Social media marketing

Co to jest marketing w social media?

Marketing społecznościowy (ang. Social Media Marketing) to zestaw narzędzi oraz technik wpływających na zapewnienie ruchu za pomocą mediów społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram, Twitter lub YouTube.

W zakres usług marketingu społecznościowego wchodzą medialne kampanie ePR oraz różnego rodzaju formy promocji w social media, w tym na forach i blogach. Zawsze indywidualnie dobieramy narzędzia promocji, dopasowując je do celów i budżetu klientów.

Oferujemy profesjonalną obsługę kont klienta w mediach społecznościowych:

 

co to jest marketing w Social Mediach?

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku

Jako agencja marketingu internetowego oferujemy profesjonalne prowadzenie profili klienta na Facebooku oraz w innych rekomendowanych mediach społecznościowych. Wybieramy rozważnie tylko te kanały komunikacji, z których można czerpać największy zwrot z inwestycji, ale nie boimy się też innowacji! Na samym początku współpracy wspólnie z klientami uzgadniamy cele działań, plan rozwoju oraz kluczowe wskaźniki efektywności.

Audyt Social Media

Audyt działań klienta w mediach społecznościowych pozwala spojrzeć na dotychczasowy marketing w social media od innej strony i ulepszyć go. Pracę zaczynamy od przeanalizowania dotychczasowej obecności firmy w mediach społecznościowych. Sprawdzamy, które z przeprowadzonych działań social marketing były najskuteczniejsze, a które można ulepszyć. Przyglądamy się także konkurencji i na tej podstawie opracowujemy strategię obecności w mediach społecznościowych.
Audyt social media
Monitoring mediów

Monitoring mediów

Jako profesjonalna agencja social media korzystamy z nowoczesnych narzędzi monitorowania mediów społecznościowych, zapewniając ochronę wizerunku naszych klientów. Monitoring umożliwia szybką reakcję na wypowiedzi internautów na temat firmy oraz wykrycie potencjalnych sytuacji kryzysowych.

Reklama

Systemy reklamowe mediów społecznościowych, w tym zwłaszcza Facebook Ads pozwalają na dotarcie do milionów osób i precyzyjne kierowanie reklam do wąskich grup zainteresowanych konkretnym tematem. Rekomendujemy najbardziej optymalne rozwiązania reklamowe, optymalizujemy budżety, precyzyjnie szacujemy efekty.

Konsulting

Jesteśmy partnerami w biznesie naszych klientów. Zapewniamy konsulting i wsparcie merytoryczne z zakresu mediów społecznościowych. Rzetelnie wytłumaczymy mechanizmy działające na Facebooku oraz objaśnimy specyfikę innych mediów.
Reklama na Facebook

Aplikacje

Wiemy jak zwiększyć zaangażowanie fanów, dlatego projektujemy konkursy, zakładki i aplikacje, przynoszące wysoki zwrot z inwestycji. Elastycznie dobieramy rozwiązania - korzystamy z dostępnych na rynku aplikacji oraz tworzymy aplikacje dedykowane dla konkretnego klienta. Zapewniamy obsługę, wsparcie merytoryczne i prawne aplikacji.

Marketing szeptany

"Nie trzeba krzyczeć, żeby było głośno" – właśnie dzięki marketingowi szeptanemu możemy delikatnie przebić się z ofertą Państwa firmy na różnego rodzaju forach i portalach tematycznych. Działania marketingu szeptanego są szczególnie polecane przy okazji wprowadzania na rynek nowego produktu oraz przy usługach, w których bardzo ważne są opinie użytkowników.