By marzenia seniorów przekuć w rzeczywistość… – akcja mikołajkowa

/ Aktualności

Ten rok, zresztą jak każdy poprzedni, obfitował w wiele projektów – stawialiśmy czoła nowym wyzwaniom i realizowaliśmy założone cele biznesowe. Przychodzi jednak pewien wyjątkowy czas w roku – okres przedświąteczny, kiedy oprócz codziennych zadań, jednoczymy siły i całą firmą włączamy się w wyjątkowe akcje społeczne.

Tym razem wraz z Grupą Bauer dołączyliśmy do wolontariuszy Świętego Mikołaja dla Seniora. Celem akcji była pomoc seniorom z domów opieki społecznej i placówek opieki w całej Polsce. Każdy z seniorów napisał list, po czym fundacja zamieściła je na swojej stronie internetowej, by następnie wolontariusze wybrali ten jeden jedyny, wyjątkowy, który najmocniej chwycił za serducho. My, i ze względu na dużą liczbę osób w Grupie, i z ogromnej pojemności serca :), wybraliśmy aż 101 listów!

pomagamy-na-swieta

Tuż po wyborze, w firmie zawrzało. Łączyliśmy się całymi teamami, żeby zrobić jak największe paczki; wspólnie po pracy chodziliśmy na zakupy, by na pewno o niczym nie zapomnieć. Wybieraliśmy najpiękniejsze perfumy, najcieplejsze koce i najsmaczniejsze słodycze.

W dniu dostarczenia paczek do firmy, powołaliśmy Artefaktowy Sztab Pakowaczy Prezentów, zaopatrzony w papier ozdobny, kolorowe tasiemki i wstążki. Po kilku godzinach wszystko było gotowe – spakowane paczki czekały na kurierów.

swiateczni-pomocnicy

Teraz nie pozostało nam nic innego, jak wypatrywać naszych paczek w rękach seniorów na udostępnionych fotorelacjach ze strony Świętego Mikołaja. Widok uśmiechu na twarzach obdarowanych to najpiękniejszy prezent, jaki mogliśmy sobie wymarzyć w te święta.

Jako firma, staramy się na co dzień dbać o dobrą atmosferę i utrzymanie przyjacielskich stosunków, ale takie akcje, jak ta, jeszcze bardziej nas łączą i uświadamiają, że razem jesteśmy najsilniejsi!

wesolych-swiat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze artykuły na blogu:
Jakie istotne zmiany w pozycjonowaniu zaszły w 2021 roku? Co wydarzy się w 2022 roku w SEO? Zobacz...
Jakie media społecznościowe byly popularne w 2021 roku? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czy...
1,3,10... czy liczby mają znaczenie? Owszem! Sprawdź w jaki sposób wykorzystać potencjał liczb, aby...
Szeptanki, fałszywe opinie, kryptoreklama – z tym ostatnio walczy UOKiK. Jak oznaczyć reklamę w...
Hasło zyskujące na popularności. Sprawdź czym jest i jak działa marketing afiliacyjny. Poznaj...