Szkolenie SEO Lublin

Agencja SEO/SEM » Lublin

Terminy naszych szkoleń SEO w Lublinie

14.03.2019 – Hotel Agit

Rozwijasz stronę www i szukasz sposobów, by dowiedzieć się, jak być SEO-friendly? Prowadzisz firmę i chcesz dotrzeć do szerszej grupy odbiorców poprzez kanały online? Z pomocą doświadczonych specjalistów z agencji marketingowej poznasz zasady optymalizowania serwisów internetowych, a w efekcie zwiększysz swoje szanse na osiąganie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Szkolenie z pozycjonowania w Lublinie to doskonała okazja dla przedsiębiorców, marketerów i freelancerów, aby zdobyć wiedzę i poszerzyć umiejętności.

Kurs pozycjonowania w Lublinie – jak przebiega szkolenie SEO?

Nasze kursy SEO łączą teorię z praktyką, dzięki czemu uda się nie tylko zrozumieć pewne mechanizmy, ale także przełożyć je na rzeczywiste działania. Podczas części warsztatowej szkolenia z pozycjonowania uczestnicy poznają przydatne funkcje intuicyjnego narzędzia do analizy widoczności witryny. Praca na własnych laptopach pod czujnym okiem specjalisty sprawi, że będą w stanie samodzielnie wyciągać wnioski i przeprowadzać optymalizację stron internetowych.

Szkolenie pozycjonowanie w Lublinie obejmuje ponadto:

  • Zagadnienia związane z wynikami wyszukiwania (m.in. mechanizm działania wyszukiwarki Google, czynniki rankingowe);
  • Podstawy pozycjonowania oraz optymalizacji stron internetowych (m.in. wady i zalety SEO, elementy struktury serwisu, SEO a marketing internetowy);
  • Znaczenie słów kluczowych dla przebiegu pozycjonowania (m.in. dobór keywords dla domeny, analiza konkurencji);
  • Zasady tworzenia treści do internetu (m.in. SEO copywriting, optymalizacja materiałów graficznych, strategie contentowe);
  • Link building, czyli strategia linkowania witryny.

Szkolenie SEO Lublin

Pozycjonowanie stron – kurs w Lublinie z doświadczoną agencją SEO!

Jako agencja marketingu internetowego od 12 lat dzielimy się ekspercką wiedzą na temat optymalizacji stron internetowych w zgodzie z wyszukiwarkami. Podczas 8 godzin w Lublinie kurs SEO przebiega w przyjaznej atmosferze, z przerwami na kawę oraz obiad. Zwieńczenie stanowią natomiast materiały dydaktyczne, certyfikat ukończenia szkolenia pozycjonowanie oraz dostęp do narzędzia Senuto (ważny przez 14 dni).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń! Liczba miejsc ograniczona.

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne w Lublinie. Przykłady fraz:

Fraza Śr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Lublin 30
Szkolenie SEO Lublin 40
Kurs SEO Lublin 30
Kursy SEO Lublin 20

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Na szkoleniu najbardziej podobała mi się praca na narzędziu Senuto i praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.”

„Świetne szkolenie. Podobało mi się zaangażowanie prowadzących i praca na praktycznych przykładach.”

„Plus za małą liczebność grupy oraz konkretne odpowiedzi na pytania.”