T-druk

Jest dynamicznie rozwijającą się firmą założoną przez energicznych ludzi. Pragnie nadać naszemu otoczeniu większej indywidualności. Wspiera młodych artystów i służy im wieloletnim doświadczeniem. Projektuje nadruki odzieżowe dla pracowników firm, które pragną stworzyć swoją własną indywidualną markę, tym samym zwiększając rozpoznawalność. Tworzymy wiele owocnych projektów, które zadowolą najbardziej wymagających.

Wstęp

Współpraca w ramach SEO rozpoczęła się w sierpniu 2016 roku. Na początku wybraliśmy kilka priorytetowych fraz dla klienta z tzw. długiego ogona. Pozycje początkowe były daleko poza TOP50, a ruch jeszcze nie istniał, gdyż serwis był nowy. Powoli zdobywaliśmy pozycje, stosując metodę od szczegółu do ogółu, kilkukrotnie rozszerzając pulę fraz dla klienta. W zeszłym roku przeprowadziliśmy migrację serwisu na inny system CMS. 

Co zrobiliśmy

 • przeprowadziliśmy audyt serwisu oraz wdrożyliśmy zmiany na serwisie klienta, 
 • zredagowaliśmy obecne na stronie klienta teksty oraz wyeliminowaliśmy duplikację wewnętrzną, 
 • opracowaliśmy strategię link buildingu oraz sukcesywnie dodawaliśmy linki pozycjonujące do strony klienta, 
 • dodatkowo przeprowadziliśmy keyword research oraz analizę stron konkurencji w celu pozyskania nowych źródeł generowania ruchu, 
 • przeprowadziliśmy migrację starego sklepu na jego nową odsłonę. 
  wyniki Archicom

  Wnioski

  Dzięki odpowiednim działaniom i poprawnie przeprowadzonej migracji sklepu udało się uzyskać wzrost fraz w TOP10 o około 500% oraz wzrost fraz w TOP50 o około 1 500%. Aktualnie serwis posiada 175 fraz w TOP3, 521 fraz w TOP10 i ponad 1 500 fraz w TOP50. Widać także, że udało się obronić przed spadkami powodowanymi przez wszystkie algorytmy, które były wdrażane w całym okresie współpracy oraz zachować wypracowany trend wzrostowy.