycjonowanie na frazy ogólne w Warszawie nie przyniesie wymiernych rezultatów, a jedynie sprawi, że witryna zginie w gąszczu tysięcy podobnych wyników. Lokalne SEO pozwoli natomiast lepiej uwidocznić działalność firmy w wybranym regionie. Internauci szukający usług w większych miastach posługują się najczęściej hasłami typu: usługa + konkretna dzielnica, które umożliwią odnalezienie konkretnej rzeczy w najbliższej okolicy.

I tak np. klientom prowadzącym kwiaciarnie w Warszawie, zalecamy wybór następujących fraz:

 • Kwiaciarnia Warszawa – 9 900 wyszukiwań miesięcznie;
 • Kwiaciarnia Warszawa centrum – 1 000 wyszukiwań miesięcznie;
 • Kwiaty Warszawa – 720 wyszukiwań miesięcznie;
 • Kwiaciarnia Mokotów – 720 wyszukiwań miesięcznie.

Aby dokładniej sprecyzować profil prowadzonej działalności i ułatwić użytkownikom uzyskanie odpowiedzi na dokładniejsze zapytania, warto również zdecydować się na tzw. frazy „long tail”. Na przykład dla kwiaciarni realizującej zamówienia online w Warszawie można wybrać słowa kluczowe:

 • Kwiaciarnia internetowa Warszawa – 320 wyszukiwań miesięcznie;
 • Poczta kwiatowa Warszawa – 4 400 wyszukiwań miesięcznie.

Internauci coraz częściej poszukują pobliskich usługodawców bezpośrednio z poziomu Google Maps. Oprócz odpowiedniej optymalizacji serwisu pozycjonowanie lokalne dobrze jest wesprzeć szczegółową wizytówką w Google Moja Firma, która wyświetla się w mapach oraz w głównym widoku wyników wyszukiwania. Firmy mogą zaprezentować tam konkretne informacje: m.in. godziny otwarcia, numer telefonu, adres, a także opinie klientów.

Oferujemy także usługi lokalne:
Pozycjonowanie Radom
Pozycjonowanie Płock
Pozycjonowanie Siedlce
Pozycjonowanie Otwock
Pozycjonowanie Legionowo
Pozycjonowanie Ciechanów
Pozycjonowanie Sochaczew
Pozycjonowanie Pruszków
Pozycjonowanie Ostrołęka
Pozycjonowanie Piaseczno
Pozycjonowanie Mińsk Mazowiecki
Pozycjonowanie Ząbki
Pozycjonowanie Wołomin
Pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki
Pozycjonowanie Mława
Pozycjonowanie Nowy Dwór Mazowiecki
Pozycjonowanie Wyszków
Pozycjonowanie Piastów
Pozycjonowanie Ostrów Mazowiecka
Pozycjonowanie Płońsk
Pozycjonowanie Sulejówek
Pozycjonowanie Pułtusk
Pozycjonowanie Gostynin
Pozycjonowanie Garwolin
Pozycjonowanie Kozienice
Pozycjonowanie Grójec
Pozycjonowanie Milanówek
Pozycjonowanie Radzymin
Pozycjonowanie Szydłowiec
Pozycjonowanie Zwoleń
Pozycjonowanie Mszczonów

Postaw na pozycjonowanie lokalne z Artefakt

Wypromuj firmę w sieci z Artefaktem – doświadczoną agencją SEO/SEM!

Warszawa jako wysokorozwinięte miasto stołeczne gwarantuje dobre warunki do rozwoju gospodarczego zarówno małym, średnim, jak i dużym przedsiębiorstwom. I choć konkurencja jest ogromna, przez co trudniej wyróżnić się również w internecie, warto sięgnąć po przemyślaną strategię SEO, która uwzględni typ prowadzonej działalności, lokalizację czy specyfikę rynku.

W Artefakcie na co dzień współpracujemy z przedstawicielami rozmaitych branż, dlatego wiemy, że każdy biznes wymaga innego podejścia do pozycjonowania. Dzięki doświadczeniu, wiedzy specjalistów oraz zastosowaniu innowacyjnych narzędzi jesteśmy w stanie dopasować usługę do indywidualnych potrzeb firmy.
Oprócz podstawowych działań z zakresu pozycjonowania, możemy zaproponować również:

 • Pozycjonowanie sklepów internetowych – specjaliści SEO dostosowują e-sklep do wymagań wyszukiwarek i pomagają pozyskać wartościowy ruch, który przełoży się na wzrost liczby transakcji.
 • Pozycjonowanie lokalne – pomagamy firmom uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na frazy z lokalizacją oraz zwiększyć widoczność w Mapach Google.
 • Pozycjonowanie na długi ogon – dobieramy frazy kluczowe z długiego ogona, pozwalające precyzyjniej określić działalność rozbudowanych serwisów i dużych sklepów internetowych.
 • Optymalizację współczynnika konwersji – oceniamy skuteczność prowadzonych działań, analizujemy ruch oraz zachowania użytkowników i wyciągamy wnioski, aby wesprzeć serwisy w zwiększaniu konwersji.

Chcesz wysunąć się na pierwszy plan na konkurencyjnym rynku w Warszawie? Nie zwlekaj – już dziś przedstaw nam swoje oczekiwania i pozwól działać!

Sprawdź, co możemy zaproponować Twojej firmie