Pozycjonowanie stron Poznań z agencją SEO

Pozycjonowanie stron www w Poznaniu
Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie stron Poznań z agencją SEO

Pozycjonowanie to usługa, którą dzięki zastosowaniu nowych technologii można realizować z dowolnego miejsca i niezależnie od lokalizacji klienta. Firmy z Poznania potrzebujące wsparcia w marketingu internetowym nie muszą więc ograniczać poszukiwań partnera wyłącznie do najbliższej okolicy. Artefakt jest agencją SEO/SEM z siedzibą we Wrocławiu, jednak od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorstwami i organizacjami z całej Polski, również z województwa wielkopolskiego.

Wyprzedź konkurencję, bądź wyżej w wyszukiwarce!

Artefakt – oferta pozycjonowania dla przedsiębiorców z Poznania

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie SEO, SEM, content marketingu i analityki internetowej. Na co dzień pomagamy naszym klientom osiągać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, a w efekcie – generować leady i zwiększać konwersję. W tym celu analizujemy serwisy, dobieramy frazy kluczowe, przeprowadzamy optymalizacje witryn, opracowujemy treści i budujemy profile linków.
Firmom z Poznania możemy zaoferować rozległy wachlarz usług, m.in.:

 • audyt SEO,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • pozycjonowanie szerokie (na frazy z długiego ogona),
 • pozycjonowanie lokalne,
 • konsulting SEO,
 • optymalizację współczynnika konwersji,
 • oraz działania z zakresu content marketingu, UX lub analityki internetowej.

Odległość między miastami nie sprawia nam trudności. Na każdym etapie procesu pozycjonowania pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z klientami. Z przyjemnością spotkamy się również osobiście – w siedzibach firm w Poznaniu lub w naszym biurze we Wrocławiu.

Chociaż nie jesteśmy firmą z Poznania, zdajemy sobie sprawę z potencjału tego miasta. Liczba mieszkańców aglomeracji poznańskiej sięga miliona, długoletnia historia co roku przyciąga tłumy turystów, a rozbudowane centrum akademickie gwarantuje doskonałe warunki do nauki studentom z całej Polski. Wszystkie te osoby składają się na ogromną grupę potencjalnych klientów, która stanowi wyzwanie dla właścicieli miejscowych biznesów.

Przedsiębiorcom z Wielkopolski, prowadzącym regionalną działalność, zalecamy realizację strategii lokalnego SEO. W przeciwieństwie do stosowania ogólnych słów kluczowych, które utrudniają uzyskanie wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania, pozycjonowanie na frazy z lokalizacją pozwoli osiągnąć satysfakcjonujące pozycje i dotrzeć do użytkowników poszukujących produktów lub usług w okolicy. Co więcej, warto również posłużyć się frazami z długiego ogona, które dokładnie sprecyzują dostępną ofertę i trafią do grupy docelowej.

I tak np. właścicielom księgarni w Poznaniu, przygotowującym swój asortyment z myślą o studentach, zalecilibyśmy dobór fraz (z uwzględnieniem profilu działalności), takich jak:

 • Księgarnia Poznań – 1900 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Księgarnia językowa Poznań – 480 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Tania księgarnia Poznań – 480 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Księgarnia prawnicza Poznań – 210 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Księgarnia internetowa Poznań – 170 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Księgarnia medyczna Poznań – 170 śr. wyszukiwań miesięcznie.

Stolica Wielkopolski słynie ponadto z licznych inwestycji zagranicznych, dlatego decydując się na pozycjonowanie niektórych usług, warto pomyśleć o zastosowaniu fraz w języku angielskim. W ten sposób uda się zwiększyć widoczność stron internetowych na zapytania wpisywane do wyszukiwarki przez obcokrajowców przebywających w Poznaniu.

Zaufaj profesjonalistom od pozycjonowania lokalnego

Dlaczego firmy z Poznania powinny pomyśleć o SEO?

Poznań jest jednym z głównych ośrodków biznesowych w Polsce – na miejscu działa w sumie ponad 110 tys. podmiotów gospodarczych. Stolica Wielkopolski stawia na szereg usług specjalistycznych, m.in. nieruchomości czy innowacje. Miasto przyciąga również liczną rzeszę turystów. Z tego względu konkurencja na rynku jest naprawdę szeroka. Aby się wyróżnić, warto zainwestować w proces budujący popularność firmy lub marki w wynikach wyszukiwania.

W Artefakcie doskonale wiemy, jak promować działalność firm z uwzględnieniem specyfiki lokalnego rynku, celów biznesów oraz indywidualnych oczekiwań klienta. W oparciu o specjalistyczne narzędzia, rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, kompleksowo przygotujemy również skuteczną strategię pozycjonowania dla przedsiębiorstw z Poznania.

Zaangażowanie naszych specjalistów SEO w proces pozycjonowania firmy pomoże:

 • zyskać przewagę nad konkurencją na rynku lokalnym,
 • dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów,
 • zaistnieć wysoko w wynikach wyszukiwania w Google,
 • wyeliminować błędy na stronach internetowych,
 • przełożyć ruch w witrynie na realną sprzedaż.

Szukasz sposobu, aby wyróżnić swoją stronę internetową, a w efekcie rozwinąć biznes? Skontaktuj się z Artefaktem – jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie!

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować pozycjonowanie Twojej strony?