Czytaj o SEO

27.04.2017
Lokalni przewodnicy to program, który dzięki zaangażowaniu i aktywności użytkowników ma przyczynić się do rozwoju usługi Google Maps. Uczestnicy za opinie i recenzje otrzymują punkty, które następnie mogą wymienić na nagrody.
26.04.2017
Dzięki stronom landing page możemy zwiększyć konwersję, dostarczając wybranym użytkownikom poszczególne kategorie produktów. Jak przygotować skuteczny landing page na urządzenia mobilne? Na co należy zwrócić uwagę?
20.04.2017
Nie działa Pobierz jako Google w Search Console. Dopóki problem nie zostanie rozwiązany, nie będziemy mogli zgłosić strony do ponownej indeksacji.
19.04.2017
Mobilna wyszukiwarka Grafiki została rozbudowana o kolejną sekcję o nazwie Pomysły na stylizację (Style ideas). Nowa funkcjonalność pozwala sprawdzić, jak będą komponowały się wybrane przez nas produkty z pozostałymi elementami garderoby.
12.04.2017
Przeglądając zdjęcia w mobilnej wyszukiwarce grafiki, możemy natknąć się na nową funkcjonalność: polecane produkty. Google podpowie nam, gdzie możemy kupić okulary, buty lub torebkę ze zdjęcia, które właśnie obejrzeliśmy.
11.04.2017
W raporcie Linki do Twojej witryny w Search Console od piątku nie ma żadnych danych. Jest to błąd, nad którym Google już intensywnie pracuje.
10.04.2017
W Google Maps pojawiają się fałszywe wizytówki firm. Wprowadzają one w błąd użytkowników, dlatego Google aktywnie walczy z nimi każdego dnia. Jak Google radzi sobie ze spamem w usłudze Moja Firma?
10.04.2017
Wdrożenie protokołu HTTPS zapewni bezpieczeństwo przesyłanych danych. Na co należy zwrócić uwagę podczas implementacji certyfikatu SSL?
06.04.2017
Co wybrać, dostosowując serwis do urządzeń mobilnych - wersję responsywną czy mobilną? Która z nich niesie większe możliwości pod kątem SEO? Czy warto zainteresować się również technologią AMP?
05.04.2017
Polski Sąd Administracyjny rozstrzygnął sprawę biznesmena z Olsztyna, który walczył z Google. Mężczyzna domagał się usunięcia stawiającego go w negatywnym świetle wyniku wyszukiwania oraz odszkodowania wysokości 10 tys. zł.

Strony

Bezpłatna wycena