Pozycjonowanie stron Białystok z agencją SEO

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych Białystok

Agencję SEO Artefakt tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o każdy aspekt strony internetowej przekładający się na jej widoczność w sieci. Nasze szerokie usługi z zakresu marketingu internetowego pozwalają na efektywną współpracę z przedsiębiorcami i markami w całej Polsce. Skutecznie budujemy widoczność marek w sieci, które działają zarówno lokalnie, jak i ogólnokrajowo oraz międzynarodowo. Główny cel pracy agencji Artefakt to zwiększenie widoczności witryn w organicznych wynikach najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych. W przypadku lokalizacji takich jak Białystok selekcjonujemy najefektywniejsze metody lokalnego marketingu internetowego. Dla każdej strony internetowej indywidualnie rozpatrujemy strategię pracy nad pozycjonowaniem witryny, działając zarówno doraźnie, jak i długoterminowo.  

Chcesz dotrzeć do klientów w internecie?
Zaufaj profesjonalistom SEO!

Skuteczne pozycjonowanie stron – co wchodzi w zakres naszych usług?

Dla firm działających na terenie Białegostoku na wysoką pozycję danej witryny w wynikach organicznych wyszukiwarki Google składają się różne działania. Niekiedy wdrażamy każde z dostępnych rozwiązań, a w innych przypadkach jedynie ich niezbędną część. Dla każdego serwisu internetowego dostosowujemy spersonalizowaną strategię marketingową, dopracowując kwestie takie jak:

  • Aspekty techniczne i mechanika witryny – punkt wyjściowy w naszej pracy nad pozycjonowaniem strony stanowi przeprowadzenie szczegółowego audytu oraz konsultingu SEO. Na ich podstawie do aktualnych wymagań wyszukiwarek dostosowujemy m.in. kod strony, dane strukturalne oraz opisy rozszerzone. Po tych działaniach można wytyczyć już konkretną strategię pozycjonowania.
  • Słowa kluczowe na stronie – posługując się charakterystyką przedsiębiorstwa lub marki, a także profesjonalnymi narzędziami SEO, dobieramy odpowiednie frazy kluczowe, które powinny zostać umieszczone w tekstach widocznych na stronie.
  • Jakość treści – tworzymy od podstaw lub dostosowujemy do wymogów wyszukiwarek teksty na witrynie. Oprócz nasycenia wybranymi słowami kluczowymi, eliminujemy również duplikaty, ujednolicamy styl i nadajemy treściom jak najbardziej przyjazną formę dla potencjalnych odbiorców.
  • Widoczność marki w sieci dla klientów lokalnych – aby strona wyświetlała się przede wszystkim odbiorcom z pożądanej lokalizacji, dopracowujemy jej pozycjonowanie lokalne. Tworzymy i uzupełniamy dla marki profil Google Moja Firma, meta tagi, znacznik na Mapach Google i wiele innych.
  • Współczynnik konwersji – na podstawie danych statystycznych ze specjalnych narzędzi analitycznych, a także ogólnie przyjętych wzorów dążymy do jak najwyższego współczynnika konwersji. Oznacza on jak najlepszy stosunek pomiędzy wyświetleniem witryny a pożądanym działaniem użytkownika, na przykład kliknięciem reklamy, zapisaniem się do newslettera czy dokonaniem zakupu produktu bądź usługi.

Pozycjonowanie Białystok – w jaki sposób pomagamy firmom dotrzeć do klientów lokalnych?

Jeżeli dla danego przedsiębiorstwa albo marki w Białymstoku priorytet stanowią odbiorcy lub klienci z takiej samej lokalizacji, należy zadbać w głównej mierze o lokalne pozycjonowanie witryny. Sprawdza się ono przede wszystkim w branżach usługowych, takich jak fryzjerstwo, kosmetyka czy mechanika samochodowa. Można spodziewać się, że potencjalni klienci będą chcieli skorzystać z usług w lokalizacji, w której aktualnie przebywają.

Local SEO wymaga odmiennych działań pozycjonerskich niż zwykłe pozycjonowanie. Zmieniają się przede wszystkim słowa kluczowe, w których pojawia się tzw. długi ogon z doprecyzowaną lokalizacją przedsiębiorstwa. Zatem zamiast ogólnej frazy „mechanik samochodowy”, skuteczniejszą okaże się na przykład „mechanik samochodowy Białystok” lub „mechanik samochodowy w Białymstoku”. Niekiedy long tail warto wzbogacić także o przymiotniki wartościujące, takie jak „dobry”, „najlepszy”, „tani”, choć nie należy wprowadzać ich intuicyjnie, tylko na podstawie rzetelnych wyników pozyskanych z narzędzi analitycznych.

Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej usługi?

Dlaczego firma z Białegostoku powinna nawiązać współpracę z agencją Artefakt?

Pozycjonowanie lokalne to nie tylko wzbogacone o dodatkowe słowa frazy kluczowe. Bardzo ważne jest choćby stworzenie wizytówki w Google Moja firma. Nie tylko pomaga ona klientom w dotarciu do lokalizacji przedsiębiorstwa, ale również wspomaga pozycjonowanie w Mapach Google. W pozycjonowaniu lokalnym dodatkowo zwracamy uwagę na szczegóły, które na pozór mogą wydawać się nieistotne. Przykładem jest dopracowanie wyświetlania mobilnej wersji strony dla odbiorców mogących poszukiwać firmy w swojej najbliższej lokalizacji za pomocą smartfona albo tabletu.

Wszystkie firmy z Białegostoku, którym zależy na skutecznej i długofalowej poprawie swojej widoczności w sieci, zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą agencją SEO. Za sprawą bogatego doświadczenia i nieustannego poszerzania swoich kompetencji w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych, gwarantujemy satysfakcjonujące, miarodajne efekty. Aby uzyskać informacje na temat proponowanej strategii marketingu internetowego dla Twojej witryny, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Chcesz wypozycjonować swoją stronę w Google?