Wspieramy firmy w trudnym czasie: www.artefakt.pl/antidotum-na-kryzysAntidotum na kryzys

Pozycjonowanie stron internetowych Poznań

Pozycjonowanie stron www w Poznaniu

Pozycjonowanie to usługa, którą dzięki zastosowaniu nowych technologii można realizować z dowolnego miejsca i niezależnie od lokalizacji klienta. Firmy z Poznania potrzebujące wsparcia w marketingu internetowym nie muszą więc ograniczać poszukiwań partnera wyłącznie do najbliższej okolicy. Artefakt jest agencją SEO/SEM z siedzibą we Wrocławiu, jednak od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorstwami i organizacjami z całej Polski, również z województwa wielkopolskiego.

Wyprzedź konkurencję, bądź wyżej w wyszukiwarce!

Artefakt – oferta pozycjonowania dla przedsiębiorców z Poznania

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie SEO, SEM, content marketingu i analityki internetowej. Na co dzień pomagamy naszym klientom osiągać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, a w efekcie – generować leady i zwiększać konwersję. W tym celu analizujemy serwisy, dobieramy frazy kluczowe, przeprowadzamy optymalizacje witryn, opracowujemy treści i budujemy profile linków.
Firmom z Poznania możemy zaoferować rozległy wachlarz usług, m.in.:

 • audyt SEO,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • pozycjonowanie szerokie (na frazy z długiego ogona),
 • pozycjonowanie lokalne,
 • konsulting SEO,
 • optymalizację współczynnika konwersji,
 • oraz działania z zakresu content marketingu, UX lub analityki internetowej.

Odległość między miastami nie sprawia nam trudności. Na każdym etapie procesu pozycjonowania pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z klientami. Z przyjemnością spotkamy się również osobiście – w siedzibach firm w Poznaniu lub w naszym biurze we Wrocławiu.

Chociaż nie jesteśmy firmą z Poznania, zdajemy sobie sprawę z potencjału tego miasta. Liczba mieszkańców aglomeracji poznańskiej sięga miliona, długoletnia historia co roku przyciąga tłumy turystów, a rozbudowane centrum akademickie gwarantuje doskonałe warunki do nauki studentom z całej Polski. Wszystkie te osoby składają się na ogromną grupę potencjalnych klientów, która stanowi wyzwanie dla właścicieli miejscowych biznesów.

Przedsiębiorcom z Wielkopolski, prowadzącym regionalną działalność, zalecamy realizację strategii lokalnego SEO. W przeciwieństwie do stosowania ogólnych słów kluczowych, które utrudniają uzyskanie wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania, pozycjonowanie na frazy z lokalizacją pozwoli osiągnąć satysfakcjonujące pozycje i dotrzeć do użytkowników poszukujących produktów lub usług w okolicy. Co więcej, warto również posłużyć się frazami z długiego ogona, które dokładnie sprecyzują dostępną ofertę i trafią do grupy docelowej.

I tak np. właścicielom księgarni w Poznaniu, przygotowującym swój asortyment z myślą o studentach, zalecilibyśmy dobór fraz (z uwzględnieniem profilu działalności), takich jak:

 • Księgarnia Poznań – 1900 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Księgarnia językowa Poznań – 480 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Tania księgarnia Poznań – 480 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Księgarnia prawnicza Poznań – 210 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Księgarnia internetowa Poznań – 170 śr. wyszukiwań miesięcznie,
 • Księgarnia medyczna Poznań – 170 śr. wyszukiwań miesięcznie.

Stolica Wielkopolski słynie ponadto z licznych inwestycji zagranicznych, dlatego decydując się na pozycjonowanie niektórych usług, warto pomyśleć o zastosowaniu fraz w języku angielskim. W ten sposób uda się zwiększyć widoczność stron internetowych na zapytania wpisywane do wyszukiwarki przez obcokrajowców przebywających w Poznaniu.

Oferujemy także usługi lokalne:
Pozycjonowanie Gniezno
Pozycjonowanie Kalisz
Pozycjonowanie Konin
Pozycjonowanie Piła
Pozycjonowanie Leszno
Pozycjonowanie Września
Pozycjonowanie Ostrów wielkopolski
Pozycjonowanie Luboń
Pozycjonowanie Swarzędz
Pozycjonowanie Krotoszyn
Pozycjonowanie Turek
Pozycjonowanie Jarocin
Pozycjonowanie Wągrowiec
Pozycjonowanie Kościan
Pozycjonowanie Koło
Pozycjonowanie Gostyń
Pozycjonowanie Szamotuły
Pozycjonowanie Złotów
Pozycjonowanie Chodzież
Pozycjonowanie Oborniki
Pozycjonowanie Pleszew
Pozycjonowanie Mosina
Pozycjonowanie Kępno
Pozycjonowanie Słupca
Pozycjonowanie Solsztyn
Pozycjonowanie Pniewy

Zaufaj profesjonalistom od pozycjonowania lokalnego

Dlaczego firmy z Poznania powinny pomyśleć o SEO?

Poznań jest jednym z głównych ośrodków biznesowych w Polsce – na miejscu działa w sumie ponad 110 tys. podmiotów gospodarczych. Stolica Wielkopolski stawia na szereg usług specjalistycznych, m.in. nieruchomości czy innowacje. Miasto przyciąga również liczną rzeszę turystów. Z tego względu konkurencja na rynku jest naprawdę szeroka. Aby się wyróżnić, warto zainwestować w proces budujący popularność firmy lub marki w wynikach wyszukiwania.

W Artefakcie doskonale wiemy, jak promować działalność firm z uwzględnieniem specyfiki lokalnego rynku, celów biznesów oraz indywidualnych oczekiwań klienta. W oparciu o specjalistyczne narzędzia, rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, kompleksowo przygotujemy również skuteczną strategię pozycjonowania dla przedsiębiorstw z Poznania.

Zaangażowanie naszych specjalistów SEO w proces pozycjonowania firmy pomoże:

 • zyskać przewagę nad konkurencją na rynku lokalnym,
 • dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów,
 • zaistnieć wysoko w wynikach wyszukiwania w Google,
 • wyeliminować błędy na stronach internetowych,
 • przełożyć ruch w witrynie na realną sprzedaż.

Szukasz sposobu, aby wyróżnić swoją stronę internetową, a w efekcie rozwinąć biznes? Skontaktuj się z Artefaktem – jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie!

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować pozycjonowanie Twojej strony?