Pozycjonowanie stron Łódź z agencją SEO

Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Łódź z agencją SEO

Łódź to ważny ośrodek biznesowy znajdujący się w centralnej części kraju. Ze względu na doskonałe położenie i bliskość największych miast Polski, miasto stało się inkubatorem przedsiębiorczości. Działające tutaj firmy nie boją się sięgać po nowoczesne formy promocji, np. marketing internetowy, a w szczególności pozycjonowanie stron internetowych. Chcąc zainwestować w taką usługę, najlepiej powierzyć jej realizację doświadczonej agencji SEO/SEM, do której zalicza się Artefakt!

Postaw na pozycjonowanie swojej strony w Google
i znajdź klientów w internecie

Pozycjonowanie firm z Łodzi – jak zwiększamy widoczność w wyszukiwarkach?

Pozycjonowanie to długotrwały proces, a jego efekty uzależnione są od aktualizacji algorytmów wyszukiwarki Google, doświadczenia i wiedzy specjalistów ds. SEO oraz aktywnej współpracy z właścicielem strony internetowej. Przedsiębiorcom z Łodzi proponujemy pozycjonowanie lokalne, jeśli swoją działalność prowadzą na regionalnym rynku. Zakres naszych działań obejmuje:

  • Analizę keyword research polegającą na doborze adekwatnych fraz, na które warto pozycjonować firmę z Łodzi. Np. przygotowując strategię dla salonu kosmetycznego, zarekomendujemy takie słowa kluczowe jak: salon kosmetyczny Łódź, kosmetyczka Łódź, gabinet kosmetyczny w Łodzi. Odradzimy wybór ogólnych fraz, które są relatywnie drogie oraz konkurencyjne, więc trudne do pozycjonowania w wyszukiwarce Google,
  • Audyt SEO serwisu – przeanalizujemy strukturę strony, zidentyfikujemy błędy utrudniające indeksowanie, przygotujemy zalecenia optymalizacyjne, których wdrożenie pomoże zwiększyć widoczność firmy w organicznych wynikach wyszukiwania,
  • Audyt i redakcja treści SEO – w ramach umowy na pozycjonowanie realizujemy również działania z obszaru content marketingu. Weryfikujemy, czy teksty na stronie są nasycone pozycjonowanymi słowami kluczowymi, tworzymy treści zoptymalizowane pod SEO, które umożliwią osiągnięcie lepszych pozycji w rankingu Google,
  • Link building – opracowujemy indywidualną strategię linkowania, oceniamy profil backlinków, pozyskujemy wartościowe odnośniki, zwiększając w ten sposób popularność serwisu w internecie,
  • Zwiększanie widoczności w Google Maps – skuteczne local SEO wymaga posiadania zoptymalizowanej wizytówki Google Moja Firma. Doradzamy, jak prowadzić takie konto, aby docierać do klientów bezpośrednio z map Google.

Dla przedsiębiorców, którzy poszukują kompleksowych i zaawansowanych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego, proponujemy również usługę analityki biznesowej lub optymalizacji współczynnika konwersji. Poznanie zachowania użytkowników na stronie internetowej nierzadko stanowi okazję do udoskonalenia oferty lub funkcjonalności serwisu.

Kompleksowa promocja w wyszukiwarce - zaufaj profesjonalistom

Od ponad 12 lat odnosimy sukcesy na rynku marketingu internetowego, pomagając naszym klientom zwiększyć przewagę konkurencyjną, odróżnić się od konkurentów i osiągać zakładane cele biznesowe. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, a w szczególności posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu łódzkich firm zajmujących się:

  • Serwisem i naprawą telefonów komórkowych oraz stacjonarnych – postawiliśmy na dokładny opis usług świadczonych przez przedsiębiorcę. Jako że firma kieruje swoją ofertę do klientów z lokalnego rynku, ważne było pozyskiwanie dobrych opinii na wizytówce Google Maps, systematyczne aktualizowane informacji, pozycjonowanie fraz z lokalizacjami.
  • Działalnością gastronomiczną i hotelarską – zaproponowaliśmy zmianę struktury strony, aby uporządkować informacje znajdujące się na poszczególnych podstronach, co ułatwiło pozycjonowanie witryny na wybrane słowa kluczowe. Zoptymalizowaliśmy galerię zdjęć, dostosowując ją pod użytkownika i robota wyszukiwarki. Zaproponowaliśmy wdrożenie responsywnej wersji strony.
  • Fotografią ślubną, artystyczną i portretową – istotą w tym biznesie są wysokiej jakości zdjęcia, stanowiące portfolio fotografa. Przez wielkie i ciężkie zdjęcia czas ładowania serwisu pozostawiał wiele do życzenia, więc zarekomendowaliśmy sprawdzone sposoby kompresji obrazów.
  • Wyrabianiem pieczątek – zajęliśmy się optymalizacją współczynnika konwersji, upraszczając proces składania zamówienia. Wyeliminowaliśmy duplikację treści w serwisie, stawiając na unikalne opisy poszczególnych rodzajów pieczątek oraz usług świadczonych przez klienta.

Nasza bogata wiedza, zdobywane przez lata know-how i innowacyjne podejście pozwala nam skutecznie promować w wyszukiwarkach zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa potrzebujące efektywnej reklamy na lokalnym rynku lub w skali ogólnopolskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pozycjonowania w innych miastach:

Przedsiębiorco z Łodzi, zapraszamy do współpracy!

Biuro naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, ale to nie stanowi dla nas przeszkody, aby pozycjonować strony internetowe przedsiębiorców z Łodzi. Z klientami pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym oraz mailowym, raportujemy podejmowane działania SEO, a także z chęcią spotkamy się osobiście, aby omówić, jak przebiega realizacja procesu pozycjonowania.

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę!

Sprawdź, jaki mamy pomysł na promocję Twojego biznesu w sieci!