Mateusz Morawski

Uczestnik kilkudziesięciu projektów akademickich i społecznych. Absolwent nowatorskich studiów na Uniwersytecie Wrocławskim: Dyplomacji Europejskiej i Zarządzania Bezpieczeństwem Państwa. Rzemiosła marketingowego uczył się podczas projektowania działań promocyjnych największej szkoły tańca we Wrocławiu. Stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w branżowych szkoleniach.

W Artefakcie od 2017 roku. Początkowo zajmował się koordynowaniem procesu pozycjonowania, sprawując rolę Specjalisty ds. marketingu internetowego. Obecnie realizuje się jako Ekspert SEO – pozycjonuje, prowadzi szkolenia i udziela się na firmowym blogu.

Mateusz wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie tak by najbardziej efektywnie wykorzystać potencjał pozycjonowanych serwisów. Zależy mu by współpraca przebiegała w relacjach partnerskich, dlatego opiera ją o zaufanie i zaangażowanie. Pomagają mu w tym wyszlifowane umiejętność miękkie. W SEO najbardziej podobają mu się stałe wyzwania i to, że jego działania realnie wpływają na kondycję finansową biznesów Klientów.

Prywatnie uwlielbia spędzanie czasu ze swoim psem. W wolnych chwilach czyta na tematy koncentrujące się na stosunkach międzynarodowych i savoir-vivre.