Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała z agencją SEO

Skuteczne pozycjonowanie stron Bielsko-Biała

Profesjonalna witryna internetowa stanowi nie tylko wizytówkę firmy, ale również jedno z głównych narzędzi sprzedaży usług albo produktów. Aby strona spełniała podstawowy cel biznesowy, powinna być dobrze widoczna w sieci. Rozwiązaniem, które pomaga osiągnąć dużą popularność serwisu w internecie, a w efekcie dotrzeć do klientów, jest efektywne pozycjonowanie. Agencja SEO Artefakt skutecznie pomaga firmom z Bielska-Białej i okolic budować widoczność marki w sieci, pozyskiwać nowych odbiorców oraz realizować określone cele biznesowe.

Agencja Artefakt to jeden z liderów branży SEO w Polsce. Od wielu lat z sukcesem świadczymy usługi z zakresu pozycjonowania dla Klientów z Bielska-Białej, marek o zasięgu ogólnopolskim oraz organizacji działających w międzynarodowym środowisku. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów efektywnie zwiększa popularność witryn w organicznych wynikach wyszukiwania. Korzystamy z bezpiecznych, najskuteczniejszych sposobów pozycjonowania i optymalizowania serwisów.

Chcesz dotrzeć do klientów w internecie?
Zaufaj profesjonalistom SEO!

Agencja SEO Artefakt – profesjonalne usługi SEO

Świadczymy usługi skutecznego pozycjonowania dla firm o dowolnej wielkości i z różnych branż. Nasza oferta obejmuje takie kompleksowe usługi SEO jak:

 • Pozycjonowanie sklepów internetowych – eliminujemy duplikaty treści, poprawiamy karty produktów, analizujemy i wybieramy odpowiednie słowa kluczowe, które pomagają dotrzeć do określonych grup klientów
 • Pozycjonowanie stron www – dobieramy frazy pozwalające właścicielowi witryny osiągnąć zamierzone cele biznesowe, analizujemy i optymalizujemy serwis, tworzymy skuteczne treści na stronę klienta, a następnie pozycjonujemy ją na wskazane słowa kluczowe
 • Pozycjonowanie lokalne – wybieramy odpowiednie frazy zwiększające widoczność w sieci lokalnych przedsiębiorców, optymalizujemy serwisy www, zakładamy lub optymalizujemy wizytówki Google Moja Firma klienta
 • Optymalizacja współczynnika konwersji – wykorzystując nowoczesne, specjalistyczne narzędzia analityczne oraz bogatą wiedzę i doświadczenie specjalistów, przedstawiamy zalecenia mające na celu ułatwienie indeksowania serwisu przez wyszukiwarki i zachęcenie użytkowników do wejścia na stronę oraz dokonania konwersji
 • Audyt i konsulting SEO – starannie analizujemy stronę internetową w zakresie jej dopasowania do wyszukiwarek oraz doradzamy, w jaki sposób regularnie poprawiać jej pozycję w wynikach wyszukiwania. W przypadku potrzeb wykraczających poza ustalone ramy, zapewniamy merytoryczne porady w ramach usług konsultingu
 • Content marketing – tworzymy autorskie, wartościowe treści skrojone pod wymagania SEO. Opracowujemy teksty na strony firmowe, blogi i e-sklepy.

Naszym klientom zapewniamy ponadto opiekę dedykowanego specjalisty SEO, pozostającego w stałym kontakcie z kontrahentem oraz dbającego o zgodność procesu pozycjonowania z określonymi wytycznymi.  Na co dzień ściśle współpracujemy z właścicielami stron i przedsiębiorcami z Bielska-Białej lub okolic. Znamy dobrze lokalny rynek, dzięki czemu możemy prawidłowo dostosować działania do odpowiednich odbiorców.

Lokalne pozycjonowanie – Bielsko-Biała i okolice

Chcąc zaistnieć na miejscowym rynku, przedsiębiorcy z Bielska-Białej oraz okolicznych miejscowości powinni zdecydować się na pozycjonowanie lokalne. Proces ten charakteryzuje się zazwyczaj znacznie mniejszą konkurencyjnością fraz w porównaniu ze słowami kluczowymi o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki temu możliwe jest szybsze i skuteczniejsze osiągnięcie pożądanych wyników przy względnie niższych kosztach.

Lokalne pozycjonowanie stron w Bielsku-Białej służy zwiększeniu widoczności serwisu na frazy związane z konkretną lokalizacją. Tego rodzaju działania SEO wyróżniają się wysoką efektywnością biznesową i są nieodzowne szczególnie w przypadku firm działających wyłącznie na lokalnym rynku. Zamiast więc pozycjonować swą witrynę na bardzo ogólne słowa, takie jak np. „mechanik”, „stomatolog” czy „restauracja japońska”, lepiej wybrać frazy „mechanik Bielsko-Biała”, „Bielsko-Biała stomatolog” albo „restauracja japońska w Bielsku-Białej”.

Starannie zaplanowane i skutecznie przeprowadzone pozycjonowanie lokalne ma wiele zalet. Do najważniejszych z nich należą m.in.:

 • niższe koszty kampanii SEO
 • mniejsza konkurencyjność słów kluczowych
 • efektywne dotarcie z produktem lub usługą do klientów z Bielska-Białej
 • możliwość uzyskania przewagi nad lokalną konkurencją
 • krótszy czas oczekiwania na wyniki (w porównaniu z kampanią ogólnopolską)
Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej usługi?

Ile kosztuje skuteczne pozycjonowanie?

Konkretna wycena usługi SEO w Bielsku-Białej zależy od kilku kwestii i jest zawsze wykonywana indywidualnie dla danego klienta. Na koszt wpływają m.in.: branża, w której działa klient, liczba i popularność słów kluczowych, zakres koniecznych prac do zrealizowania oraz inne czynniki.

Pozycjonowanie stron www stanowi jedno z najlepszych, a przy tym relatywnie niedrogich działań marketingowych. Przekonaj się, jak dobre wyniki może przynieść Twojemu biznesowi skuteczne pozycjonowanie. Skontaktuj się z nami celem otrzymania bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny usług SEO, dopasowanej do Twoich potrzeb.

Chcesz wypozycjonować swoją stronę w Google?