Wspieramy firmy w trudnym czasie: www.artefakt.pl/antidotum-na-kryzysAntidotum na kryzys

Smak prostoty

Sklep internetowy SmakProstoty.pl, oferujący luksusowe dodatki do wnętrz, przyciąga klientów nową stroną internetową. Efektem naszej pracy jest witryna o nowoczesnym designie, posiadająca szereg zaawansowanych funkcji oraz umożliwiająca klientom swobodne wyszukiwanie oferowanych przez sklep produktów.

Strona posiada bardzo funkcjonalną wyszukiwarkę produktową, która pozwala na szybkie odnalezienie konkretnych akcesoriów. Oferowane przez sklep elementy wyposażenia wnętrz są pogrupowane nie tylko pod kątem pomieszczenia, w którym powinny się znaleźć, ale również pod względem ich funkcji.

Ciekawą funkcjonalnością strony jest wyszukiwarka prezentów. Narzędzie umożliwia klientom wybranie, spośród wszystkich produktów dostępnych na stronie, tych ściśle dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Możliwe jest również określenie przedziału cenowego, wybór producenta, a nawet dopasowanie do zainteresowań.

Sklep został przygotowany w zgodzie z najnowszymi standardami SEO. Nasza agencja zajmuje się również pozycjonowaniem strony Smakprostoty.pl w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych.

SmakProstoty.pl oferuje swoim klientom bogatą ofertę elementów wyposażenia wnętrz. W sklepie znajdziemy ekskluzywne sprzęty o interesującym designie przeznaczone do użytku m.in. w kuchni, jadalni, salonie i ogrodzie.