Pozycjonowanie stron Toruń z agencją SEO

Pozycjonowanie stron www w Toruniu
Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Toruń z agencją SEO

Prowadzisz sklep stacjonarny, lokal usługowy lub inny biznes w Toruniu i chcesz dotrzeć do klientów? Nie wystarczy sięgnąć wyłącznie po promocję offline. W dobie nowych technologii ogromne znaczenie ma zwiększanie widoczności w internecie. Jako doświadczona agencja SEO/SEM, proponujemy usługę pozycjonowania stron www, która pomoże trafić z ofertą bezpośrednio do osób potencjalnie zainteresowanych twoim asortymentem. Choć jesteśmy firmą z Wrocławia, chętnie podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami z całej Polski.

Chcesz dotrzeć do klientów w internecie?
Zaufaj profesjonalistom SEO!

Agencja SEO/SEM z doświadczeniem w pozycjonowaniu firm z Torunia

Artefakt to agencja marketingu internetowego, w której każdego dnia pomagamy naszym klientom budować popularność biznesów w sieci. Przez lata nawiązaliśmy współpracę z firmami z rozmaitych branż, mamy doświadczenie w pozycjonowaniu stron start-upów, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również organizacji o rozbudowanej strukturze. W naszym zespole pracują specjaliści o szerokiej wiedzy i z pomysłami, które pomagają skutecznie zwiększyć ruch w serwisie, co w efekcie wpływa na generowanie konwersji i sprzedaży.

W jaki sposób dbamy o pozycje stron internetowych firm z Torunia w wynikach wyszukiwania? W pierwszej kolejności realizujemy audyt SEO, aby sprawdzić, w jakiej kondycji jest witryna. Następnie przeprowadzamy optymalizację (pod kątem kodu źródłowego, treści) i opracowujemy zalecenia, które dostosowują serwis do wymagań Google. W kolejnych etapach m.in. przygotowujemy wartościową treść, a także tworzymy profil linków.

Klientom z Torunia oddajemy do dyspozycji następujące usługi:

 • audyt SEO,
 • pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych,
 • optymalizację konwersji,
 • analitykę internetową,
 • szkolenia SEO,
 • content marketing.

Wartość dodaną stanowią dla nas dobre relacje z partnerami. Z tego względu priorytetowo traktujemy kontakt z klientem – bez względu na to, czy prowadzi działalność w Toruniu, czy we Wrocławiu. Przez lata wypracowaliśmy skuteczną formę komunikacji niezależnie od dzielących nas kilometrów. Podejmujemy dialog telefonicznie i mailowo, a także chętnie spotykamy się osobiście w biurze współpracującej firmy lub w naszej siedzibie. Podczas spotkania wspólnie ustalamy cele i na ich podstawie określamy strategię działań.

Toruń to jedno z większych miast w Polsce. Położony przy autostradzie A1, stanowi niezwykle ważny węzeł komunikacyjny, ułatwiając dotarcie w swoje progi turystom czy osobom podróżującym w celach służbowych. Jako ważne centrum edukacyjne przyciąga też licznych studentów. Ponadto jest niezwykle istotnym ośrodkiem biznesowym – to tutaj znajduje się najwięcej przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim. Na miejscu powstają również duże inwestycje ze środków unijnych.

Z uwagi na zróżnicowany charakter miasta, firmy z Torunia powinny dobrać strategię SEO pod kątem profilu prowadzonego biznesu, wielkości konkurencji oraz obszaru działalności. I tak np.:

 • przedsiębiorcom działającym na lokalnym rynku zaleca się sięgnięcie po działania z zakresu Local SEO, które pozwalają zoptymalizować stronę internetową pod frazy z nazwą miasta (np. restauracja Toruń) i docierać do potencjalnych klientów z okolicy,
 • w przypadku osób prowadzących sklepy internetowe lub rozbudowane portale, świetnie sprawdzi się pozycjonowanie szerokie (tzw. frazy z długiego ogona) – dobór szczegółowych słów kluczowych umożliwi zaistnienie w wynikach wyszukiwania na dokładne zapytania internautów,
 • firmy oferujące usługi lub produkty w wybranych okresach w roku mogą skorzystać z usługi pozycjonowania sezonowego, aby wypromować biznes na frazy tymczasowe i okolicznościowe,
 • początkujące biznesy będące dopiero na etapie zakładania strony internetowej mogą pomyśleć o usłudze prepozycjonowania, która pozwoli dostosować witrynę do wymagań wyszukiwarki jeszcze przed jej udostępnieniem internautom.
Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej usługi?

Dlaczego firma z Torunia powinna nawiązać współpracę z agencją SEO Artefakt?

W Toruniu – podobnie jak w innych, postępowych miastach – nie brakuje agencji proponujących kompleksowe usługi SEO. Konkurencja jest naprawdę duża, ale mnogość ofert wcale nie oznacza, że przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego muszą decydować się na współpracę z jedną z toruńskich firm. Przy usługach z zakresu marketingu internetowego lokalizacja nie ma większego znaczenia, dlatego lepiej podeprzeć swój wybór konkretnymi czynnikami.

Wybierz zespół ekspertów z Artefaktu, ponieważ:

 • dysponujemy autorskimi narzędziami,
 • opracowujemy indywidualny plan działań w oparciu o potrzeby klienta,
 • oferujemy różne modele rozliczeń,
 • zapewniamy umowę z krótkim okresem wypowiedzenia,
 • gwarantujemy opiekę dedykowanego specjalisty SEO,
 • współpracowaliśmy z przedsiębiorcami z niemal każdej branży, więc z pewnością znamy się również na Twojej.

Rozglądasz się za skuteczną firmą pozycjonującą, która pomoże zaistnieć twojej firmie w internecie i pozyskać klientów? Skontaktuj się z Artefaktem – podczas wstępnej rozmowy omówimy cele i opracujemy plan działań!

Chcesz wypozycjonować swoją stronę w Google?

This will close in 0 seconds