Realizacje

Nasi klienci

Artefakt obsługuje ponad 1000 klientów. Są to zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje. Najważniejsze branże, z którymi współpracujemy to e-commerce, dystrybucja, edukacja, media, finanse, FMCG, kultura, deweloperzy. Istotną grupę naszych klientów stanowią także instytucje publiczne.

czytaj więcej

Nasi Klienci
Referencje - Getin Leasing

Rekomendacje

Szczycimy się faktem, ze nasze usługi są regularnie polecane przez naszych klientów. Cenimy sobie rekomendacje, niezależnie czy pochodzą z małego sklepu internetowego, dużej międzynarodowej firmy, czy z ministerstwa. Świadczą bowiem o tym, że nasza praca przynosi im konkretne korzyści.

czytaj więcej

Przykłady kampanii

W ciągu 10 lat przeprowadziliśmy tysiące kampanii marketingowych. Niezależnie czy działania prowadziliśmy w wyszukiwarce, sieciach reklamowych, YouTube czy Facebooku zawsze dbaliśmy o to, aby popularyzowały one marki naszych klientów i przynosiły im konkretne korzyści biznesowe.

czytaj więcej

Kampania marketingowa

Wykonane serwisy www

Wśród wykonanych przez nas serwisów internetowych znalazły się zarówno strony firmowe (np. spółek z grupy PCC), witryny produktowe (np. Avaya IP Office), sklepy internetowe (np. Revitacell) jak i portale (np. zaawansowana wyszukiwarka projektów domów Projektoskop.pl).

czytaj więcej

Polski