Szkolenie SEO Gdańsk

Agencja SEO/SEM » Gdańsk

Terminy naszych szkoleń SEO w Gdańsku

12-13 maja 2020 – Szkolenia SEO Gdańśk

Masz pomysł na biznes, który chcesz realizować w sieci? Prowadzisz sklep internetowy i próbujesz zdobyć nowych klientów, dzięki wynikom wyszukiwania? A może współpracujesz z agencją SEO i chcesz lepiej poznać specyfikę pracy w tej branży? W każdym z tych przypadków nasze szkolenie z pozycjonowania w Gdańsku pomoże Ci w realizacji założonego celu. Nasi doświadczeni specjaliści z przyjemnością podzielą się praktycznymi wskazówkami.

Pozycjonowanie stron – kurs w Gdańsku dla żądnych wiedzy

Choć nasze kursy SEO przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o marketerach, freelancerach stawiających pierwsze kroki w branży i właścicielach firm o różnych profilach działalności, nie wytyczamy sztywnych granic. Zapraszamy każdego, kto chciałby wybrać się na praktyczne szkolenie – pozycjonowanie to dynamiczny proces, dlatego do jego realizacji przydatne okażą się nowatorskie narzędzia i wypracowane rozwiązania. Wiemy coś o tym! W Artefakcie od 12 lat zajmujemy się marketingiem internetowym oraz optymalizacją serwisów naszych klientów.

Kurs pozycjonowania obejmuje 8 intensywnych godzin (część teoretyczną i praktyczną), w trakcie których dowiesz się m.in.:

  • czym jest SEO, jak funkcjonują wyszukiwarki internetowe, jak odróżnić bezpłatne wyniki wyszukiwania od płatnych reklam Google Ads;
  • jakie działania wchodzą w zakres pozycjonowania, jakie są ich wady i zalety;
  • na czym polega użyteczność serwisów i dlaczego ma znaczenie;
  • jak przeprowadzić optymalizację strony www;
  • jakie są podstawowe zasady content marketingu i SEO copywritingu; jak optymalizować materiały graficzne;
  • jak budować profil linków z korzyścią dla witryny.

Szkolenie SEO Gdańsk

Szkolenia z pozycjonowania w Gdańsku i innych miastach Polski

Organizowane przez nas szkolenie SEO w Gdańsku na poziomie początkującym oferuje o wiele więcej niż zastrzyk przydatnej wiedzy. Uczestnicy otrzymują bezpłatny, 14-dniowy dostęp do kompleksowej aplikacji analitycznej, którą poznają w trakcie warsztatów. W cenę kursu wliczone są także: obiad, słodki poczęstunek, materiały dydaktyczne oraz certyfikat potwierdzający udział.

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dzięki ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dowiesz się, jak promować swoją działalność poprzez osiąganie wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się jak rozplanować pozycjonowanie lokalne w Gdańsku. Przykłady fraz:

Fraza Śr. miesięczna liczba wyszukiwań
Szkolenia SEO Gdańsk 40
Szkolenie SEO Gdańsk 60
Kurs SEO Gdańsk 30
Kursy SEO Gdańsk 30

Opinie uczestników
poprzednich edycji

„Szkolenie oceniam pozytywnie. Dobre tempo i praktyczne pokazanie wielu przydatnych narzędzi.”

„Podobało mi się praktyczne podejście do tematu, ujęcie całej najpotrzebniejszej wiedzy w „pigułce”, dobre przygotowanie merytoryczne prowadzących, sympatyczna atmosfera na szkoleniu.”

„Praktyczne podejście do tematu, bardzo wyczerpujący plan szkolenia.”