Pozycjonowanie stron Lublin z agencją SEO

Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Lublin z agencją SEO

Lublin stanowi atrakcyjne miejsce do prowadzenia biznesu. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze zapewnia wygodny dojazd do głównych ośrodków gospodarczych Polski. Z tego względu w mieście po prawej stronie Wisły wciąż powstają kolejne firmy, które oferują rozmaite produkty i usługi. Większość z nich realizuje szereg działań marketingowych offline i online. Jako agencja SEO/SEM proponujemy przedsiębiorcom z Lublina wsparcie przy promowaniu oferty w sieci, aby zyskali przewagę konkurencyjną na lokalnym rynku.

Wypozycjonujemy Twoja stronę internetową w Google

Skuteczne pozycjonowanie w Lublinie. Co proponujemy?

Pozycjonowanie to długofalowy proces – wymaga cierpliwości, ale w zamian gwarantuje trwałe rezultaty. W Artefakcie prowadzimy kompleksowe działania z obszaru SEO, a ich szczegółowy zakres dostosowujemy do charakteru przedsiębiorstwa oraz branży, w której prowadzona jest działalność. Jeszcze przed podpisaniem umowy wspólnie z klientem dobieramy słowa kluczowe.

W ramach pozycjonowania oferujemy m.in. następujące usługi:

  • Audyt SEO – dokładnie sprawdzamy, czy strona internetowa jest przygotowana pod kątem wyszukiwarek. Zawartość witryny weryfikujemy przy użyciu autorskich narzędzi oraz programów dostępnych online. Zwracamy uwagę m.in. na słowa kluczowe, treść, kod źródłowy, profil linków oraz statystyki serwisu,
  • Optymalizacja techniczna strony internetowej – wyszukujemy błędy wpływające na słabszą widoczność witryny dla robotów wyszukiwarki i opracowujemy dokument z zaleceniami, które pomagają rozwiązać problemy techniczne oraz przyczyniają się do zwiększania ruchu organicznego w serwisie,
  • Content marketing – analizujemy treści obecne na stronie lub przygotowujemy nowe teksty SEO, które uwzględniają wymagania wyszukiwarek internetowych oraz potrzeby użytkowników. Stawiamy na unikalność, naturalne rozmieszczenie fraz kluczowych, poprawność językową, a także czytelną strukturę tekstu z akapitami i śródtytułami,
  • Tworzenie profilu linków – dokonujemy przeglądu odnośników wychodzących i prowadzących do serwisu, ponadto weryfikujemy linkowanie wewnętrzne. Opracowujemy strategię pozyskiwania jakościowych linków, które będą wspomagać budowanie popularności strony www,
  • Pozycjonowanie w mapach Google – na potrzeby lokalnego SEO pomagamy optymalizować firmom wizytówki Google Moja Firma, przede wszystkim sekcje z podstawowymi informacjami o działalności (np. nazwa, adres, kontakt, zdjęcia), które wyświetlają się w wyszukiwarce oraz w Google Maps.

Przedsiębiorcom z Lublina proponujemy przede wszystkim wdrożenie strategii Local SEO, która pomoże osiągać wysokie pozycje w rankingu wyszukiwania na lokalne frazy kluczowe, a tym samym zwiększy widoczność oferty dla osób poszukujących usług w okolicy. Nasi specjaliści SEO konsultują wszystkie kroki z klientem, dbając o regularny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pozycjonowanie serwisów z różnych branż. Mamy doświadczenie!

Choć jesteśmy agencją marketingową z Wrocławia, specyfika stolicy województwa lubelskiego nie jest nam obca. W ciągu 12 lat działalności mieliśmy przyjemność wielokrotnie współpracować z partnerami biznesowymi z Lublina. Z sukcesem wypozycjonowaliśmy szereg stron internetowych, pomogliśmy przedsiębiorcom zrealizować cele biznesowe i zwiększyć konwersję.

Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu małych i dużych firm z Lubelszczyzny. Obsługiwaliśmy branże, takie jak:

  • Usługi transportowe – dla przewoźników oferujących wyjazdy do krajów Unii Europejskiej m.in. opracowaliśmy i wdrożyliśmy zalecenia optymalizacyjne dla serwisów w dwóch wersjach językowych. Na potrzeby dotarcia do szerokiej grupy docelowej przygotowaliśmy treści po polsku i po angielsku.
  • Wynajem samochodów – realizując działania SEO, wzięliśmy pod uwagę regionalny charakter usługi. Pozycjonowaliśmy stronę internetową na lokalne frazy kluczowe z długiego ogona oraz postawiliśmy na obecność w Google Maps, optymalizując wizytówkę GMF.
  • Sprzedaż nieruchomości – z punktu widzenia dewelopera ogromną rolę odgrywają szczegółowe informacje o ofercie. Z tego względu skupiliśmy się przede wszystkim na działaniach z obszaru content marketingu. Opracowaliśmy teksty SEO na stronę internetową, które precyzyjnie opisują nieruchomości, a jednocześnie spełniają wymagania wyszukiwarek.
  • Fotografia ślubna i biznesowa – naszym klientom z tej branży pomogliśmy dotrzeć do klientów poszukujących usług fotograficznych na terenie Lublina. Local SEO, optymalizacja techniczna serwisu, przebudowa struktury strony i przygotowanie treści – to główne kroki, które podjęliśmy w ramach współpracy.

Nasza agencja działa w całej Polsce. Sprawdź oferty na SEO dla innych miast:

Agencja Artefakt – zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Lublina!

Stolica województwa lubelskiego to wielowiekowe miasto, na którego ulicach styka się wiele kultur. Słynie z wyjątkowej architektury, licznych zabytków oraz wydarzeń artystycznych, przyciągając rzesze turystów. Grono klientów jest więc ogromne. Przedsiębiorco z Lublina, wykorzystaj ten potencjał i postaw na przemyślane działania promocyjne! Jako doświadczona agencja marketingowa chętnie pomożemy Ci osiągnąć sukces.
Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować pozycjonowanie Twojej strony?