Wspieramy firmy w trudnym czasie: www.artefakt.pl/antidotum-na-kryzysAntidotum na kryzys

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków

Pozycjonowanie stron www w Krakowie

Jako profesjonalna agencja SEO z wieloletnim doświadczeniem, doskonale radzimy sobie z pozycjonowaniem zarówno ogólnopolskich serwisów internetowych, jak i stron przedsiębiorców pochodzących z Krakowa lub innych polskich miast. Prowadzenie działań SEO wymaga intensywnej współpracy z klientem, którą można realizować za pomocą kontaktu telefonicznego, mailowego lub wideokonferencji.

Zawsze chętnie zapraszamy również na spotkania do naszego biura lub możemy przyjechać do klienta w stolicy województwa małopolskiego.

Wyprzedź swoją konkurencję w wyszukiwarce - zaufaj profesjonalistom SEO

Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorców z Krakowa

Podchodzimy kompleksowo do zwiększania widoczności firm w internecie, proponując realizację działań SEO popartą wieloletnim doświadczeniem wykwalifikowanych specjalistów SEO:

 • Pozycjonowanie sklepów internetowych – zwracamy uwagę na najbardziej rentowne produkty i z wykorzystaniem wyszukiwanych fraz promujemy platformy sprzedażowe,
 • Pozycjonowanie serwisów internetowych – analizując model biznesowy klienta, wybieramy najlepszą strategię zwiększania popularności serwisu w wynikach organicznych,
 • Pozycjonowanie lokalne – dbamy o widoczność serwisu wśród lokalnych wyników wyszukiwania, pozycjonując witrynę na frazy z lokalizacjami,
 • Audyt SEO – analizujemy zawartość serwisu (strukturę, treść, kod HTML) i przygotowujemy zalecenia optymalizacyjne zgodne z wymaganiami najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych,
 • Analityka biznesowa i optymalizacja współczynnika konwersji – przyglądając się zachowaniom klientów oraz statystykom ruchu, optymalizujemy współczynnik konwersji,
 • Konsulting SEO – służymy naszym doświadczeniem i wiedzą zarówno w przypadku rozbudowanych serwisów, jak i niewielkich stron kierujących ofertę do wąskiej grupy klientów.

Pozycjonowanie Kraków – promocja lokalnych działalności

Jesteśmy ekspertami w zakresie pozycjonowania lokalnego. Doskonale znamy specyfikę promocji lokalnych biznesów w internecie, potrafimy przygotować i wdrożyć skuteczną strategię lokal SEO, uwzględniającą potrzeby przedsiębiorcy. Dla przykładu pozycjonując stronę internetową reklamującą działalność prowadzoną w Krakowie, należy zwrócić uwagę, że jest to miejsce popularne turystycznie. Produktów i usług poszukują tutaj mieszkańcy, turyści z Polski i zagranicy oraz osoby wybierające się w podróż służbową. Z tego względu należy zastanowić się nad grupą docelową, do której kierowana jest oferta i na tej podstawie dokonać doboru fraz lokalnych.

Będąc np. właścicielem kawiarni na krakowskim rynku, do pozycjonowania strony należałoby wybrać takie frazy jak:

 • Kawiarnia Kraków – 6 600 wyszukań miesięcznie,
 • Najlepsza kawiarnia w Krakowie – 260 wyszukań miesięcznie,
 • Kawiarnia rynek Kraków – 170 wyszukań miesięcznie,
 • Kawiarnia na rynku w Krakowie – 50 wyszukań miesięcznie.

Aby docierać do zagranicznych turystów posługujących się językiem angielskim, warto uwzględnić w strategii pozycjonowania regionalnego następujące słowa kluczowe:

 • Kraków Cafes,
 • The best Cafés And Teahouses in Kraków,
 • Cafes in Kraków,
 • Cafes in Cracow.

Jednym z narzędzi pozwalających na efektywne pozycjonowanie firmy na krakowskim rynku jest założenie wizytówki Google Moja Firma. Jej posiadanie nie tylko pozwala na obecność w Google Maps i pozyskiwanie użytkowników z wyników lokalnych, ale wspomaga zwiększanie widoczności strony internetowej lokalnego przedsiębiorcy. Systematyczna aktualizacja danych, dodawanie zdjęć i zdobywanie wysokich ocen od Lokalnych przewodników to recepta na stabilną pozycję profilu GMF w wyszukiwarce Google.

Oferujemy także usługi lokalne:
Pozycjonowanie Nowy Sącz
Pozycjonowanie Tarnów
Pozycjonowanie Andrychów
Pozycjonowanie Bochnia
Pozycjonowanie Zakopane
Pozycjonowanie Brzesko
Pozycjonowanie Oświęcim
Pozycjonowanie Chrzanów
Pozycjonowanie Olkusz
Pozycjonowanie Nowy Targ
Pozycjonowanie Gorlice
Pozycjonowanie Skawina
Pozycjonowanie Wieliczka
Pozycjonowanie Trzebinia
Pozycjonowanie Wadowice
Pozycjonowanie Kęty
Pozycjonowanie Myślenice
Pozycjonowanie Limanowa
Pozycjonowanie Miechów
Pozycjonowanie Sucha Beskidzka
Pozycjonowanie Dobczyce
Pozycjonowanie Zator

Skutecznie pozycjonujemy strony firm z Krakowa
i całej Polski

Dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie firmy z Krakowa?

Kraków to silny ośrodek biznesowy – daje ogromne możliwości rozwoju, jednak duża konkurencja stanowi nie lada wyzwanie. Im wyższa pozycja serwisu w wynikach wyszukiwania, tym większe prawdopodobieństwo dotarcia do klientów, zainteresowania ich swoją ofertą i odnotowania konwersji. Inwestycja w usługę pozycjonowania daje przewagę w postaci:

 • Zoptymalizowania serwisu pod wymagania wyszukiwarek internetowych,
 • Wyeliminowania błędów utrudniających generowanie konwersji,
 • Poprawy pozycji strony internetowej na pozycjonowane frazy w wynikach wyszukiwania,
 • Wzrostu konwersji przyczyniającej się do uzyskiwania korzyści biznesowych,
 • Pozyskania nowych klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Przygotowując umowę na usługę pozycjonowania, uwzględniamy w niej wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta. Nasze długoletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów SEO oraz unikalna wiedza umożliwiają skuteczne realizowanie procesu zwiększania popularności serwisu internetowego. Czekamy na kontakt z Państwa strony i zapraszamy do współpracy!

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztowało SEO dla Twojej strony?