Szkolenie SEO Katowice

Agencja SEO/SEM » Katowice

Poprzednie edycje naszych szkoleń SEO w Katowicach

24.01.2019 – Q Hotel Plus Katowice

Optymalizując serwisy internetowe i platformy sprzedażowe od ponad 12 lat, zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie SEO, którym chcielibyśmy podzielić się z Tobą podczas szkolenia z pozycjonowania w Katowicach! Przekażemy Ci tylko praktyczne informacje na temat zwiększania widoczności strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania.

Kurs pozycjonowania w Katowicach – program

Osiąganie wysokich i stabilnych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania wymaga czasu, zaangażowania i ciągłej obserwacji trendów wyznaczanych przez wyszukiwarki oraz samą branżę. Podczas organizowanego szkolenia pozycjonowanie i realizację działań SEO omówimy krok po kroku, zwracając uwagę na:

  • Specyfikę działania mechanizmu wyszukiwarki Google,
  • Wybór hostingu, domeny, systemu CMS wpływających na prowadzenie własnej strony internetowej,
  • Optymalizację on-site, czyli najważniejsze elementy strony internetowej mającej wpływ na pozycję w rankingu wyników wyszukiwania,
  • Optymalizację off-site, a przede wszystkim budowanie bezpiecznej strategii link buildingu,
  • SEO copywriting i content marketing wspierających proces pozycjonowania strony internetowej,
  • Możliwości, ograniczenia, a także zagrożenia płynące z inwestycji w realizację działań SEO.

Pozycjonowanie stron kurs podstawowy organizowany w Katowicach dedykujemy właścicielom firm, którym zależy na pozyskaniu klientów z wyszukiwarki internetowej, managerom oraz makreterom współpracujących z agencją SEO, a także freelancerom zainteresowanym optymalizacją stron internetowych. Po zakończeniu szkolenia pozycjonowanie stanie się dla Ciebie jedną z dziedzin marketingu, której możliwości będziesz mógł wykorzystać do skutecznego promowania w sieci prowadzonej działalności.

Kurs SEO Katowice

Szkolenie z pozycjonowania stron w Katowicach – zdobądź wiedzę o SEO!

Kursy SEO prowadzą doświadczeni eksperci SEO i Content Marketingu, którzy na co dzień wspierają właścicieli serwisów internetowych w zwiększaniu widoczności firmy w internecie. Podczas 8 godzin intensywnej nauki przekazujemy jedynie praktyczną wiedzę, którą można wykorzystać do samodzielnej optymalizacji serwisu internetowego. Szkolenie SEO ma charakter warsztatowy, dlatego prosimy uczestników o zabranie laptopów. Poza dawką wartościowej wiedzy organizowany przez nas w Katowicach kurs SEO obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad, certyfikat ukończenia szkolenia.

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne w Katowicach. Przykłady fraz:

Fraza Śr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Katowice 60
Szkolenie SEO Katowice 70
Kurs SEO Katowice 50
Kursy SEO Katowice 40

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Bardzo podobała mi się część praktyczna szkolenia. Dobrze, że grupa była niewielka i mieliśmy możliwość zadawania pytań.”

„Poznałam nowe narzędzia takie jak Senuto, które przydadzą mi się w codziennej pracy.”

„Fajne podejście prowadzących. Konkretnie odpowiadali na pytania.”

This will close in 0 seconds