Ośrodek kształcenia zawodowego STAR

Rekomendacje: logo Ośrodek kształcenia zawodowego STAR
Rekomendacje: Ośrodek kształcenia zawodowego STAR

„Z przyjemnością rekomendujemy agencję Artefakt Sp. z o.o. Sp. k. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, realizującego skutecznie strategie marketingu internetowego. Korzystając z kompleksowych usług tej firmy, zrealizowaliśmy wiele celów biznesowych, rozwijając naszą działalność i pozyskując nowych klientów.

Z firmą Artefakt rozpoczęliśmy współpracę od 2015 r. Dedykowani opiekunowie od pierwszego dnia współpracy otoczyli nas profesjonalną opieką. Specjaliści, wykazując się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem, odpowiadali na nasze liczne pytania, służyli nam pomocą w kwestiach technicznych, wykazywali się zaangażowaniem oraz inicjatywą. Czuliśmy, że firmie Artefakt zależy na naszym zadowoleniu i satysfakcji ze współpracy.

Korzystając z usługi pozycjonowania skutecznie zwiększyliśmy widoczność naszego serwisu w Internecie, kierując naszą ofertę do docelowej grupy użytkowników, gotowych do skorzystania z naszych usług. Zwiększyliśmy ruch na stronie, konwersję, a co ważniejsze odnieśliśmy korzyści finansowe. Firma Artefakt zadbała, aby nasza obecność w Internecie była efektywna.

Polecamy agencję Artefakt do długookresowej współpracy w zakresie realizacji strategii marketingu internetowego. Specjaliści zaproponują najlepsze, indywidualnie dopasowane rozwiązania, które przyniosą spodziewany efekt biznesowy.”

Kamil Pilarczyk

Administrator serwisu

This will close in 0 seconds