Pozycjonowanie stron Gdańsk z agencją SEO

Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Gdańsk z agencją SEO

Artefakt to jedna z największych agencji SEO/SEM w Polsce. Choć siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zajmowali się pozycjonowaniem stron internetowych przedsiębiorców z Gdańska. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem zwiększamy widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania zarówno małych, lokalnych biznesów, jak i dużych firm o ogólnopolskim zasięgu. O efektach naszej pracy informujemy na bieżąco drogą mailową i telefoniczną, z przyjemnością pojedziemy także na spotkanie do stolicy województwa pomorskiego lub spotkamy się z Państwem w naszym biurze.

Szukasz profesjonalnej agencji SEO?
Właśnie znalazłeś!

SEO Gdańsk - oferta pozycjonowania serwisów www

Wychodzimy z założenia, że marketing internetowy przynosi największą skuteczność, kiedy jest dopasowany do celów biznesowych przedsiębiorcy. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, podejmujemy kompleksowe działania SEO, które zwiększają popularność serwisów internetowych z Gdańska w wyszukiwarce Google. W ramach naszych usług oferujemy m.in.:

 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – łącząc wiedzę wykwalifikowanych specjalistów SEO z bieżącą analizą mechanizmów działania algorytmów wyszukiwania, przygotowujemy strategię pozycjonowania prowadzącą do stałego wzrostu widoczności strony lub sklepu internetowego,
 • Pozycjonowanie long tail – specjalizujemy się w pozyskiwaniu ruchu z fraz z tzw. długiego ogona, czyli zwiększaniu widoczności domeny na dużą pulę słów kluczowych mających potencjał do generowania konwersji,
 • SEO lokalne – doskonale rozumiemy specyfikę lokalnych działalności i intencje wyszukiwania osób posługujących się frazami lokalnymi. Dzięki dopasowanym działaniom pomagamy prześcignąć lokalną konkurencję,
 • Audyt i konsulting SEO – służymy pomocą w zakresie optymalizacji witryny, naprawy błędów związanych z jej indeksacją, wypracowaniem dobrych praktyk zwiększania widoczności w wyszukiwarce Google,
 • UX i analitykę internetową – śledzimy zachowania użytkowników na stronie, proponując zmiany mające kluczowe znaczenie dla zwiększenia współczynnika konwersji. Eliminujemy błędy na ścieżce zakupowej i poprawiamy użyteczność serwisu internetowego.

Cechujemy się dużą wrażliwością biznesową, dlatego oferty na pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk przygotowujemy indywidualnie w oparciu o możliwości finansowe oraz cele internetowego przedsiębiorcy.

Local SEO to strategia sprawdzająca się w przypadku przedsiębiorstw kierujących swoją ofertę do osób poszukujących usług na terenie określonego miasta, regionu lub województwa. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku niewielkich, typowo lokalnych firm z Gdańska (restauracja, cukiernia, hostel), jak i przedsiębiorców działających regionalnie i ogólnopolsko. Pozycjonowanie lokalne w wielu przypadkach daje o wiele lepsze efekty niż zwiększanie widoczności na frazy ogólne. Dlaczego?

 • Frazy lokalne cechują się mniejszą konkurencyjnością, a więc łatwiej wypozycjonować na nie swoją stronę,
 • Lokalnymi słowami kluczowymi posługują się użytkownicy chcący skorzystać z usług na lokalnym rynku, więc docieramy do potencjalnych klientów, gotowych na dokonanie konwersji,
 • Google dopasowuje wyniki wyszukiwania do lokalizacji użytkownika, więc nawet jeśli osoby z Gdańska wpisują do wyszukiwarki frazy ogólne, otrzymają ranking firm prowadzących działalność w ich pobliżu.

Realizując SEO lokalne, zawsze podpowiadamy naszym klientom, żeby założyli wizytówkę Google Moja Firma. To darmowa usługa, która wspiera widoczność na lokalnym rynku. Pozwala na pozyskiwanie opinii użytkowników, dzięki którym można zbudować wiarygodność swojej marki. Systematyczna aktualizacja danych adresowych, dodawanie zdjęć i postów, prezentacja menu lub asortymentu produktów daje szansę na zdobycie zainteresowania internautów wprost z wyników wyszukiwania.

Postaw na pozycjonowanie lokalne z Artefakt

Dlaczego warto zainteresować się pozycjonowaniem strony firmy z Gdańska?

Gdańsk należy do miast w Polsce z największym potencjałem biznesowym. Jego nadmorskie położenie oraz bliska odległość do innych dużych ośrodków handlowych powoduje, że co roku nowi przedsiębiorcy decydują się świadczyć tutaj swoje usługi. Duża konkurencja wymaga podejmowania aktywnych działań marketingowych, które pomogą wypracować silną markę oraz zdobywać nowych, lojalnych klientów. Inwestycja w działania SEO gdańskiej strony www przyniesie wiele korzyści:

 • Zoptymalizowanie witryny zgodnie z wymaganiami wyszukiwarek internetowych,
 • Poprawa pozycji na istotne biznesowo frazy w organicznych wynikach wyszukiwania,
 • Zwiększenie widoczności brandu nie tylko w wyszukiwarce, ale i ogólne w różnych mediach w internecie (portale społecznościowe, fora internetowe itp.),
 • Wzrost wartościowego ruchu w serwisie przekładający się na konwersje,
 • Pozyskanie nowych klientów, partnerów biznesowych, kontrahentów.

Do każdego projektu podchodzimy z pasją. Lubimy przekuwać naszą wiedzę i doświadczenie w sukcesy klientów. Cieszymy się, kiedy współpracujące z nami firmy osiągają zakładane cele biznesowe: zwiększają sprzedaż, generują konwersje. Nasze kompetencje z zakresu pozycjonowania stron pozwolą rozwinąć Państwa pomysły w dochodowe projekty. Czekamy na kontakt i z przyjemnością zapraszamy do współpracy!

Sprawdź, co możemy zaproponować Twojej firmie