Wirtualny kreator wnętrz dla firmy Invado

Nasza agencja zajęła się kompleksową realizacją aplikacji flashowej dla Invado.pl. Doorplanner jest funkcjonalnym kreatorem wnętrz umożliwiającym dopasowanie konkretnego modelu drzwi do wystroju wnętrza. 

Użytkownik ma możliwość stworzenia idealnej kompozycji nie wychodząc z domu. Szeroka gama drzwi oferowanych przez Invado staje się bardziej przejrzysta i dostępna. Łatwe przechodzenie z jednego elementu do drugiego umożliwia przeglądanie dziesiątek modeli w krótkim czasie. Możliwość wyboru koloru, modelu i tekstury składa się na efektywne korzystanie z zasobów producenta. Innowacyjna koncepcja daje użytkownikowi pełną kontrolę nad wyborem odpowiedniego elementu pod kątem wystroju wnętrza.

Doorplanner jest innowacyjnym rozwiązaniem dającym użytkownikowi strony szeroki wachlarz możliwości. Wybór odpowiednich drzwi został czasowo zredukowany, nie wymaga bowiem wyjścia z domu.

Invado Sp z.o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży daje firmie stabilną pozycję na rynku.