Pozycjonowanie stron Kraków z agencją SEO

Pozycjonowanie stron www w Krakowie
Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie stron Kraków z agencją SEO

Jako profesjonalna agencja SEO z wieloletnim doświadczeniem, doskonale radzimy sobie z pozycjonowaniem zarówno ogólnopolskich serwisów internetowych, jak i stron przedsiębiorców pochodzących z Krakowa lub innych polskich miast. Prowadzenie działań SEO wymaga intensywnej współpracy z klientem, którą można realizować za pomocą kontaktu telefonicznego, mailowego lub wideokonferencji.

Zawsze chętnie zapraszamy również na spotkania do naszego biura lub możemy przyjechać do klienta w stolicy województwa małopolskiego.

Wyprzedź swoją konkurencję w wyszukiwarce - zaufaj profesjonalistom SEO

Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorców z Krakowa

Podchodzimy kompleksowo do zwiększania widoczności firm w internecie, proponując realizację działań SEO popartą wieloletnim doświadczeniem wykwalifikowanych specjalistów SEO:

 • Pozycjonowanie sklepów internetowych – zwracamy uwagę na najbardziej rentowne produkty i z wykorzystaniem wyszukiwanych fraz promujemy platformy sprzedażowe,
 • Pozycjonowanie serwisów internetowych – analizując model biznesowy klienta, wybieramy najlepszą strategię zwiększania popularności serwisu w wynikach organicznych,
 • Pozycjonowanie lokalne – dbamy o widoczność serwisu wśród lokalnych wyników wyszukiwania, pozycjonując witrynę na frazy z lokalizacjami,
 • Audyt SEO – analizujemy zawartość serwisu (strukturę, treść, kod HTML) i przygotowujemy zalecenia optymalizacyjne zgodne z wymaganiami najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych,
 • Analityka biznesowa i optymalizacja współczynnika konwersji – przyglądając się zachowaniom klientów oraz statystykom ruchu, optymalizujemy współczynnik konwersji,
 • Konsulting SEO – służymy naszym doświadczeniem i wiedzą zarówno w przypadku rozbudowanych serwisów, jak i niewielkich stron kierujących ofertę do wąskiej grupy klientów.

Pozycjonowanie Kraków – promocja lokalnych działalności

Jesteśmy ekspertami w zakresie pozycjonowania lokalnego. Doskonale znamy specyfikę promocji lokalnych biznesów w internecie, potrafimy przygotować i wdrożyć skuteczną strategię lokal SEO, uwzględniającą potrzeby przedsiębiorcy. Dla przykładu pozycjonując stronę internetową reklamującą działalność prowadzoną w Krakowie, należy zwrócić uwagę, że jest to miejsce popularne turystycznie. Produktów i usług poszukują tutaj mieszkańcy, turyści z Polski i zagranicy oraz osoby wybierające się w podróż służbową. Z tego względu należy zastanowić się nad grupą docelową, do której kierowana jest oferta i na tej podstawie dokonać doboru fraz lokalnych.

Będąc np. właścicielem kawiarni na krakowskim rynku, do pozycjonowania strony należałoby wybrać takie frazy jak:

 • Kawiarnia Kraków – 6 600 wyszukań miesięcznie,
 • Najlepsza kawiarnia w Krakowie – 260 wyszukań miesięcznie,
 • Kawiarnia rynek Kraków – 170 wyszukań miesięcznie,
 • Kawiarnia na rynku w Krakowie – 50 wyszukań miesięcznie.

Aby docierać do zagranicznych turystów posługujących się językiem angielskim, warto uwzględnić w strategii pozycjonowania regionalnego następujące słowa kluczowe:

 • Kraków Cafes,
 • The best Cafés And Teahouses in Kraków,
 • Cafes in Kraków,
 • Cafes in Cracow.

Jednym z narzędzi pozwalających na efektywne pozycjonowanie firmy na krakowskim rynku jest założenie wizytówki Google Moja Firma. Jej posiadanie nie tylko pozwala na obecność w Google Maps i pozyskiwanie użytkowników z wyników lokalnych, ale wspomaga zwiększanie widoczności strony internetowej lokalnego przedsiębiorcy. Systematyczna aktualizacja danych, dodawanie zdjęć i zdobywanie wysokich ocen od Lokalnych przewodników to recepta na stabilną pozycję profilu GMF w wyszukiwarce Google.

Skutecznie pozycjonujemy strony firm z Krakowa
i całej Polski

Dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie firmy z Krakowa?

Kraków to silny ośrodek biznesowy – daje ogromne możliwości rozwoju, jednak duża konkurencja stanowi nie lada wyzwanie. Im wyższa pozycja serwisu w wynikach wyszukiwania, tym większe prawdopodobieństwo dotarcia do klientów, zainteresowania ich swoją ofertą i odnotowania konwersji. Inwestycja w usługę pozycjonowania daje przewagę w postaci:

 • Zoptymalizowania serwisu pod wymagania wyszukiwarek internetowych,
 • Wyeliminowania błędów utrudniających generowanie konwersji,
 • Poprawy pozycji strony internetowej na pozycjonowane frazy w wynikach wyszukiwania,
 • Wzrostu konwersji przyczyniającej się do uzyskiwania korzyści biznesowych,
 • Pozyskania nowych klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Przygotowując umowę na usługę pozycjonowania, uwzględniamy w niej wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta. Nasze długoletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów SEO oraz unikalna wiedza umożliwiają skuteczne realizowanie procesu zwiększania popularności serwisu internetowego. Czekamy na kontakt z Państwa strony i zapraszamy do współpracy!

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztowało SEO dla Twojej strony?

This will close in 0 seconds