Wspieramy firmy w trudnym czasie: www.artefakt.pl/antidotum-na-kryzysAntidotum na kryzys

Opieka Promedica24

Promedica24.com.pl to serwis przedsiębiorstwa działającego od 12 lat, które zapewnia wykwalifikowaną kadrę opiekunów dla osób starszych. Firma gwarantuje przejęcie wszelkich obowiązków związanych z codzienną opieką nad seniorami, która może być realizowana przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Współpraca oraz oferta Promedica 24 tworzona jest indywidualnie dla każdego klienta w zależności od jego potrzeb oraz oczekiwań.

Prócz informacji dotyczących opieki nad osobami starszymi na stronie znaleźć można również oferty pracy dla opiekunek oraz opiekunów zarówno w kraju, jak i za granicą – w Anglii oraz Niemczech. Z witryny dowiemy się także, jak wygląda profil stanowiska opiekuna do osób starszych, w jaki sposób przebiegają etapy rekrutacji oraz jakie doświadczenie powinni mieć opiekunkowie osób starszych.

Na stronie znajdziemy także informacje na temat tego, w jaki sposób przygotować się do zagranicznego wyjazdu – wskazówki są dostępne zarówno w formie artykułów, jak i filmów instruktażowych. Wśród wielu treści zamieszczonych na stronie znaleźć można także informacje o darmowych lekcjach z języka niemieckiego dla osób planujących rozpoczęcie współpracy z Promedica24.com.pl.

Oddziały firmy mieszczą się w wielu miastach Polski zlokalizowanych niemal w każdym województwie.