ORGANIQUE

Rekomendacje: logo ORGANIQUE
Rekomendacje: ORGANIQUE

„Chcąc zwiększyć obecność naszej firmy w branży e-commerce, nawiązaliśmy współpracę z firmą Artefakt Sp. z o.o. Sp. k. w 2015 roku. Od tamtej pory sukcesywnie obserwujemy wzrost ruchu na naszej stronie, jak również znacznie większe przychody z nim związane.

W trakcie naszego kontaktu z agencją Artefakt Sp. z o.o. Sp. k. wielokrotnie przekonywaliśmy się, że firma stanowi doskonały przykład profesjonalnego podejścia do klienta i jego potrzeb. W trudnych sytuacjach pracownicy wykazują się zawsze merytorycznym podejściem oraz dogłębną znajomością zagadnień związanych z realiami prowadzenia usług z zakresu pozycjonowania stron.

Szeroko zakrojone działania, które zostały wdrożone przez Artefakt Sp. z o.o. Sp. k. w ramach naszej współpracy, obejmowały wiele aspektów obecności w Internecie. Począwszy od optymalizacji strony, a skończywszy na dodaniu odpowiednich treści marketingowych za każdym razem otrzymywane od firmy wskazówki skutkowały bezpośrednim zwiększeniem zarówno atrakcyjności naszej strony, jak i wzrostem zainteresowania wśród naszych klientów.

Uwzględniając nasze doświadczenie we współpracy z firmą Artefakt Sp. z o.o. Sp. k. możemy śmiało polecić tę agencję wszelkim podmiotom, które chcą silniej zaznaczyć swoją obecność w Internecie.”

Marta Damasiewicz

E-commerce Manager Organique