Pozycjonowanie stron Rzeszów z agencją SEO

Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Rzeszów z agencją SEO

W dobie nowoczesnych technologii, klienci nie muszą wychodzić z domu, aby znaleźć interesujące produkty lub usługi. Poszukiwania rozpoczynają w sieci najczęściej od wpisania odpowiedniego hasła do wyszukiwarki internetowej. Wielu firmom zależy na tym, by to ich strony www pojawiały się w odpowiedzi na konkretne zapytania. Mogą to osiągnąć, realizując kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania. W Artefakcie od 12 lat wspieramy partnerów biznesowych z Rzeszowa i innych miast Polski w procesie budowania popularności serwisu w internecie.

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować pozycjonowanie Twojej strony?

Agencja SEO z ofertą dla firm z Rzeszowa

W stolicy województwa podkarpackiego funkcjonuje ponad 26 tysięcy przedsiębiorstw z różnych branż. W mieście szczególnie prężnie rozwija się przemysł lotniczy, informatyczny oraz budowlany. Firmy mają stosunkowo dużą konkurencję, ale też szerokie grono potencjalnych klientów, którym mogą zaprezentować ofertę, korzystając ze skutecznych narzędzi marketingu internetowego. Choć jesteśmy agencją SEO/SEM z Wrocławia, mamy doświadczenie we współpracy z klientami z Rzeszowa, dla których wdrażamy skuteczną strategię pozycjonowania z uwzględnieniem specyfiki lokalnego rynku.

Usługi pozycjonowania w agencji Artefakt

W odpowiedzi na rozległe potrzeby i zróżnicowane cele biznesowe przedsiębiorstw, przygotowaliśmy kilka modeli usług SEO:

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych – pomagamy przedsiębiorcom z branży e-commerce docierać do klientów i osiągać wysokie miejsca w rankingu wyników wyszukiwania. W tym celu m.in. dobieramy słowa kluczowe, przeprowadzamy audyt SEO, monitorujemy statystyki sklepu, podejmujemy działania z zakresu content marketingu (np. opracowujemy unikalne opisy produktów),
  • Pozycjonowanie na długi ogon – dla rozbudowanych serwisów i sklepów internetowych sięgamy po tzw. long tail seo, aby wypozycjonować witryny na dużą liczbę słów kluczowych. Na potrzeby tego procesu dokonujemy technicznej optymalizacji strony, porządkujemy jej strukturę, a także rozwijamy treści z użyciem wybranych fraz,
  • SERM, czyli pozycjonowanie wizerunkowe – przedsiębiorcom, którym zależy na kreowaniu pozytywnego wizerunku w sieci, proponujemy usługę zarządzania reputacją. Dbamy o to, aby w TOP 10 wyników wyszukiwania pojawiały się pozytywne informacje o firmie, opinie zadowolonych klientów oraz unikalne artykuły np. z portali branżowych,
  • Optymalizacja współczynnika konwersji – wspieramy właścicieli firm w realizacji określonych rezultatów i zwiększaniu konwersji. W tym celu m.in. analizujemy zachowania użytkowników, obserwujemy statystyki i mierzymy efekty testowanych rozwiązań,
  • Local SEO – dla wielu klientów opracowujemy strategię pozycjonowania lokalnego. Budujemy pozycje, przeprowadzając keyword research, optymalizując stronę z uwzględnieniem regionalnych słów kluczowych i tworząc wizytówki Google Moja Firma. Wszystko po to, by osiągnąć wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania na frazy związane z konkretną lokalizacją.
Skutecznie pozycjonujemy strony z Rzeszowa
i całej Polski

Jak pozycjonować stronę internetową firmy z Rzeszowa?

Pozycjonowanie jest procesem, na którego efekty wpływa szereg różnych czynników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom nasi specjaliści SEO wiedzą, jakie działania podjąć, aby przełożyły się na wzmożony ruch w witrynie – m.in. dobierają słowa kluczowe, przeprowadzają audyt strony, opracowują zalecenia optymalizacyjne pod kątem technicznym oraz dostosowują treści do wymagań wyszukiwarek.

Na przestrzeni lat obsługiwaliśmy przedstawicieli prawie wszystkich branż. Możemy pochwalić się również licznymi sukcesami w ramach współpracy z mniejszymi i większymi firmami z Rzeszowa. Po nasze usługi sięgnęły:

  • Szkoły językowe – dla klienta z tego sektora przeprowadziliśmy kompleksowy audyt SEO oraz postawiliśmy na rozwój treści (wartościowych zarówno dla czytelników, jak i robotów wyszukiwarek). Opracowując teksty SEO, zadbaliśmy o ich unikalność, optymalne nasycenie słowami kluczowymi i wysoką jakość językową. W ramach dodatkowych działań pomogliśmy również opracować strategię obecności w social media,
  • Hotele – aby skutecznie wypromować w wyszukiwarce ofertę noclegów, skupiliśmy się przede wszystkim na optymalizacji serwisu i pozycjonowaniu lokalnym. Uprościliśmy strukturę adresów URL, zaleciliśmy wdrożenie dedykowanych podstron dla poszczególnych usług, a także zoptymalizowaliśmy wizytówkę Google Moja Firma,
  • Hurtownie – promując działalność firmy oferującej bogaty asortyment produktów, zrealizowaliśmy usługę pozycjonowania szerokiego. Wspólnie z klientem dobraliśmy frazy długoogonowe, a następnie zoptymalizowaliśmy witrynę pod kątem wymagań SEO. Zaleciliśmy również prowadzenie bloga z wpisami nasyconymi słowami kluczowymi.

Sprawdź również ofertę Artefakt dla firm z innych miast:

Zbuduj popularność strony z agencją Artefakt!

Rzeszów staje się coraz popularniejszym miejscem dla rozwoju działalności biznesowej. Stanowi również istotne centrum kulturalne i edukacyjne, co czyni je wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją dla młodych, przedsiębiorczych osób nie tylko z południo-wschodniej części Polski, ale także z całego kraju. Na przestrzeni czasu konkurencja z pewnością stanie się więc jeszcze silniejsza.

Warto podjąć działania już dziś i wypracować silną pozycję w wyszukiwarce. Serdecznie zapraszamy do współpracy– razem zwiększymy widoczność Twojego serwisu w internecie!

Zaufaj profesjonalistom SEO z Artefakt!