Nowa strona dla firmy Archicom

Odświeżony layout, innowacyjne funkcjonalności i uproszczona nawigacja – to najważniejsze atrybuty nowej strony firmy Archicom, jednego z największych deweloperów na Dolnym Śląsku. 

Nowa strona dewelopera została dostosowana do aktualnie obowiązujących trendów internetowych. Jasny, przejrzysty layout, a także zmieniona struktura strony umożliwiają szybkie dotarcie do treści, które będą najbardziej interesujące dla użytkowników. Nowa wersja strony zawiera funkcjonalną wyszukiwarkę mieszkań, które są aktualnie dostępne w ofercie firmy. Użytkownicy mogą wybrać lokalizację mieszkania, określić liczbę pokoi i przybliżoną cenę. Wyniki wyszukiwania można sortować po cenie lub pod względem metrażu lokalu. Dzięki połączeniu serwisu z wewnętrznym systemem informatycznym firmy Archicom dane o dostępności i cenach mieszkań są zawsze aktualne.

Archicom to dziś cieszący się bardzo dużym zaufaniem oraz zainteresowaniem deweloper z Wrocławia. Cztery Pory Roku oraz Olimpia Port, to inwestycje mieszkaniowe tegoż lidera na wrocławskim rynku, które są niezwykle chętnie wybieranymi miejscami do życia. Do bardzo udanych projektów Archicom należą również lofty Platinum, które są jedynymi loftami na wrocławskim rynku nieruchomości oraz Ogrody Hallera, czyli wyjątkowe osiedle z apartamentami.

Według dyrektora handlowego Archicomu, Tomasza Sujak, konieczność zwiększenia wydajności oraz funkcjonalności serwisu wynikała właśnie z dużego zainteresowania klientów bogatą ofertą firmy. W związku z tym usprawnienie procesu wyszukiwania ofert, było priorytetową sprawą. Prowadzone przez Archicom analizy pozwoliły na wyciągnięcie wniosku, że odbiorcami strony są nie tylko osoby zamierzające zakupić mieszkanie, ale także osoby poszukujące wiarygodnych i eksperckich informacji na temat procesu zakupowego.

W projekcie duży nacisk położono na zapewnienie łatwego kontaktu potencjalnych klientów z przedstawicielem firmy. Na każdej podstronie dostępne są dane kontaktowe doradcy klienta. Osoby zainteresowane ofertą firmy mogą również obserwować oficjalne profile w mediach społecznościowych (m.in. na portalu Facebook.com), a także odwiedzić firmowego bloga, na którym znajdą wiele użytecznych informacji na temat inwestycji prowadzonych przez Archicom, ale także dotyczących polskiego rynku mieszkaniowego.