Pozycjonowanie stron Gdynia z agencją SEO

Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Gdynia z agencją SEO

Pozycjonowanie Gdynia – dlaczego to się opłaca?

SEO to proces polegający na zwiększaniu widoczności strony internetowej w wyszukiwarce. Za pomocą analiz i gruntownej optymalizacji pod słowa kluczowe, serwis zaczyna pojawiać się na pierwszej stronie wyników w Google. Użytkownicy, szukający konkretnych usług lub produktów, przechodzą do witryny i dokonują zakupu. Pozycjonowanie to często długotrwały, ale skuteczny sposób na zwiększenie ruchu i sprzedaży.

Nic dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców z Gdyni decyduje się na skorzystanie z usług specjalisty SEO. Nasze życie toczy się w Internecie – to tu użytkownicy poszukują informacji, kupują potrzebne produkty. Często także korzystają z zajęć sportowych w formie online! Widoczność w internecie staje się koniecznością.

Chcesz dotrzeć do klientów w internecie?
Zaufaj profesjonalistom SEO!

Pozycjonowanie lokalne — na czym to polega?

SEO kierowane na konkretne miasta jest dobrym rozwiązaniem dla miejscowych firm. Algorytm Google od dawna bierze pod uwagę geolokalizację użytkownika, gdy ten wyszukuje usługi lub sklepy. W wynikach pokazuje się mapa z zaznaczonymi pinezkami, a poniżej – lista serwisów, które mogą go zainteresować.

Skuteczna optymalizacja pod słowa kluczowe związane z konkretną lokalizacją opiera się nie tylko na wyborze dobrych fraz. To także utworzenie i uzupełnienie danych w wizytówce Google Moja Firma, linkowanie z lokalnych serwisów, oraz inne działania pomagające algorytmowi prawidłowo przypisać umiejscowienie przedsiębiorstwa.

Przeprowadzimy skuteczne pozycjonowanie firmy z Gdyni. Wykonamy gruntowną optymalizację pod lokalne frazy. Wdrożymy zmiany w wizytówce Google Moja Firma. Zadbamy o prawidłowe uzupełnienie danych kontaktowych na stronie. Wszystko po to, by nasi klienci z Gdyni i okolic mogli cieszyć się lepszą rozpoznawalnością w internecie.

Pozycjonowanie stron internetowych Gdynia – dlaczego warto wybrać Artefakt?

Jesteśmy jedną z najstarszych w Polsce agencji specjalizujących się w marketingu internetowym. Pomogliśmy osiągnąć wysokie pozycje tysiącom firm z całej Polski, także tym z siedzibą w Gdyni i okolicach. Od lat służymy wiedzą i zaangażowaniem, by pomóc klientom osiągać coraz lepsze zyski.

Nad każdym serwisem czuwa zespół specjalistów marketingu internetowego – od SEO, przez Content Marketing, aż po analitykę. Dysponujemy własnym działem wdrożeń. Zajmiemy się promocją serwisu od początku do końca. W ramach ryczałtu każdy klient otrzymuje od nas porcję darmowych treści na start. Artefakt to najwygodniejsza opcja dla zapracowanych przedsiębiorców. Tysiące właścicieli firm powierzyło nam całkowity nadzór nad marketingiem internetowym: pozycjonowaniem organicznym, jak i Google Ads.

Ze względu na bogate doświadczenie znamy specyfikę wielu branż: od medycyny, finansów, po e-commerce i sektor usług. Pomogliśmy setkom stron osiągnąć lepsze miejsce w rankingu Google.

W naszej ofercie pozycjonowania znajdują się:

Optymalizacja współczynnika konwersji. Duży ruch to jeszcze nie wszystko. Żeby się liczył, musi przynieść zyski. Czasem zdarza się, że pozycje rosną, jednak sprzedaż stoi w miejscu. Możemy znaleźć przyczynę braku konwersji i zastosować najlepsze rozwiązanie. Z pomocą zespołu specjalistów od analityki, testów oraz dużego doświadczenia podpowiemy, jak zachęcić klientów do zakupu.

Pozycjonowanie lokalne. Na podstawie wiedzy i doświadczenia wprowadzamy zmiany, dzięki którym każda miejscowa firma zwiększy widoczność w Google. Wybierzemy najlepiej rokujące frazy i wypozycjonujemy firmę z Gdyni tak, by przynosiła lepsze zyski.

Pozycjonowanie long tail. Czasem, zamiast walczyć o pierwsze miejsce dla trudnej frazy, warto zastosować inną strategię. Wybór kilkunastu-kilkudziesięciu rzadziej wyszukiwanych słów kluczowych przyniesie szybsze, bardziej miarodajne efekty. Dłuższe, konkretne frazy pozwolą dotrzeć do sprecyzowanej grupy odbiorców, którzy lepiej konwertują.

Pozycjonowanie sklepów e-commerce. Sprzedaż internetowa gwałtownie zyskała na znaczeniu. By zaistnieć w wynikach wyszukiwania i przebić się przez konkurencję, trzeba zastosować wszystkie dostępne środki. Współpracujemy z e-sklepami od lat, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie. Mamy głębokie rozumienie potrzeb branży, dopasowujemy się do każdego klienta. Wiemy, w jaki sposób poprawić widoczność na te frazy, które najlepiej sprzedają.

Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej usługi?

Jak wygląda proces pozycjonowania w Artefakcie?

Każdy klient otrzymuje dedykowanego specjalistę SEO, odpowiedzialnego za przygotowanie strategii i nadzór nad jej realizacją. Po wstępnej analizie strony, obejmującej sprawdzenie historii oraz podstawowych parametrów, przygotowuje kompleksowe rekomendacje dotyczące treści oraz struktury. Po ich akceptacji oraz wdrożeniu przychodzi czas na doprecyzowanie podejścia. Cyklicznie wysyłamy analizy oraz raporty, dbając o zadowolenie klientów. Od samego początku współpracy pozyskujemy linki z wartościowych źródeł.

Dbamy o dobry kontakt z klientem i relacje oparte na zaufaniu. Przygotowujemy rekomendacje w oparciu o  rzeczywiste potrzeby zleceniodawcy. Podstawą naszej pracy jest dialog. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz wypozycjonować swoją stronę w Google?