Zapraszamy na Kongres Online Marketing

| czas czytania: 2 min | Aktualności
blog zaproszenie

Czy jesteś gotowy na przyszłość marketingu?!

Kongres Online Marketing rozpocznie się już 28 – 29 września 2023, „AI i Świat Metaverse w Marketingu: Jak Wejść na Wyższy Poziom i Wyprzedzić Konkurencję?”, to wydarzenie, które pomoże Ci odkryć najnowsze trendy i strategie, dzięki którym Twój biznes wyprzedzi konkurencję i osiągnie sukces w dynamicznym świecie online.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kongresie?

  • Czołowi prelegenci: Na naszej konferencji spotkasz czołowych specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dowiesz się, jak wykorzystywać AI do analizy danych, personalizacji treści oraz automatyzacji procesów marketingowych.
  • Weźmiesz udział w wydarzeniu organizowanym przez redakcję Magazynu Online Marketing, który jest NAJDŁUŻEJ wydawanym magazynem o tej tematyce na rynku polskim.
  • Poruszymy tematy z ogromnej ilości dziedzin marketingu: Influencer Marketing, SEO i Analityka Internetowa, Personal Branding, Sprzedaż i marketing, Marketing przyszłości, Wideo Marketing, E‑commerce
  • Metaverse i przyszłość marketingu: Metaverse to przyszłość internetu, a my nauczymy Cię, jak z niej skorzystać. Poznasz strategie i narzędzia, które pozwolą Ci wejść do wirtualnego świata i dotrzeć do nowych klientów w innowacyjny sposób.
  • Praktyczne case study: Nasza konferencja nie skupia się tylko na teorii. Przedstawimy Ci również praktyczne przykłady i case study z różnych branż, które ilustrują, jakie korzyści można osiągnąć. Weź udział w jednym z pięciu dedykowanych warsztatów.
  • Networking i wymiana doświadczeń: To doskonała okazja do nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami z branży marketingowej. Możesz dzielić się swoimi pomysłami, wymieniać doświadczeniami i tworzyć relacje, które mogą przynieść korzyści w przyszłości.
  • Dostęp online oraz do nagrań: Nasza konferencja odbywa się również online, co oznacza, że możesz wziąć w niej udział z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz martwić się o podróżowanie ani zakwaterowanie. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu.

Nie przegap okazji! Zarejestruj się już teraz i przygotuj się na transformację swojego biznesu!

Pamiętaj! Kupując więcej płacisz mniej! Skorzystaj z rabatów grupowych >>

kongres zaproszenie