Katowice - Szkolenia SEO, kursy z pozycjonowania - Artefakt

Szkolenie SEO Katowice

Poprzednie edycje naszych szkoleń SEO w Katowicach

24.01.2019 – Q Hotel Plus Katowice

Optymalizując serwisy internetowe i platformy sprzedażowe od ponad 12 lat, zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie SEO, którym chcielibyśmy podzielić się z Tobą podczas szkolenia z pozycjonowania w Katowicach! Przekażemy Ci tylko praktyczne informacje na temat zwiększania widoczności strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania.

Kurs pozycjonowania w Katowicach – program

Osiąganie wysokich i stabilnych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania wymaga czasu, zaangażowania i ciągłej obserwacji trendów wyznaczanych przez wyszukiwarki oraz samą branżę. Podczas organizowanego szkolenia pozycjonowanie i realizację działań SEO omówimy krok po kroku, zwracając uwagę na:

  • Specyfikę działania mechanizmu wyszukiwarki Google,
  • Wybór hostingu, domeny, systemu CMS wpływających na prowadzenie własnej strony internetowej,
  • Optymalizację on-site, czyli najważniejsze elementy strony internetowej mającej wpływ na pozycję w rankingu wyników wyszukiwania,
  • Optymalizację off-site, a przede wszystkim budowanie bezpiecznej strategii link buildingu,
  • SEO copywriting i content marketing wspierających proces pozycjonowania strony internetowej,
  • Możliwości, ograniczenia, a także zagrożenia płynące z inwestycji w realizację działań SEO.

Pozycjonowanie stron kurs podstawowy organizowany w Katowicach dedykujemy właścicielom firm, którym zależy na pozyskaniu klientów z wyszukiwarki internetowej, managerom oraz makreterom współpracujących z agencją SEO, a także freelancerom zainteresowanym optymalizacją stron internetowych. Po zakończeniu szkolenia pozycjonowanie stanie się dla Ciebie jedną z dziedzin marketingu, której możliwości będziesz mógł wykorzystać do skutecznego promowania w sieci prowadzonej działalności.

Kurs SEO Katowice

Szkolenie z pozycjonowania stron w Katowicach – zdobądź wiedzę o SEO!

Kursy SEO prowadzą doświadczeni eksperci SEO i Content Marketingu, którzy na co dzień wspierają właścicieli serwisów internetowych w zwiększaniu widoczności firmy w internecie. Podczas 8 godzin intensywnej nauki przekazujemy jedynie praktyczną wiedzę, którą można wykorzystać do samodzielnej optymalizacji serwisu internetowego. Szkolenie SEO ma charakter warsztatowy, dlatego prosimy uczestników o zabranie laptopów. Poza dawką wartościowej wiedzy organizowany przez nas w Katowicach kurs SEO obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad, certyfikat ukończenia szkolenia.

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Bardzo podobała mi się część praktyczna szkolenia. Dobrze, że grupa była niewielka i mieliśmy możliwość zadawania pytań.”

„Poznałam nowe narzędzia takie jak Senuto, które przydadzą mi się w codziennej pracy.”

„Fajne podejście prowadzących. Konkretnie odpowiadali na pytania.”