Wsparcie

wembastera

Szybkie dostosowanie strony do nowych warunków

Kryzys związany z pandemią wymusił na wielu przedsiębiorcach zmiany funkcjonowania ich firm. Pociąga to konieczność dostosowania stron www do nowych warunków. Nasi specjaliści służą pomocą we wprowadzaniu takich modyfikacji. Teraz w pakiecie z pozycjonowaniem oferujemy takie usługi gratis.

DODATKOWE PODSTRONY

Warto poinformować odwiedzających naszą stronę www o zmianach w ofercie lub sposobie realizacji usług. Może to być dodatkowa podstrona lub pop-up podsumowujący najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem firmy w nowej sytuacji.

INSTALACJA KODÓW

Wiele firm stawia na nowe formy promocji np. remarketing w Google Ads lub Facebook Ads. Niezbędne jest do tego zainstalowanie kodów remarketingowych na stronie www. W analizowaniu źródeł konwersji pomoże z kolei instalacja Google Tag Managera.

Oferta specjalna
Do końca maja 2020, w ramach akcji Antidotum, w pakiecie z SEO wprowadzimy zmiany na stronie www, takie jak dodanie podstron informujących o nowych metodach działania firmy podczas pandemii, okna pop-up lub zainstalujemy kody Google Tag Manager lub remarketingowe bez dodatkowych opłat.