Strona www

w promocji

Dobra strona pozwala uzyskać przewagę

Dla klientów z sektora małych i średnich firm przygotowaliśmy ofertę specjalną. Teraz w pakiecie z pozycjonowaniem oferujemy całkiem nową stronę www za symboliczną złotówkę. Nasze strony są w pełni responsywne, oparte o najnowsze rozwiązania techniczne i mają wysoki poziom graficzny. Są dostosowane do wymagań wyszukiwarek aby zapewnić skuteczne pozycjonowanie. Ich najważniejszym celem jest skuteczna sprzedaż produkty i usług naszych klientów.

STRONA WWW

Strona, która generuje sprzedaż musi być atrakcyjna zarówno dla użytkowników jak i dla wyszukiwarek. Dzięki optymalizacji SEO strona osiąga lepsze pozycje w rankingu. Atrakcyjność wizualna i zorientowanie na potrzeby klienta zwiększają szanse na finalizację transakcji.

POZYCJONOWANIE (SEO)

Wyświetlenia w wynikach Google powodują, że użytkownicy odwiedzają Twoją stronę, zapoznają się z produktami i usługami, sprawdzają ceny i warunki dostawy. Niektórzy z nich dokonują zakupu. W przypadku pozostałych warto zadbać o przypominanie o sobie np. za pomocą remarketingu.

Oferta specjalna
Do końca maja 2020, w ramach akcji Antidotum, w pakiecie z SEO dostarczymy stronę www za 1 zł. Także opłata za hosting, aktualizacje techniczne, ochronę przeciwwirusową wyniesie jedynie 1 zł miesięcznie.