Szkolenie SEO Wrocław

Pozycjonowanie stron www we Wrocławiu
Agencja SEO/SEM » Wrocław

Sprawdź nasze szkolenia SEO we Wrocławiu

8-9.10.2019 – podstawy i rozszerzenie 

13.11.2018 – Hotel Ibis Styles

Od ponad 12 lat z sukcesem optymalizujemy serwisy internetowe i sklepy online, poprawiając konkurencyjność firm działających w branży e-commerce. Naszą wiedzą dotyczącą SEO, tworzenia stron internetowych i e-marketingu podzielimy się z Tobą, przeprowadzając we Wrocławiu kurs pozycjonowania. Przekażemy praktyczne informacje zwiększające widoczność Twojej witryny internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania.

Szkolenia z pozycjonowania Wrocław – agenda

Na wysoką pozycję strony w wyszukiwarce Google wpływa ponad 200 czynników rankingowych, których znaczenie zmienia się dynamicznie. Nie należy również zapominać o działaniach konkurencji podejmowanych w celu poprawy miejsca w rankingu wyników wyszukiwania. Nasze szkolenie pozycjonowanie tratuje jako kompleksowy proces, a uczestnikom opowiemy m.in. o:

  • Specyfice promowania domeny w organicznych wynikach wyszukiwania,
  • Wyborze hostingu, systemy CMS oraz domeny z korzyścią dla SEO,
  • Tworzeniu, edytowaniu i optymalizowaniu stron w systemie WordPress,
  • Technicznej optymalizacji serwisu pod wymagania wyszukiwarki Google,
  • SEO copywritingu, Content Marketingu, optymalizacji treści,
  • Prowadzeniu bezpiecznej strategii link buildingu,
  • Zagrożeniach, szansach i możliwościach płynących z optymalizacji i pozycjonowania serwisów internetowych,
  • Zaawansowanej analityce internetowej i podstawach User Experience.

Na kurs SEO organizowany we Wrocławiu zapraszamy właścicieli stron internetowych, którzy chcą aktywnie promować swoją działalność w organicznych wynikach wyszukiwania, marketerów i managerów współpracujących z agencjami e-marketingowymi, freelancerów zainteresowanym zdobyciem wiedzy z zakresu optymalizacji serwisów www. Szkolenia z pozycjonowania to także doskonały sposób dla webmasterów i web developerów na podniesienie kompetencji z zakresu pozycjonowania, a praktyczny charakter zajęć pozwala na samodzielne prowadzenie działań SEO.

Pozycjonowanie stron kurs Wrocław

Pozycjonowanie stron – kurs dla żądnych wiedzy o SEO!

Podczas dwudniowego szkolenia pozycjonowanie i optymalizacja staną się dla Ciebie narzędziami pozwalającymi na podniesienie konkurencyjności Twojego biznesu w sieci. Doświadczeni specjaliści podzielą się cennymi wskazówkami i technikami optymalizacyjnymi. Organizowane przez nas szkolenie SEO we Wrocławiu ma charakter praktyczny (prosimy o zabranie laptopów!) oraz dodatkowo obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia, przerwy kawowe, obiad. W atmosferze sprzyjającej nauce przeprowadzimy Cię przez tajniki tworzenia i pozycjonowania stron internetowych!

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne we Wrocławiu. Przykłady fraz:

Fraza Śr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Wrocław 80
Szkolenie SEO Wrocław 80
Kurs SEO Wrocław 40
Kursy SEO Wrocław 40

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Dużo wiadomości i przydatnych informacji w krótkim czasie, przystępna cena szkolenia.”

„Młoda kadra pełna energii i pasji w tym co robią. Zdobyłam dużo cennych informacji na temat SEO i będę je wdrażać w praktyce.”

„Było to dobre, merytoryczne szkolenie, z którego wyciągnąłem cenną wiedzę.”