Smakprostoty.pl

Rekomendacje: logo Smakprostoty.pl
Smak prostoty rekomendacje
Smak prostoty referencje

„Współczesna firma, wykorzystując najnowsze osiągnięcia i narzędzia z dziedziny marketingu, SEO i SEM, kampanii reklamowych i wizerunkowych musi bezwarunkowo polegać na fachowcach i specjalistach w tej skomplikowanej i złożonej dziedzinie. Współpraca jest o tyle specyficzna, że jej efekty nie są widoczne od razu, a mierzalne stają się dopiero w perspektywie długiego okresu czasu.

W przypadku tego typu usług, fundusze firmy – klienta spółki Artefakt – inwestuje się w umiejętności pozycjonujących, które dadzą pewność, że serwis jest w dobrych rękach. A fakt, że mamy to do czynienia z usługami wirtualnymi wymaga od klienta wiele większej cierpliwości, umiejętności i akceptowania pewnych składowych trudnego procesu pozycjonowania i indeksowania stron i serwisów www.

Stąd – tak niezwykle cenna dla naszej firmy jest współpraca ze spółką Artefakt. Od kwietnia 2008 roku stale współpracujemy z tą firmą. Nasza współpraca opiera się nie tylko na pozycjonowaniu sklepu internetowego www.smakprostoty.pl, ale i na szerokim zakresie dodatkowych usług, audytu, doradztwa.

Wybierając firmę Artefakt sugerowaliśmy się wieloma niezależnymi rankingami, opiniami – zawsze, co ważne, pozytywnymi. Ostatecznym dowodem na to, iż podjęliśmy najlepszą z możliwych decyzji, było już początkowe, ogromne zaangażowanie firmy Artefakt w:

wytłumaczenie nam szczegółowo istoty procesu pozycjonowania szczere i bardzo rzetelne (co jest ewenementem na tym rynku) przedstawienie spodziewanych efektów i trudności, jakie musi przejść serwis, zanim proces pozycjonowania zacznie przybierać żądany kształt doskonałą diagnozę serwisu, która pozwoliła przystosować go do pozycjonowania.Co nas niezwykle, po każdym kontakcie z Pracownikami firmy Artefakt, ujmuje, to wyważone opinie, wielka skrupulatność w dobieraniu argumentów wyjaśniających nasze pytania, niezwykle czytelny sposób tłumaczenia spraw dotyczących pozycjonowania – kierowany w  stronę laika. Nigdy nie zdarzyło się, by jakieś nasze pytanie pozostało bez odpowiedzi. A ponieważ jesteśmy bardzo wymagającymi i wnikliwymi badaczami interesujących nas zagadnień, Opiekun z ramienia firmy Artefakt – Pan Arkadiusz Tyka – raz po raz potwierdza, że wybór firmy pozycjonującej był najlepszy z możliwych.

Jakość obsługi klienta jest bardzo wysoka. Po każdej rozmowie, którą toczymy z Panem Arkadiuszem Tyką, jesteśmy całkowicie pewni, że działania marketingowe i zagadnienie pozycjonowania zostało oddane w doskonałe ręce. Artefakt dba o pozycję i jakość wizerunku firmy, którą w sieci reprezentuje. Stosując ciągle udoskonalane metody pozycjonowania, osiąga więcej niż zadowalające wyniki. Nieustające, bardzo profesjonalne wsparcie techniczne, indywidualne podejście do każdego zlecenia, daje gwarancję, że nasz serwis będzie piął się w górę wśród podobnych mu sklepów naszej branży.

Zdecydowanie możemy polecić usługi firmy Artefakt jako bardzo rzetelnego, kreatywnego i niezawodnego Współpracownika w budowaniu mocnej pozycji serwisu. Dziękując za dotychczasową współpracę, pozostajemy z wyrazami szacunku.”

Joanna J. Gawlikowska, Krystian Wawrzyczek – Właściciele

This will close in 0 seconds