By marzenia seniorów przekuć w rzeczywistość… – akcja mikołajkowa

| czas czytania: 2 min | Aktualności

Ten rok, zresztą jak każdy poprzedni, obfitował w wiele projektów – stawialiśmy czoła nowym wyzwaniom i realizowaliśmy założone cele biznesowe. Przychodzi jednak pewien wyjątkowy czas w roku – okres przedświąteczny, kiedy oprócz codziennych zadań, jednoczymy siły i całą firmą włączamy się w wyjątkowe akcje społeczne.

Tym razem wraz z Grupą Bauer dołączyliśmy do wolontariuszy Świętego Mikołaja dla Seniora. Celem akcji była pomoc seniorom z domów opieki społecznej i placówek opieki w całej Polsce. Każdy z seniorów napisał list, po czym fundacja zamieściła je na swojej stronie internetowej, by następnie wolontariusze wybrali ten jeden jedyny, wyjątkowy, który najmocniej chwycił za serducho. My, i ze względu na dużą liczbę osób w Grupie, i z ogromnej pojemności serca :), wybraliśmy aż 101 listów!

pomagamy-na-swieta

Tuż po wyborze, w firmie zawrzało. Łączyliśmy się całymi teamami, żeby zrobić jak największe paczki; wspólnie po pracy chodziliśmy na zakupy, by na pewno o niczym nie zapomnieć. Wybieraliśmy najpiękniejsze perfumy, najcieplejsze koce i najsmaczniejsze słodycze.

W dniu dostarczenia paczek do firmy, powołaliśmy Artefaktowy Sztab Pakowaczy Prezentów, zaopatrzony w papier ozdobny, kolorowe tasiemki i wstążki. Po kilku godzinach wszystko było gotowe – spakowane paczki czekały na kurierów.

swiateczni-pomocnicy

Teraz nie pozostało nam nic innego, jak wypatrywać naszych paczek w rękach seniorów na udostępnionych fotorelacjach ze strony Świętego Mikołaja. Widok uśmiechu na twarzach obdarowanych to najpiękniejszy prezent, jaki mogliśmy sobie wymarzyć w te święta.

Jako firma, staramy się na co dzień dbać o dobrą atmosferę i utrzymanie przyjacielskich stosunków, ale takie akcje, jak ta, jeszcze bardziej nas łączą i uświadamiają, że razem jesteśmy najsilniejsi!

wesolych-swiat

Ostatnie artykuły