Pozycjonowanie stron Bytom z agencją SEO

Pozycjonowanie Bytom

Rosnące znaczenie e-commerce w dzisiejszym świecie sprawia, że większą popularnością cieszą się także usługi SEO. Nie można bowiem sprzedawać, jeśli sklep internetowy nie pojawia się w wynikach wyszukiwania. Te zasady dotyczą także firm z Bytomia, decydujących się przenieść część działalności do Internetu. Dobrym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z agencją SEO gotową podjąć się opieki nad serwisem.

Chcesz dotrzeć do klientów w internecie?
Zaufaj profesjonalistom SEO!

Pozycjonowanie stron Bytom – tylko w Artefakcie!

Jako agencja z długoletnim stażem na polskim rynku, możemy poszczycić się setkami zadowolonych Klientów. Nasze doświadczenie budowaliśmy na współpracy z przedstawicielami wielu branż – od gastronomii po fitness, medycynę i finanse. To przygotowanie dało nam świetne zrozumienie specyfiki tych biznesów, jak i ich potrzeb SEO. Jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do wymagań naszych Klientów.

Zaufało nam także wiele firm z Bytomia i okolic. Nieustannie staramy się dostosowywać do zmieniających się trendów i wymogów Google. Dzięki temu możemy prowadzić skuteczne pozycjonowanie niezależnie od zmian w algorytmie.

Usługi SEO w Artefakcie to między innymi:

  • Audyt SEO. W ramach umowy nasi Klienci cyklicznie otrzymują nowe rekomendacje.
  • Analiza konkurencji. Sprawdzenie działań innych firm może stać się inspiracją i wskazówką na to, co można zrobić lepiej.
  • Pozycjonowanie sklepów internetowych. Jesteśmy specjalistami od e-commerce. Sprzedaż online nie ma przed nami tajemnic.
  • Czyszczenie profilu linków. Pozbędziemy się toksycznych odnośników, tak by nie rzutowały negatywnie na widoczność serwisu.
  • Optymalizacja konwersji. Serwis nie sprzedaje? Przyjrzymy się ścieżce zakupowej i innym czynnikom mogącym obniżać zyski. Zaproponujemy skuteczne rozwiązania.
  • Keyword Research. Znajdziemy nowe, atrakcyjne słowa kluczowe, dzięki którym w serwisie pojawi się więcej ruchu.

Pozycjonowanie lokalne – z czym się wiąże?

Dziś użytkownicy dostają tylko taki zestaw wyników, jaki odpowiada ich rzeczywistym potrzebom. To znaczy, między innymi, że jeśli firma ma swoją lokalizację w Bytomiu, nie pokaże się osobom z Torunia, i na odwrót. Tylko pełne zrozumienie tych zasad i gruntowna optymalizacja pod daną miejscowość może zakończyć się sukcesem – wyprzedzeniem konkurencji i wysoką widocznością.

Aby ukazać się w wynikach wyszukiwania w danym mieście – na przykład w Bytomiu – należy zastosować kilka ważnych rozwiązań SEO.

  • Optymalizacja wizytówki Google. Powinna zawierać krótki opis działalności firmy, zdjęcia placówki oraz pozytywne opinie.
  • Linki z miejscowych serwisów. Odnośniki pozyskane z witryn informacyjnych lub urzędowych, powiązanych z miastem, mają wielką wartość. To istotne czynniki prowadzące do lepszych wyników.
  • Dane kontaktowe widoczne na stronie. By ułatwić Google powiązanie domeny z daną miejscowością, ważne jest zamieszczenie adresu firmy. Najlepiej, by miała siedzibę w Bytomiu, jeśli to na to miasto chcemy się pozycjonować.
  • Optymalizacja pod słowa kluczowe związane z miejscowością. Ważne, by zarówno w treści, jak i metatagach pojawiały się frazy odnoszące się do lokalizacji. Zamiast “Fryzjer” warto pisać raczej “Fryzjer w Bytomiu”. Używajmy słów kluczowych w sposób naturalny. Google rozumie kontekst wypowiedzi oraz odmiany.

W Artefakcie zajmujemy się całkowitą optymalizacją pod pozycjonowanie lokalne. Dbamy o naszych Klientów oraz ich czas. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, tak by żaden obszar pozycjonowania nie był pozostawiony bez nadzoru.

Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej usługi?

Na czym polega efektowne pozycjonowanie w Artefakcie?

Każdą współpracę rozpoczynamy od dialogu. Poznajemy potrzeby Klienta oraz jego oczekiwania. Wspólnie dobieramy słowa kluczowe i opracowujemy najlepszą strategię działania. Następnie specjalista SEO zajmuje się przygotowaniem rekomendacji. Na podstawie gruntownej analizy aktualnego stanu strony prezentuje szereg rozwiązań, dzięki którym witryna zyska lepszą widoczność.

Na wszystkich etapach współpracy dbamy o częsty kontakt. Klient to dla nas partner, który najlepiej zna się na własnym biznesie. Dlatego tak ważne są regularne konsultacje i spotkania, dzięki którym każda strona dobrze orientuje się w aktualnej sytuacji firmy, oraz podjętych działaniach SEO. Pozycjonowanie bywa czasochłonne. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy zawsze relację z Klientem. To dzięki niej rodzi się zaufanie do specjalisty i, w konsekwencji, także lepsze wyniki.

Nad każdym serwisem czuwa zespół profesjonalistów z wielu dziedzin. Copywriterzy piszą treści, które sprzedają. Pozycjonerzy przeprowadzają optymalizację i czuwają nad wysokimi pozycjami. Specjaliści od analityki przygotowują raporty opatrzone celnymi wskazówkami. Dział wdrożeń z kolei dba o prawidłową implementację. To wszystko przekłada się na większą widoczność serwisu i lepszą sprzedaż. Współpraca z agencją jest bardziej opłacalna dla osób zajętych rozwojem własnego biznesu. Nie trzeba koordynować każdego drobnego działania – Artefakt zrobi to w ramach jednej usługi.

Pozycjonowanie stron w Bytomiu nie musi być trudne. Coraz więcej firm z tej miejscowości podejmuje współpracę z Artefaktem. Korzystanie z naszych usług przynosi większe zyski oraz lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy konkretną ofertę.

Chcesz wypozycjonować swoją stronę w Google?