Pozycjonowanie stron Bydgoszcz z agencją SEO

Agencja SEO/SEM » Pozycjonowanie Bydgoszcz z agencją SEO

Pozycjonowanie stron to działania mające na celu osiągnięcie przez stronę wysokich (TOP 10) pozycji w wyszukiwarce. Artefakt od ponad 12 lat specjalizuje się w pozycjonowaniu w Google zarówno firm z Bydgoszczy i okolic, jak i tych z całej Polski. Oferujemy usługi SEO o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. W dzisiejszych czasach, gdy większość konsumentów poszukuje informacji o towarach i usługach internecie, widoczność firmy w wyszukiwarce stanowi motor napędowy dla biznesu i sposób na zdobycie nowych klientów.

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztowało pozycjonowanie Twojej strony?

Oferta pozycjonowania dla firm z Bydgoszczy

Bydgoszcz jest największym ośrodkiem gospodarczym w województwie kujawsko-pomorskim. Rozwinął się tu przemysł chemiczny, branża usług IT i elektromaszynowa. W mieście funkcjonują ponad 43 tysiące przedsiębiorstw. W związku z tym lokalna konkurencja, również ta w wyszukiwarce jest stosunkowo duża. To sprawia, że do pozycjonowania strony firmy z Bydgoszczy należy podejść w sposób strategiczny i profesjonalny. Jako doświadczona agencja SEO proponujemy w tym zakresie efektywne rozwiązania. Nasz sposób pozycjonowania zapewnia stabilny wzrost ruchu na stronie bez ryzyka otrzymania kary od Google.

Proces pozycjonowania w Artefakt

W ramach pozycjonowania strony internetowej podejmujemy następujące działania:

  1. Analiza słów kluczowych – analizujemy, w jaki sposób użytkownicy internetu szukają produktów lub usług oferowanych przez klienta. Jeśli firma działa tylko na obszarze Bydgoszczy, proponujemy frazy lokalne np. „fryzjer Bydgoszcz” czy „usługi remontowe Bydgoszcz”. Oceniamy potencjał poszczególnych fraz i wybieramy te, które będą najskuteczniejsze dla biznesu klienta i zapewnią mu odpowiedni wolumen wartościowego ruchu na stronie.
  2. Audyt SEO – przed przystąpieniem do działań związanych z pozycjonowaniem, przeprowadzamy kompleksowy audyt witryny sprawdzając, czy jest odpowiednio zoptymalizowana pod kątem widoczności w wyszukiwarkach. Sprawdzamy dostępność dla robotów Google, strukturę strony, linkowanie wewnętrzne, dostosowanie do urządzeń mobilnych i wiele innych kwestii technicznych.
  3. Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki – po wykonaniu audytu i opracowaniu zaleceń optymalizacyjnych, przychodzi czas na wdrożenie poprawek na stronie klienta. Zaczynamy od kluczowych dla widoczności w Google aspektów, a następnie zagłębiamy się w szczegóły.
  4. Rozwój treści na stronie – treść to bardzo ważny czynnik rankingowy w Google. W związku z tym opracowujemy zalecenia dotyczące treści na serwisie klienta, a często również sami przygotowujemy odpowiednie opisy produktów czy usług.
  5. Linkbuilding – przeprowadzamy analizy linków prowadzących do strony klienta i wdrażamy strategię zdobywania wartościowych odnośników. Korzystamy ze sprawdzonych i bezpiecznych metod.

Pozycjonowanie lokalne na rynku Bydgoszczy i okolic

Pozycjonowanie lokalne (tzw. Local SEO) to sposób na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce Google na interesującym nas obszarze geograficznym. Charakteryzuje się ono mniejszym poziomem trudności, niż pozycjonowanie na ogólne frazy, przez co wiąże się z niższą opłatą i krótszym czasem na osiągnięcie zadowalających efektów. Dodatkowo, wybierając lokalne frazy, docieramy do użytkowników, którzy poszukują produktów lub usług na tym samym obszarze, na którym oferuje je firma, dlatego z reguły tego typu działania są też bardziej efektywne sprzedażowo.

W ramach pozycjonowania lokalnego oferujemy zarówno budowanie widoczności dla fraz z określeniem lokalizacji w wynikach organicznych (np. „sklep sportowy Bydgoszcz”), jak i założenie i optymalizację wizytówki na Mapach Google.

Mamy bogate doświadczenie w pozycjonowaniu firm z Bydgoszczy na frazy lokalne. Do naszych klientów ze stolicy województwa kujawsko-pomorskiego zaliczają się m.in. gabinet SPA oferujący zabiegi odmładzające i wyszczuplające, agencja nieruchomości, firma wykonująca bramy wjazdowe i ogrodzenia czy też przedsiębiorstwo świadczące usługi cięcia laserem i malowania proszkowego.

Wypozycjonujemy Twoją stronę lokalnie - w Bydgoszczy i nie tylko.

Koszt pozycjonowania strony www

Cena pozycjonowania jest uzależniona od kilku czynników, z których kluczowym jest konkurencyjność wybranych fraz w wyszukiwarce. Im więcej firm intensywnie walczy o pierwsze miejsca w Google, tym trudniej i kosztowniej jest z nimi wygrać i wejść do top 10 czy top 3. Dlatego też koszt pozycjonowania jest przez nas obliczany indywidualnie dla każdego zapytania. Bierzemy pod uwagę branżę oraz preferencje i cele biznesowe przedsiębiorcy i na tej podstawie ustalamy cenę SEO.

W Artefakt oferujemy różne formy rozliczeń z klientami, jednak najpopularniejsze są rozliczenia abonamentowe, czyli takie, w których opłata za SEO jest stała w całym okresie współpracy. Jesteśmy również w stanie zaproponować rozliczanie uwzględniające wzrost ruchu lub konwersji w serwisie. Więcej szczegółów w naszym cenniku.

Pozycjonowanie w Bydgoszczy – dlaczego warto?

Bydgoszcz liczy sobie ponad 350 tysięcy mieszkańców. Trudno i kosztownie będzie dotrzeć do wszystkich z przekazem reklamowym, a z drugiej strony nie wszyscy będą zainteresowani naszym przekazem. Dlatego warto postawić na usługę pozycjonowania strony, dzięki której dotrzemy tylko do tych osób, które szukają w danym momencie produktów czy usług, które oferujemy. W ten sposób koncentrujemy swoje wysiłki i budżet marketingowy na dotarciu do użytkowników, którzy najprawdopodobniej będą skłonni skorzystać z naszej oferty. Takie podejście w połączeniu z atrakcyjną i jasno przedstawioną na stronie internetowej ofertą pozwoli zwiększyć sprzedaż firmy.

Jeśli potrzebują Państwo usług pozycjonowania w innym mieście w Polsce, zapraszamy do sprawdzenia naszych ofert:

Zapraszamy do współpracy!

Mimo, że jesteśmy wrocławską agencją SEO, obsługujemy klientów z całej Polski, a nawet z zagranicy. Zapraszamy więc również firmy z Bydgoszczy do współpracy. Z naszymi klientami kontaktujemy się mailowo, telefonicznie, organizujemy wideokonferencje, a także, jeśli jest to konieczne, spotkania w naszym biurze lub w siedzibie klienta. Jeśli chcą Państwo wiedzieć, co możemy zrobić dla Państwa biznesu w internecie – prosimy o kontakt.
Zaufaj profesjonalistom SEO z Artefakt

This will close in 0 seconds