Szkolenie SEO Lublin

Terminy naszych szkoleń SEO w Lublinie

14.03.2019 – Hotel Agit

Rozwijasz stronę www i szukasz sposobów, by dowiedzieć się, jak być SEO-friendly? Prowadzisz firmę i chcesz dotrzeć do szerszej grupy odbiorców poprzez kanały online? Z pomocą doświadczonych specjalistów z agencji marketingowej poznasz zasady optymalizowania serwisów internetowych, a w efekcie zwiększysz swoje szanse na osiąganie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Szkolenie z pozycjonowania w Lublinie to doskonała okazja dla przedsiębiorców, marketerów i freelancerów, aby zdobyć wiedzę i poszerzyć umiejętności.

Kurs pozycjonowania w Lublinie – jak przebiega szkolenie SEO?

Nasze kursy SEO łączą teorię z praktyką, dzięki czemu uda się nie tylko zrozumieć pewne mechanizmy, ale także przełożyć je na rzeczywiste działania. Podczas części warsztatowej szkolenia z pozycjonowania uczestnicy poznają przydatne funkcje intuicyjnego narzędzia do analizy widoczności witryny. Praca na własnych laptopach pod czujnym okiem specjalisty sprawi, że będą w stanie samodzielnie wyciągać wnioski i przeprowadzać optymalizację stron internetowych.

Szkolenie pozycjonowanie w Lublinie obejmuje ponadto:

  • Zagadnienia związane z wynikami wyszukiwania (m.in. mechanizm działania wyszukiwarki Google, czynniki rankingowe);
  • Podstawy pozycjonowania oraz optymalizacji stron internetowych (m.in. wady i zalety SEO, elementy struktury serwisu, SEO a marketing internetowy);
  • Znaczenie słów kluczowych dla przebiegu pozycjonowania (m.in. dobór keywords dla domeny, analiza konkurencji);
  • Zasady tworzenia treści do internetu (m.in. SEO copywriting, optymalizacja materiałów graficznych, strategie contentowe);
  • Link building, czyli strategia linkowania witryny.

Szkolenie SEO Lublin

Pozycjonowanie stron – kurs w Lublinie z doświadczoną agencją SEO!

Jako agencja marketingu internetowego od 12 lat dzielimy się ekspercką wiedzą na temat optymalizacji stron internetowych w zgodzie z wyszukiwarkami. Podczas 8 godzin w Lublinie kurs SEO przebiega w przyjaznej atmosferze, z przerwami na kawę oraz obiad. Zwieńczenie stanowią natomiast materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia szkolenia pozycjonowanie oraz dostęp do narzędzia Senuto (ważny przez 14 dni).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń! Liczba miejsc ograniczona.

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne w Lublinie. Przykłady fraz:

FrazaŚr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Lublin30
Szkolenie SEO Lublin40
Kurs SEO Lublin30
Kursy SEO Lublin20

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Na szkoleniu najbardziej podobała mi się praca na narzędziu Senuto i praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.”

„Świetne szkolenie. Podobało mi się zaangażowanie prowadzących i praca na praktycznych przykładach.”

„Plus za małą liczebność grupy oraz konkretne odpowiedzi na pytania.”