Czytaj o SEO

Bezpłatna wycena

23.06.2017
Przedsiębiorcy posiadający konta w Google Moja Firma mogą skorzystać z darmowego kreatora stron internetowych od Google. Przygotowanie witryny zajmuje kilka minut. Sprawdź, jak wykorzystać to narzędzie i zyskać przewagę nad konkurencją!
22.06.2017
Skuteczny newsletter wspiera sprzedaż i generowanie konwersji. Podczas jego projektowania warto mieć na uwadze oczekiwania i potrzeby klientów, aby był przez nich czytany i nie wpadał do spamu. Na jakie elementy należy zwrócić uwagę?
21.06.2017
Google analizuje ponad 200 czynników rankingowych, ustalając pozycję domeny w wynikach wyszukiwania. Które z nich są najważniejsze podczas pozycjonowania strony? Prezentujemy tablicę chemiczną z pierwiastkami SEO!
14.06.2017
Mobile-first indexing zmieni sposób tworzenia rankingu wyników wyszukiwania. Najprawdopodobniej strony mobilne uzyskają pierwszeństwo podczas indeksowania na początku przyszłego roku.
13.06.2017
Strony typu One Page oraz Landing Page nie są łatwe do wypozycjonowania ze względu na strukturę. Podpowiadamy, jak je zoptymalizować, aby osiągnąć wysokie i stabilne pozycje w rankingu Google.
08.06.2017
Nowy przycisk Opinie w wizytówce Google Moja Firma, który pojawił się na urządzeniach mobilnych, umożliwia szybki dostęp do komentarzy i recenzji wystawionych przez użytkowników.
06.06.2017
Description niestety nie ma bezpośredniego wpływu na pozycję w rankingu, ale może zwiększyć ilość wejść na stronę. Jak stworzyć skuteczny opis, który będzie konwertował? Skorzystaj ze wskazówek Google.
26.05.2017
Google przygląda się artykułom sponsorowanym i partnerskim, w których umieszczane są linki. Jeśli tworzysz treści niskiej jakości i w nich osadzasz odnośnik do swojego serwisu, możesz paść ofiarą algorytmu Google. Stawiaj tylko na merytoryczną treść!
25.05.2017
Poszukując noclegów za pomocą mobilnej wyszukiwarki, możemy zapoznać się z recenzjami hoteli w wizytówkach Google Moja Firma wystawionymi przez różnych podróżnych: biznesmenów, rodziny, pary, osoby podróżujące w pojedynkę.
23.05.2017
Suggested clip to kolejny nowy snippet, który niedawno pojawił się w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarka wskazuje użytkownikowi fragment wideo, który odpowiada na wpisane zapytanie.

Strony