Revitacell

Revitacell to marka biodermokosmetyków, w skład których wchodzą opatentowane komórki macierzyste. Laboratorium tego przedsiębiorstwa funkcjonuje na wrocławskim rynku od 2010 r. i mieści się w Parku Technologicznym. To tam przebiega hodowla chronionych patentem komórek macierzystych oraz wytwarzanie silnego składnika wchodzącego w skład preparatów tej innowacyjnej firmy.

Linia Revitacell przeznaczona jest zarówno do pielęgnacji skóry, jak i kuracji włosów, rzęs czy brwi. Wśród oferty firmy znaleźć można kremy, różne rodzaje serum, odżywki, balsamy oraz biodermokosmetyki do mezoterapii.

Revitacell.pl to sklep internetowy z bardzo intuicyjnym i estetycznym interfejsem. Przejrzystość strony pozwala na natychmiastowe odnalezienie interesujących informacji oraz bazy biodermokosmetyków, nad którymi pracują naukowcy ze Stem Cells Spin S.A.

Prócz dokładnie opisanych i zilustrowanych biopreparatów na stronie revitacell.pl znajdziemy także informacje na temat tego, w jaki sposób wytwarzane są komórki macierzyste. Zdobędziemy także wiedzę na temat ich niezwykłych właściwości oraz przyczyn zdecydowania się na ich ochronę patentową. Dla osób zainteresowanych tematem tych innowacyjnych preparatów przygotowano także załadkę z aktualnościami na temat przebiegu badań laboratoryjnych.